Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

I po c**j to tu wklejasz? Pochwal się takim filmem na forum dwunastolatków :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebią się tam niesamowicie, zamiast zrobić porządek jak już rondo mieli rozkopane. MZ konieczny tam jest 3-ci pas na wiadukcie, szkoda że za to się nie wzieli

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

O 11

Wysłane z mojego urQuattro

To jeśli macie wolne miejsce to mnie dopiszcie do listy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po c**j to tu wklejasz? Pochwal się takim filmem na forum dwunastolatków :facepalm:

Transit :facepalm:

Taki komentarz wystarczy: "A wytłumaczenie komendanta będzie takie: Policjanci dojeżdżając do skrzyżowania w OSTATNIEJ CHWILI otrzymali zgłoszenie o potrzebie interwencji. Wtedy podjęli czynności, po chwili włączyli światła ostrzegawcze i ku chwale Ojczyzny udali sie na miejsce zdarzenia..... (najbliższy kebab, chinol, monopol, burdel)"

Coraz więcej takich sytuacji jest jak ostatnio, nie chciało im się stać w korku włączyli syrenę i 500 metrów dalej na stacji kupowali cole :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi: tylko czekałem kiedy w końcu Gruszka sie wku.... :grin: Panowie kto u nas na forum jeździ czarną b7 sedan z brązową skóra ? oczywiście ramki klubowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Ci ze doj**ales z cena dla Klubowiczy :-) 100zl ;-)

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś w Krakowie jakiś warsztat lub jakiegoś dobrego mechanika (diagnostę) który dobrze ogarnia zawieszenia w Audi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: sprzedaje swoje opony letnie może ktoś chce info na giełdzie małopolskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieki wieków Synu, :hi:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

Oglądałem wczoraj Układ Zamkniety bardzo dobry film z Gajosem, mysle ze takich układów w polityce jest mnóstwo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...