Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki Pablo, pisz jak bedziesz w domu to podskocze :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pablo UPC

Mi się kończy w tym miesiącu umowa i chyba zrezygnuję z upc by dali lepsze warunki :decayed:

Opublikowano

tak sie teraz robi inaczej sie z tymi z upc nieda rady

Opublikowano

ale ja nie podpisywałem umowy zadnej :naughty:

Opublikowano
ale ja nie podpisywałem umowy zadnej :naughty:

Ciągniesz od sąsiada po wifi?:decayed:

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

Jak wkurzyć taksówkarza i przy okazji rozbić pięć aut | www.topgear.com.pl

To się nazywa szał :decayed:

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

boseron ja teraz płacę miesięcznie 149zł i mam 240 minut, 50mb/s i pakiet HD ok 20 kanałów + multiroom w pokoju, jeśli nie dadzą takich warunków jak dla nowych klientów to zrywam umowę.

Promocje na telewizję Internet i telefon - Oferta specjalna | UPC Polska

Opublikowano
Fanta Ty jeździsz na 205/40 ?

nie, przód 215 na 8calowej a tył 225 na 9ce

Opublikowano

To czemu nie piszecie do Gruszki? Gruszki siostra jest kierownikiem na małopolskie UPC. Ja mam u siebie 120gb net nielimit telefon pakiet HD+ wraz z nagrywarka HD i płace 99zl

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Kolega!

Opublikowano

Wiocha przyjechać na spota na stalówkach, no nie ?

Opublikowano

witam panowie jak by ktos potrzebowal przywiozlem wlasnie A4 B7 kombi czarne 3.0 Tdi Quattro s-line 2006r. bixenon, tel bluetooth itp.....wiecej na pw

Opublikowano

Daj więcej info, włącznie z ceną to może ktoś się napatoczy :wink:

Opublikowano
witam panowie jak by ktos potrzebowal przywiozlem wlasnie A4 B7 kombi czarne 3.0 Tdi Quattro s-line 2006r. bixenon, tel bluetooth itp.....wiecej na pw

Pokaż foto

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

fotki zrobie jutro bo dzis juz ciemno bylo cena mysle ze 28,5tys. dla klubowiczy

Opublikowano

Plus opłaty?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
  • Autor
witam panowie jak by ktos potrzebowal przywiozlem wlasnie A4 B7 kombi czarne 3.0 Tdi Quattro s-line 2006r. bixenon, tel bluetooth itp.....wiecej na pw

poka foty :)

gdzie i kiedy mozna obejrzec ?

Opublikowano
Wiocha przyjechać na spota na stalówkach, no nie ?

co Ty.. nie będziesz sam :wink:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

witam panowie jak by ktos potrzebowal przywiozlem wlasnie A4 B7 kombi czarne 3.0 Tdi Quattro s-line 2006r. bixenon, tel bluetooth itp.....wiecej na pw

najpierw na PW wyslij mnie a pozniej jak cos to udostepni sie reszcie :evil2:

Opublikowano

Pewnie plus opłaty i wyjdzie pod 40 dachy :-)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

a4a9yjah.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Dzisiejsze goki

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

oczywiscie plus oplaty (moge zalatwic w rozsadnych pieniadzach) wiecej info gdzie i kiedy mozna zobaczyc na pw a zdjecia kolo poludnia wam wysle na pw ;)

Opublikowano

Foty wrzuć tutaj

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Tutaj wrzuć zdjęcia.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.