Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
O co biega w sms-akcji? :kox: Dziś spotkanie bez zmian?

O to biega że każdej osobie którą mam zapisaną w telefonie wysyłam powiadomienia o naszym spocie w Galerii :decayed:

Ciebie chyba nie mam zapisanego więc nie wysłałem, masz do mnie numer na każdej stronie po prawej stronie w 1 poście.

Uprzedzę informację od FANTOMASA każda osoba która kupi ramki klubowe jest zobowiązana do machania klubowiczom których się napotka na drodze :decayed:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Uprzedzę również info od Cubra, nowa osoba która się pierwszy raz pojawia powinna podjechać z kubełkiem KFC, stara tradycja :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Pablo za SMS-a ale jeśli myślisz że się zdążę zawinąć z Międzyzdrojów to.........

To masz całkowitą rację kończę pianę i zaraz wbijam

Opublikowano

:grin:

Panowie porzadny zakład do sciemy szyb?Kumpel Q5 musi obkleić z tyłu żeby dzieciak miał bardziej komfortowo.

Opublikowano

ja powinienem byc ale po 21 dopiero dzieki pablo za sms

Opublikowano

Dzieki Pablo za sms ale mnie nie bedzie

Opublikowano

Co kur.. za akcja sms :doh:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

A jak ktos nie dostanie sms to nie jest zaproszony na spota ?

Opublikowano

Bawcie się dobrze

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Ja pracuję niestety

Opublikowano
Co kur.. za akcja sms :doh:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

A jak ktos nie dostanie sms to nie jest zaproszony na spota ?

pewnie ze nie jest zaproszony na spota, pablo wybiera kto ma byc a kto nie :grin:

Opublikowano

Ja nie dostałem sms :whistling: ale nie będzie mnie bo też w pracy siedzę. :kwasny:

Opublikowano

Koło 22 będzie ktoś jeszcze? Bo ja wcześniej nie dam rady :(

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Panowie czy któryś z Was nagrywał sobie nowe mapy na 2013 rok do RNS-E?? Jeśli tak to potrzebuję info na temat modelu nagrywarki, która to ruszyła. Ja mam łącznie 3 komputery i żaden nie dał sobie rady z nową mapą.

Całą procedurę nagrywania znam, potrzebny jest mi tylko odpowiedni model "wypalary"

Opublikowano

Mnie tez na spocie nie ma bo nie dostalem sms :grin:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

A gdzie jest Cuber ? :whistling:

Opublikowano
Mnie tez na spocie nie ma bo nie dostalem sms :grin:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

A gdzie jest Cuber ? :whistling:

Nie dostał smsa bo Pablo o nim zapomniał :grin:

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

Opublikowano

Ja juz w domu. Dzięki za spota

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ja juz w domu. Dzięki za spota

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

:)

Opublikowano

Japan Police moto test - YouTube

GRUSZKA'S JAK TAK BEDZIEMY JEZDZIC TO PRZYJMĄ NAS DO POLICYJNEJ?

Opublikowano

Widziałem to, ale jak byś miał takie kufry z boku jak on to by Ci crash pady nie były potrzebne

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nauczę Was leśne dziadki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.