Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i jakby ktos cos gdzies, albo jakby sie komus znudzilo Audi...

tłusty wóz....

BMW 5 F10 SEDAN MODEL 2011 FULL OPCJA JAK NOWA (3703253189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ech... Jak byś jedno zero obciął to byłoby mnie stać :kwasny:

z tym silnikiem to auto spokojnej starosci albo jako drugie/trzecie w domu na dalekie wypady...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
i jakby ktos cos gdzies, albo jakby sie komus znudzilo Audi...

tłusty wóz....

BMW 5 F10 SEDAN MODEL 2011 FULL OPCJA JAK NOWA (3703253189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ech... Jak byś jedno zero obciął to byłoby mnie stać :kwasny:

z tym silnikiem to auto spokojnej starosci albo jako drugie/trzecie w domu na dalekie wypady...

Why?

Wiosna

Opublikowano

bo nie jedzie ?

Opublikowano

jedzie jedzie i to bardzo dobrze program na 200+ i auto wymiata

Opublikowano

210 zrobisz max bezpiecznie z tego motora. a czy auto wymiata to ... kwestia subiektywna. Jak 200 konny diesel w samochodzie o wadze 1800+ moze wymiatac? . Jest ekonomiczny, mega wygodny ,ma jeden z najlepszych automatow na rynku , fajnie sie prowadzi ale napewno nie wymiata :decayed:

Opublikowano
:bry:

Właśnie widziałem to na Interii. Komentarze delikatnie ujmując - skrajne :grin: A Waszym zdaniem - czyja wina?? :przebiegly:

Oczywiście tych co na skrzyżowaniu wyprzedzali :grin:

Opublikowano
210 zrobisz max bezpiecznie z tego motora. a czy auto wymiata to ... kwestia subiektywna. Jak 200 konny diesel w samochodzie o wadze 1800+ moze wymiatac? . Jest ekonomiczny, mega wygodny ,ma jeden z najlepszych automatow na rynku , fajnie sie prowadzi ale napewno nie wymiata :decayed:

tylko po co wiecej niz 200KM do miasta?? Zeby sie pochwalic kolegom??

mam takiego jednego kolege, jechalismy teraz do Zakopanego Voyagerem w 2.8 Dieslu w Automacie i nie doszedl nas chlop najnowsza M3... i co? nie jedzie?? Zauwazylem juz od dluzeszgo czasu ze masz jakies kompleksy mocowe...jedyne co dla Ciebie istotne to KUNIE i to jak dany silnik idzie...konie i silnik to nie wszystko...

Opublikowano

a moc glupoty robi!!! :wink:

Opublikowano

po mieście się jeździ MPK, samochody są używane na wsiach

Opublikowano

NEX a zarobic musze bo mam na utrzymaniu w sumie 20,3 litrow ccm pojemnosci ;)

Opublikowano

A po 2 non stop pije z Gruszką a alkohol kosztuję :grin:

Opublikowano

a chlopaki jak by sobie zalegalizowali zwiazek, to by i kredyt taniej dostali...:naughty:

Opublikowano

ja juz nie pije...alkohol szkodzi...

Opublikowano

nie ja pije i leżę w kojcu psa :polew::nabijasie:

Opublikowano

odpier**lisz się od niego?

Opublikowano

hahaha....my z psem traktujemy sie po partnersku :polew::polew:

Opublikowano
odpier**lisz się od niego?

nigdy to jest hit miesiąca

Opublikowano

tluste auto, tlusta cena :wink:

Od nowego roku bedą auta na pełnej fakturze Vat wiec bedzie to wychodzilo lepiej

Opublikowano
210 zrobisz max bezpiecznie z tego motora. a czy auto wymiata to ... kwestia subiektywna. Jak 200 konny diesel w samochodzie o wadze 1800+ moze wymiatac? . Jest ekonomiczny, mega wygodny ,ma jeden z najlepszych automatow na rynku , fajnie sie prowadzi ale napewno nie wymiata :decayed:

tylko po co wiecej niz 200KM do miasta?? Zeby sie pochwalic kolegom??

mam takiego jednego kolege, jechalismy teraz do Zakopanego Voyagerem w 2.8 Dieslu w Automacie i nie doszedl nas chlop najnowsza M3... i co? nie jedzie?? Zauwazylem juz od dluzeszgo czasu ze masz jakies kompleksy mocowe...jedyne co dla Ciebie istotne to KUNIE i to jak dany silnik idzie...konie i silnik to nie wszystko...

a po co duza wygodna limuzyna do miasta , z za***iście wygodnymi fotelami na dlugie trasy ? ... :decayed: :decayed: . Kto taki samochod kupuje/konfiguruje zeby jezdzic tylko po miescie ? ... :grin: . Widzisz kazdy samochod traktuje indiwidualnie, ja wyrazilem swoje zdanie . 520d jest swietnym samochodem ale w moim odczuciu nie jedzie. Nie kazdy potrzebuje tyle koni, ale nie robmy zniego wymiatacza.

p.s. tekstu o kompleksach mocowych :grin::grin: nie warto nawet komentowac bo jakies wycieczki sobie w moim kieruknu urzadzasz :facepalm::facepalm: wiec moze skupmy sie na merytoryce bedzie nam latwiej.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.