Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

i jakby ktos cos gdzies, albo jakby sie komus znudzilo Audi...

tłusty wóz....

BMW 5 F10 SEDAN MODEL 2011 FULL OPCJA JAK NOWA (3703253189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

bry:hi: i tłusta cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tluste auto, tlusta cena :wink:

Od nowego roku bedą auta na pełnej fakturze Vat wiec bedzie to wychodzilo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

210 zrobisz max bezpiecznie z tego motora. a czy auto wymiata to ... kwestia subiektywna. Jak 200 konny diesel w samochodzie o wadze 1800+ moze wymiatac? . Jest ekonomiczny, mega wygodny ,ma jeden z najlepszych automatow na rynku , fajnie sie prowadzi ale napewno nie wymiata :decayed:

tylko po co wiecej niz 200KM do miasta?? Zeby sie pochwalic kolegom??

mam takiego jednego kolege, jechalismy teraz do Zakopanego Voyagerem w 2.8 Dieslu w Automacie i nie doszedl nas chlop najnowsza M3... i co? nie jedzie?? Zauwazylem juz od dluzeszgo czasu ze masz jakies kompleksy mocowe...jedyne co dla Ciebie istotne to KUNIE i to jak dany silnik idzie...konie i silnik to nie wszystko...

a po co duza wygodna limuzyna do miasta , z za***iście wygodnymi fotelami na dlugie trasy ? ... :decayed: :decayed: . Kto taki samochod kupuje/konfiguruje zeby jezdzic tylko po miescie ? ... :grin: . Widzisz kazdy samochod traktuje indiwidualnie, ja wyrazilem swoje zdanie . 520d jest swietnym samochodem ale w moim odczuciu nie jedzie. Nie kazdy potrzebuje tyle koni, ale nie robmy zniego wymiatacza.

p.s. tekstu o kompleksach mocowych :grin::grin: nie warto nawet komentowac bo jakies wycieczki sobie w moim kieruknu urzadzasz :facepalm::facepalm: wiec moze skupmy sie na merytoryce bedzie nam latwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja pije i leżę w kojcu psa :polew::nabijasie:

Jak byś się obudził w kojcu a na śniadanie dostał michę pedigry pall to też byś przestał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja pije i leżę w kojcu psa :polew::nabijasie:

Jak byś się obudził w kojcu a na śniadanie dostał michę pedigry pall to też byś przestał.

Tys prowda

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co z tymi gumami jest drogie takie że szok szukam jakiegoś kompleciku ale ceny mnie powalają za 235/45/17 trzeba wyłożyć trochę kasy:facepalm: już nawet szukałem felg z oponami ale tyż bida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziś zrzuciłem lato i niespodzianka jedna z przodu ma baniaka od strony wewnętrznej a dwie z tyłu marne niesamowicie, jak zobaczyłem tą banie to bogu podziękowałem bo ostatnio z moją kobietą 200 pociskałem ostatni raz nie będę już głupkował :facepalm:

No i takim sposobem trzeba kupić lato:kwasny:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

no to jest, że troche za pozno sie obudziles... :/

pewnie coś miałeś i pogoniłeś znając życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktos cos to mam b7 2.0tfsi Quattro avant - meksykanska czerwien 100kkm przebiegu - serwisowana w ASO - 2007rok - wersja USA - praktycznie na fullu - rnsy, skory, pelna elektryka - brakuje tylko jacuzzi - jak to USA

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

no dziś zrzuciłem lato i niespodzianka jedna z przodu ma baniaka od strony wewnętrznej a dwie z tyłu marne niesamowicie, jak zobaczyłem tą banie to bogu podziękowałem bo ostatnio z moją kobietą 200 pociskałem ostatni raz nie będę już głupkował :facepalm:

No i takim sposobem trzeba kupić lato:kwasny:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

no to jest, że troche za pozno sie obudziles... :/

pewnie coś miałeś i pogoniłeś znając życie?

oczywiscie ze mialem - Gregfr juz jezdzi :)

teraz to juz niestety kupuje sie latko...

podjedz sobie do Chlopakow z Biskupic... ja jutro jade np. po ladny komplet Dunlopa wlasnie na 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"teraz to juz niestety kupuje sie latko..."

ale ja lato potrzebuje

Biskupice powiadasz będą mieli jakieś lato 17' teraz czy raczej ciężko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do 300zł jakieś Minerwy, Nankagi, Trackmax, Maxis Ma-lpro,Goodridge ,Sunny,Reiken, ale co to za firmy są to nie mam pojęcia czego się spodziewać popatrzyłem głębiej i jest takich dziwnych firm sporo.

Jeździł ktoś kiedyś na takich wynalazkach?nie tylko tych co wymieniłem jest ich dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa...to zmienia postac rzeczy...

to wal do Biskupic albo zaloz juz Zime i poczekaj chwilke... pewnie za miesiac juz cos bede mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...