Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tak, Jablczynski! :wink:

umiesz grac? :decayed:

Chcesz się stać bardziej sławny prowadząc tą rozmowę ze Mną, oświetlić się w Moim blasku?

Wiosna

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry, Panowie (przemianowałem się z neaf bo niemożliwe się przedstawiać na spotach )

… dwie takie głupie sprawy:

* regeneracja wału kardana (jest luz) - mam pewny kontakt, ale pod Warszawą i sama jazda tam zwiększa koszty

* wymiana reduktora skrzyni - tu potrzebuję pomocy od znalezienia numeru części

Mniejsze sprawy:

17" z felgami na zimę do Biskupic? Kerczi, będzie coś jeszcze?

gruszka - potrzebuję pużota na 27.11. ;)

Opublikowano
Dobry, Panowie (przemianowałem się z neaf bo niemożliwe się przedstawiać na spotach )

… dwie takie głupie sprawy:

* regeneracja wału kardana (jest luz) - mam pewny kontakt, ale pod Warszawą i sama jazda tam zwiększa koszty

* wymiana reduktora skrzyni - tu potrzebuję pomocy od znalezienia numeru części

Mniejsze sprawy:

17" z felgami na zimę do Biskupic? Kerczi, będzie coś jeszcze?

gruszka - potrzebuję pużota na 27.11. ;)

a regulamin kolega zna?? :whistling::decayed: rozumiem, że zmieniłeś tylko nick tak?

Opublikowano

Zmieniony nick przez administracje

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Dobry, Panowie (przemianowałem się z neaf bo niemożliwe się przedstawiać na spotach )

… dwie takie głupie sprawy:

* regeneracja wału kardana (jest luz) - mam pewny kontakt, ale pod Warszawą i sama jazda tam zwiększa koszty

* wymiana reduktora skrzyni - tu potrzebuję pomocy od znalezienia numeru części

Mniejsze sprawy:

17" z felgami na zimę do Biskupic? Kerczi, będzie coś jeszcze?

gruszka - potrzebuję pużota na 27.11. ;)

Zdzwonimy sie

Wiosna

Opublikowano

gruszka zajebał policyjną vectrę i sprawa w sądzie :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Pewien facet zapragnął kupić swojej ukochanej urodzinowy prezent, a że byli ze sobą dopiero od niedawna, po dokładnym zastanowieniu, postanowił kupić jej parę rękawiczek -romantyczne i nie za osobiste.W towarzystwie młodszej siostry swojej ukochanej, poszedł do domu towarowego i kupił rzeczone rękawiczki.Siostra natomiast, w tym samym czasie, kupiła sobie parę majteczek.Podczas pakowania ekspedientka zamieniła te dwa zakupy tak, że siostra dostała rękawiczki, a ukochana majtki.Bez sprawdzania, co jest gdzie, wysłał prezent do swojej sympatii dołączając następujący list:Kochanie,Ten prezent wybrałem dla ciebie właśnie taki,ponieważ zauważyłem, że nie nosisz żadnych,kiedy wychodzimy wieczorem. Gdybym miał kupić dla twojej siostry, to wybrałbym długie z guziczkami, ale ona już nosi takie krótkie i łatwe do zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu, jednak ekspedientka, która mi je sprzedała, pokazała mi swoją parę, którą nosi już trzy tygodnie i wcale nie były poplamione czy zabrudzone. Przymierzyłem na niej te dla ciebie i wyglądała naprawdę elegancko.Chciałbym jako pierwszy je na ciebie włożyć,tak by żadne inne ręce nie dotykały ich przed tym, jak się z tobą zobaczę. Kiedy je będziesz zdejmować nie zapomnij je trochę nadmuchać przed odłożeniem, albowiem całkiem naturalnie będą po noszeniu trochę wilgotne. I pomyśl tylko jak często będę je całować w tym roku.Mam nadzieję, że będziesz je miała na sobie w piątkowy wieczór.Z całą moją miłością, Twój ukochany.

Opublikowano

gruszka zajebał policyjną vectrę i sprawa w sądzie :facepalm::decayed:

Pablo.. Jak walisz konia, to skup się tylko na jednej czynności bo reszta uchodzi Ci uwadze :decayed:... Było kilka stron temu :naughty:

Opublikowano

Transit a ja Ci odpowiem: w d*pie żeś był i gówno widzioł :decayed:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

1239964_618607731516817_1557028120_n.jpg

1004857_620282808015976_1398782563_n.jpg

1377314_629805620397028_636400757_n.jpg

Opublikowano

Siema

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

W przyszlym tygodniu jade do Gdańska i warszawy jak ktos cos to klepac

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie sprzedam A6 3.0 TDI 224KM Quattro Sedan - bagaznik sporo wiekszy od naszych a4 avant

BEZWYPADEK - wszystkie szyby ORI

294 000 km przebiegu ORI

Kupiony w PL salonie

2005rok

BIXENON

Led z tyłu

Skora

Bose

Grzane d*py

PDC

HAK

FV

na szybko oddam za 33 000zł bez wkładu finansowego

Opublikowano

Ogarnąłem temat dziś sam....ale dzięki za chęci :wink::smiley:

wysłane z one v :)

Opublikowano
Panowie sprzedam A6 3.0 TDI 224KM Quattro Sedan - bagaznik sporo wiekszy od naszych a4 avant

BEZWYPADEK - wszystkie szyby ORI

294 000 km przebiegu ORI

Kupiony w PL salonie

2005rok

BIXENON

Led z tyłu

Skora

Bose

Grzane d*py

PDC

HAK

FV

na szybko oddam za 33 000zł bez wkładu finansowego

kurva teraz pisze a jak chciałem kupić to ni huhuhu , bież X3 na zamiane fifty fifty :wink:

Opublikowano

No to sprzedawaj po pieniądzach x3 i ja Ci też puszcze po pieniądzach

Zima

Opublikowano
Panowie sprzedam A6 3.0 TDI 224KM Quattro Sedan - bagaznik sporo wiekszy od naszych a4 avant

BEZWYPADEK - wszystkie szyby ORI

294 000 km przebiegu ORI

Kupiony w PL salonie

2005rok

BIXENON

Led z tyłu

Skora

Bose

Grzane d*py

PDC

HAK

FV

na szybko oddam za 33 000zł bez wkładu finansowego

ja ci oddam moje(twoje) b7 :wink:

Opublikowano

No na b7 to może miałbym kupca

Zima

Opublikowano
No na b7 to może miałbym kupca

Zima

Kerczi ja tez sie zamienie za swoje b7

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
No na b7 to może miałbym kupca

Zima

Kerczi ja tez sie zamienie za swoje b7

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Kerczi... Ja mogę oddać swoje A3 i A4, co w sumie daje A7. Ty masz A6 więc musiałbyś tysiąca dopłacić. Pasuje? :naughty:

Opublikowano

Witam

Panowie potrzebuje kupić zaciski hamulcowe przód do Avanta b6 AWX, okazało się że jarzma w moich są już wyrobione trza wymienić. Macie jakieś namiary na używane części?

Opublikowano
Witam

Panowie potrzebuje kupić zaciski hamulcowe przód do Avanta b6 AWX, okazało się że jarzma w moich są już wyrobione trza wymienić. Macie jakieś namiary na używane części?

Fantowski ma takie :wink:

Opublikowano

Siema,

Mam do pchenicia 195/55/R16 Conti zima (nie pamietam ktory model) dot >09 . Bieznik 6-6.5mm . Kpl za 350 oddam .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.