Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dostałeś teraz wypracowanie na pw :decayed:

Dzięki - rzeczywiście krótko i na temat :decayed:

Może jakiś diiiil będzie :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
Dostałeś teraz wypracowanie na pw :decayed:

Dzięki - rzeczywiście krótko i na temat :decayed:

Może jakiś diiiil będzie :naughty:

LOKO pamiętaj, aby wziąć od Pabla Fakturę...podobno jest w tym mistrzem... :)

Opublikowano

Jak robię dobrą cenę to nie ma pełnych faktur :takiego::decayed:

KERCZI co z tą S4?? Naprawiłeś?

Opublikowano

tak, jest nowy wyswietlacz + nowa rameczka + etui ---> "jedynie" 880zł :facepalm:

Opublikowano

:wallbash:

To teraz uważaj na niego..

Opublikowano
:wallbash:

To teraz uważaj na niego..

musiałem Gruszke ratować...a On cenniejszy od S4...

Opublikowano
tak, jest nowy wyswietlacz + nowa rameczka + etui ---> "jedynie" 880zł :facepalm:

to tanie picie :decayed:

czyli S4 sprawdzony w pinponga się pograć nie da

Opublikowano
musiałem Gruszke ratować...a On cenniejszy od S4...

Nie wnikam co wyście robili :decayed:

Opublikowano
Błagam zróbcie parę zakrętów to można się coś pobawić :kox: Po prostej to nawet dziecko potrafi pojechać, no chyba że będzie zgrzyt :wink:

zakręty są bez sensu

:grin:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

Pogodzić Was?

weś sie rajdnij tą swoją motorynką

Lepiej nie bo go nawet rowerzyści wyprzedzają :wink:

Błagam zróbcie parę zakrętów to można się coś pobawić :kox:

zakręty są zbyt skomplikowane dla ałt typu BardzoMocnyWymiatacz poza tym Pablo mówi że na zakrętach go mdli

Inaczej, zakręty są zbyt skomplikowane do większości drajwerów BanditMotorWagen :wink:

Po prostej to nawet dziecko potrafi pojechać, no chyba że będzie zgrzyt :wink:

hmm....:eusathink:no właśnie coś takiego wczoraj usłyszałem

Do tego nawiązałem :decayed:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

Hej Amigo

Kolejny dzień lampy, widzę że znowu kreska na topie, wchodzę w to ;-)

z czym :whistling:

Unibike Crossfire GTS ? :wink:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Błagam zróbcie parę zakrętów to można się coś pobawić :kox: Po prostej to nawet dziecko potrafi pojechać, no chyba że będzie zgrzyt :wink:

nie każdy :whistling:

No właśnie był zgrzyt :wink::kwasny:

Opublikowano

Cuber gdzie Ci się tak spieszyło na powstańców teraz? Jadę na lajcie rozmawiam przez koma a tu zdążyłem zobaczyć ledy w lusterku i myślałem że jakaś esa poszła jak dzik ale trąbnięcie i ramki Cię zdradziły :decayed:

Już wiem gdzie bo widzę auto :decayed:

Opublikowano

Ramki założone :hi:

Opublikowano

Pany jak tam wieczór leci....widze że Was na mocniejsze furacze bierze, jak dobrze pójdzie to juz w piątek będe miał swojego konia ma jedyne 250KM ale daje rade :naughty:

Opublikowano

:hi:z wieczora pany .Boseron buty masz gotowe :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pany jak tam wieczór leci....widze że Was na mocniejsze furacze bierze, jak dobrze pójdzie to juz w piątek będe miał swojego konia ma jedyne 250KM ale daje rade :naughty:

sprawdziłeś numer VIN ? czy dalej fantazjujesz ?

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Cuber gdzie Ci się tak spieszyło na powstańców teraz? Jadę na lajcie rozmawiam przez koma a tu zdążyłem zobaczyć ledy w lusterku i myślałem że jakaś esa poszła jak dzik ale trąbnięcie i ramki Cię zdradziły :decayed:

Już wiem gdzie bo widzę auto :decayed:

Pablo juz sie nie tłumacz, któryś to juz raz z kolei jeździsz jak :hi: nawet oni szybciej jeźdzą , robisz korki na drodze i jeszcze lewym pasem :facepalm:

Pod M1 jeszcze Robert był :wink:

Opublikowano
:hi:z wieczora pany .Boseron buty masz gotowe :decayed:

podziękował w piątek odbiore,

Cuber spokojnie auto kupione Vin sprawdzony bez fantazji.... :wink:

Opublikowano
  • Autor

a gdzie sprawdziłeś VIN bety ?

wyślij mi go na pw lub sms-em :wink:

Opublikowano

poszło pw

Opublikowano

Musze się pochwalić :slina:

7kly.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Cuber gdzie Ci się tak spieszyło na powstańców teraz? Jadę na lajcie rozmawiam przez koma a tu zdążyłem zobaczyć ledy w lusterku i myślałem że jakaś esa poszła jak dzik ale trąbnięcie i ramki Cię zdradziły :decayed:

Już wiem gdzie bo widzę auto :decayed:

Pablo juz sie nie tłumacz, któryś to juz raz z kolei jeździsz jak :hi: nawet oni szybciej jeźdzą , robisz korki na drodze i jeszcze lewym pasem :facepalm:

Pod M1 jeszcze Robert był :wink:

Chyba wam obu trzeba zrobić kurs jazdy defensywnej :decayed:

Swoją drogą może ktoś z Was pracuje lub ma mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo wtedy można takie szkolenie odbyć w gratisie dzięki EFS :wink:

Szczegóły: Bezpłatne szkolenia - SJS Szkoła Jazdy Subaru - doskonalenie techniki jazdy, akademia bezpiecznej jazdy, trening bezpiecznej jazdy, technika jazdy, kurs bezpiecznej jazdy, eco driving, szkolenie samochodowe, szkoła bezpiecznej jazdy, szkolenia motocy

---------- Post dopisany at 06:45 ---------- Poprzedni post napisany at 06:44 ----------

Musze się pochwalić :slina:

Ładny :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.