Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

wysłane z one v :)

---------- Post dopisany at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

Foty wrzuć tutaj

Wysłane z mojego urQuattro

:good:....też chętnie luknę...:wink:....

wysłane z one v :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poka tutaj tez chetnie lookne

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Dzien dobry

Opublikowano
Poka tutaj tez chetnie lookne

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Dzien dobry

Ty se ochłoń :)

Opublikowano

Pokaz bo A4 jeszcze nie mam w garazu

Wiosna

Opublikowano

on tej ulicy przejeżdża ledwo 10 metrów :grin:

A swoją drogą na co oni to robią teraz ? Na wiosnę trzeba było to robić :/ Tak to teraz robią to jak jest morko. I dwa ze zaraz przyjdą mrozy i będzie po drodze.

Opublikowano

Lista na karty w niedziele

Wąski

Kerczi

Gruszka

Juri

Czubek

Gaba

Wiki

Ozi??

Waski dopisz reszte

Wiosna

Opublikowano

Wiosna nie, wiosny nie bierzemy..

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Lista na karty w niedziele

Wąski

Kerczi

Gruszka

Juri

Czubek

Gaba

Wiki

Ozi??

Waski dopisz reszte

Wiosna

Już lista zamknięta :wink:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

lista otwarta :decayed:

Opublikowano

No "miłośnicy motoryzacji" kto jeszcze na kartingi?

Wiosna

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

Fanta jedna i druga?

Wiosna

Opublikowano

słońce wyszlo lece zdjecia robic

Opublikowano

Słońce to wyszło o 6:00

Wiosna

Opublikowano

fanta, odebrałeś podsufitkę od Pucha ;-) ? Ostatnio coś mówił że w końcu sobie zrobi z niej podstawkę pod akwarium ;-)

Opublikowano
To czemu nie piszecie do Gruszki? Gruszki siostra jest kierownikiem na małopolskie UPC. Ja mam u siebie 120gb net nielimit telefon pakiet HD+ wraz z nagrywarka HD i płace 99zl

No "miłośnicy motoryzacji" kto jeszcze .....?

Dzięki Japko ty moje za załatwienie chodów u siostry w UPC

teraz mam taki pakiet jak pisał Kerczi :banan:

Opublikowano

Chciałem oficjalnie ogłosić, że drwiny z mojego owocowego nazwiska już mnie nie śmieszą.

Likwiduje konto na tym forum

Opublikowano

ja drwię tylko z twojego badziewnego telefonu który nie ma nawet polskich znaków :decayed:

..a na marginesie to tak w ogóle to jak ty masz na nazwisko ?

no nie obrażaj się wiesz przecież że cię lawjam a za to UPC to masz u mnie na starość pełny garnitur w porcelanie :wink:

Opublikowano
:facepalm::grin:
Opublikowano
ja drwię tylko z twojego badziewnego telefonu który nie ma nawet polskich znaków :decayed:

..a na marginesie to tak w ogóle to jak ty masz na nazwisko ?

Jabłczyński

Opublikowano

co ma jablko do gruszki?

Opublikowano
Chciałem oficjalnie ogłosić, że drwiny z mojego owocowego nazwiska już mnie nie śmieszą.

Likwiduje konto na tym forum

weś sie :doh:

i gdzie się przepiszesz ?

na forum dla tuczników ( prosiak.pl)

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

co ma jablko do gruszki?

ogonek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.