Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

....a jak nie to po zimie będe ją pchał....

eeee...nie kracz może będzie dłużej jeździć :decayed:

:)

Wiosna

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema dupeczki wieczorową porą :hi: komu oscypka jadę jutro do Zakopanego:naughty:

TY mi lepiej powiedz kiedy w WLPK jedziesz? :wink:

Wczoraj bylem w ostrowie

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

upygejyg.jpg

:P

Wiosna

Opublikowano

Co to za jakas wiata?

Zima

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

Lewa d*pa w lesie? :-) w

Zima

Opublikowano

Pochwa Lony :hi:

Jak się komuś nudzi, to zapraszam do mnie na kawe :kawa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Powiem Ci że przyglądnę się w łykend tematowi. Mam kolegę który robi różne sprężyny przemysłowe (na Blokowej) może coś podpowie w temacie :wink:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

a tak poza tym to nie wiem czy nie dało by się zamontować takich "długopisów" w tej pokrywie plastikowej klapy. Widziałem kiedyś u sąsiada Wąskiego (za nim jest taki duży sklep z akcesoriami meblowymi). To było to drzwiczek meblowych że je naciskałeś i się same dźwigały na teleskopie oglądałem je i pamiętam że były mocne i długie może coś takiego ?

ogarnij temat i daj znać :wink: dla mnie dwa komplety :wink:

Opublikowano

:hi: bry Panowie

Podziękował Karol za eskortę :grin: ale żeś mnie z zaskoczenia wziął :decayed: sorki że wcześniej nie widziałem ale dzwonili ćwoki z ASO że hamulce będą w poniedziałek.

Opublikowano

Hehehe dzięki. Mój wóz więcej jak 240 nie idzie wiec kiepska eskorta :-) natomiast wspolniczka powiedziała ze 270 km/H to nie na Jej nerwy. Powodzenia w Proko

Zima

Opublikowano
Hehehe dzięki. Mój wóz więcej jak 240 nie idzie wiec kiepska eskorta :-) natomiast wspolniczka powiedziała ze 270 km/H to nie na Jej nerwy. Powodzenia w Proko

Zima

Dzięki, możliwe że w poniedziałek wyjdzie mały ze szpitala. Fajną masz wspólniczke :wink: a ja za szybko teraz jeździć nie mogę bo hamulców prawie nie mam :facepalm:

Opublikowano

Widze ze "szybkie" spotkanie było hehe

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Pany potrzebuje kupic zderzak i lampe przod do reno modus 08 rok na juz, gdzie pytac Wąski?

Opublikowano

Gruszka ma znajomych co handlują częściami do Renowek gdzieś koło Wieliczki

Zima

Opublikowano
Widze ze "szybkie" spotkanie było hehe

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Pany potrzebuje kupic zderzak i lampe przod do reno modus 08 rok na juz, gdzie pytac Wąski?

pisz do Gruszki

Opublikowano
Widze ze "szybkie" spotkanie było hehe

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Pany potrzebuje kupic zderzak i lampe przod do reno modus 08 rok na juz, gdzie pytac Wąski?

pisz do Gruszki

No dokładnie

Zima

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

Jadę na Rezanko, ktoś chętny?

Zima

Opublikowano
Mój wóz więcej jak 240 nie idzie wiec kiepska eskorta :-)

Nie gadaj że nie pójdzie więcej jak masz program i duży moment, 230 to ja wczoraj betą do Tarnowa pocisnąłem bo chciałem sprawdzić ile pójdzie na autostradzie w końcu pierwszy raz ją testowałem na takiej drodze i 2 osoby, pełny bak = 2 tony a tylko 163KM i 350 momentu.

A4ką lata temu do Wrocławia tyle samo poszedłem jak nie 235km/h jeśli dobrze pamiętam.

Tempomat w betce fajna sprawa ale jednak można usnąć przy takiej jeździe :decayed:

Opublikowano

Ale ja jechałem a6 w serii w automacie. Moja a4 idzie 250

Zima

Opublikowano
Mój wóz więcej jak 240 nie idzie wiec kiepska eskorta :-)

Nie gadaj że nie pójdzie więcej jak masz program i duży moment, 230 to ja wczoraj betą do Tarnowa pocisnąłem bo chciałem sprawdzić ile pójdzie na autostradzie w końcu pierwszy raz ją testowałem na takiej drodze i 2 osoby, pełny bak = 2 tony a tylko 163KM i 350 momentu.

A4ką lata temu do Wrocławia tyle samo poszedłem jak nie 235km/h jeśli dobrze pamiętam.

ale On nie ma takich butów

Opublikowano
Ale ja jechałem a6 w serii w automacie. Moja a4 idzie 250

Zima

A no to ok.

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

ale On nie ma takich butów

Jak bym w tych butach wcisnął do samej podłogi gaz to poszła by 240.

Opublikowano

Myśmy sie nie ścigali :grin: tylko luźno jechali z Katowic do Krakowa. Ale fajnie się tak spotkać.

Opublikowano

Gruszka wziął się za malowanie, nawet Kryske okleil ydureju3.jpg

Zima

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.