Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem Ci że przyglądnę się w łykend tematowi. Mam kolegę który robi różne sprężyny przemysłowe (na Blokowej) może coś podpowie w temacie :wink:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

a tak poza tym to nie wiem czy nie dało by się zamontować takich "długopisów" w tej pokrywie plastikowej klapy. Widziałem kiedyś u sąsiada Wąskiego (za nim jest taki duży sklep z akcesoriami meblowymi). To było to drzwiczek meblowych że je naciskałeś i się same dźwigały na teleskopie oglądałem je i pamiętam że były mocne i długie może coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co podnoszenie rączką sie znudziło ? to ja tez chce ,

Jak mi Kerczi odda a6 za 30 to ja za tyle samo oddam X3 ........

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

dodam ze dałem za nie 37 i włożyłem troche . ideał teraz i wygoda duza :wink:

---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ----------

a jak nie to po zimie będe ją pchał , bo na miesiące chlapy i śniegu przyda sie taki wózek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosek, wytrzymaj chwilę w jednym aucie ;-) za bardzo kobinujesz

żonie coś kup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dupeczki wieczorową porą :hi: komu oscypka jadę jutro do Zakopanego:naughty:

TY mi lepiej powiedz kiedy w WLPK jedziesz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a jak nie to po zimie będe ją pchał....

eeee...nie kracz może będzie dłużej jeździć :decayed:

:)

Wiosna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dupeczki wieczorową porą :hi: komu oscypka jadę jutro do Zakopanego:naughty:

TY mi lepiej powiedz kiedy w WLPK jedziesz? :wink:

Wczoraj bylem w ostrowie

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za jakas wiata?

Zima

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

Lewa d*pa w lesie? :-) w

Zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że przyglądnę się w łykend tematowi. Mam kolegę który robi różne sprężyny przemysłowe (na Blokowej) może coś podpowie w temacie :wink:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

a tak poza tym to nie wiem czy nie dało by się zamontować takich "długopisów" w tej pokrywie plastikowej klapy. Widziałem kiedyś u sąsiada Wąskiego (za nim jest taki duży sklep z akcesoriami meblowymi). To było to drzwiczek meblowych że je naciskałeś i się same dźwigały na teleskopie oglądałem je i pamiętam że były mocne i długie może coś takiego ?

ogarnij temat i daj znać :wink: dla mnie dwa komplety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry Panowie

Podziękował Karol za eskortę :grin: ale żeś mnie z zaskoczenia wziął :decayed: sorki że wcześniej nie widziałem ale dzwonili ćwoki z ASO że hamulce będą w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe dzięki. Mój wóz więcej jak 240 nie idzie wiec kiepska eskorta :-) natomiast wspolniczka powiedziała ze 270 km/H to nie na Jej nerwy. Powodzenia w Proko

Zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe dzięki. Mój wóz więcej jak 240 nie idzie wiec kiepska eskorta :-) natomiast wspolniczka powiedziała ze 270 km/H to nie na Jej nerwy. Powodzenia w Proko

Zima

Dzięki, możliwe że w poniedziałek wyjdzie mały ze szpitala. Fajną masz wspólniczke :wink: a ja za szybko teraz jeździć nie mogę bo hamulców prawie nie mam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze "szybkie" spotkanie było hehe

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Pany potrzebuje kupic zderzak i lampe przod do reno modus 08 rok na juz, gdzie pytac Wąski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...