Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja drwię tylko z twojego badziewnego telefonu który nie ma nawet polskich znaków :decayed:

..a na marginesie to tak w ogóle to jak ty masz na nazwisko ?

Jabłczyński

..brat joasi :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja drwię tylko z twojego badziewnego telefonu który nie ma nawet polskich znaków :decayed:

..a na marginesie to tak w ogóle to jak ty masz na nazwisko ?

Jabłczyński

..brat joasi :wink:

Karting niedziela?

Opublikowano

Gruszka bo zabiorę a6. Odpowiesz mi kiedyś?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
ja drwię tylko z twojego badziewnego telefonu który nie ma nawet polskich znaków :decayed:

..a na marginesie to tak w ogóle to jak ty masz na nazwisko ?

Jabłczyński

..brat joasi :wink:

Karting niedziela?

dzieki, ale mnie nie ma - jak tylko wroce, to bardzo chetnie :)

gdzie jezdzicie - bo juz widzialem kilka miejscowek - WRT?

Opublikowano

I jeszcze jedno nie handluje nie sprzedaje i nie mam rodziny w UPC.

Karol i Robert to kretyni ktorych nie warto słuchać

Opublikowano
I jeszcze jedno nie chandluje nie sprzedaje i nie mam rodziny w UPC.

Karol i Robert to kretyni ktorych nie warto słuchać

A nie masz w rodzinie kogoś kto daje korepetycje z polskiego? Bo handluje pisze się przez samo H :-)

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

:decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano
I jeszcze jedno nie handluje nie sprzedaje i nie mam rodziny w UPC.

Kolega :kwasny:

Opublikowano
I jeszcze jedno nie handluje nie sprzedaje i nie mam rodziny w UPC.

Kolega :kwasny:

weście sie już

nie widzicie że ma już chłopak dosyć

nic tylko amortyzatory kablówki i że niby jeszcze noże nożyczki ostrzy krawaty wiąże i usuwa ciąże

dajcie chłopakowi spokój

koledzy.....

ty wiesz Bartek że ja dla ciebie bym nere oddał

Opublikowano

1460123_570549222998900_264571139_n.jpg?oh=4a3080571ae528d6c7f12a1d752adcc7&oe=527ECE45

Kto widział latające i stukające się muchy?:decayed:

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

ffb190f1d6f19f17d723e15ad4177556.gif

E39 :decayed:

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?v=573512166053471

Taka Policja..

Opublikowano
No "miłośnicy motoryzacji" kto jeszcze na kartingi?

Wiosna

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

Fanta jedna i druga?

Wiosna

O której przypomnijcie, może bym się zmobilizował...

Opublikowano

O 11

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

no co, zapomnieli włączyć koguta :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Grzebią się tam niesamowicie, zamiast zrobić porządek jak już rondo mieli rozkopane. MZ konieczny tam jest 3-ci pas na wiadukcie, szkoda że za to się nie wzieli

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

O 11

Wysłane z mojego urQuattro

To jeśli macie wolne miejsce to mnie dopiszcie do listy :wink:

Opublikowano

I po c**j to tu wklejasz? Pochwal się takim filmem na forum dwunastolatków :facepalm:

Transit :facepalm:

Taki komentarz wystarczy: "A wytłumaczenie komendanta będzie takie: Policjanci dojeżdżając do skrzyżowania w OSTATNIEJ CHWILI otrzymali zgłoszenie o potrzebie interwencji. Wtedy podjęli czynności, po chwili włączyli światła ostrzegawcze i ku chwale Ojczyzny udali sie na miejsce zdarzenia..... (najbliższy kebab, chinol, monopol, burdel)"

Coraz więcej takich sytuacji jest jak ostatnio, nie chciało im się stać w korku włączyli syrenę i 500 metrów dalej na stacji kupowali cole :facepalm:

Opublikowano
Opublikowano

siema :hi: tylko czekałem kiedy w końcu Gruszka sie wku.... :grin: Panowie kto u nas na forum jeździ czarną b7 sedan z brązową skóra ? oczywiście ramki klubowe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.