Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i czy za darmo bo takie byłyby najlepsze :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie co powiecie na taki pakiecik u mnie?? :evil:

309914_275891432426555_7517120_n.jpg

Opublikowano

:siema: mordki :decayed:

500km przejechane przez weekend i beta wytestowana, tym razem nie zawiodła i chodzi już ok :)

bede.. Pablo pamiętaj o karcie :wink:

Nie wiem czy dzisiaj podjadę jeśli będę to na 10 minut i Ci podrzucę kartę, zgadamy się :wink:

Opublikowano
:siema: mordki :decayed:

500km przejechane przez weekend i beta wytestowana, tym razem nie zawiodła i chodzi już ok :)

bede.. Pablo pamiętaj o karcie :wink:

Nie wiem czy dzisiaj podjadę jeśli będę to na 10 minut i Ci podrzucę kartę, zgadamy się :wink:

eee no ja tą kartę potrzebuje wiec musimy sie gdzies jakos ugadac :wink:

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

Panowie miałby ktoś na zbyciu taki kabel USB kątowy?

3687707696

Opublikowano
No my tez bedziemy mieli lige "wąski team" zagadaj do Waltera to Ci powie

Wiosna

JUŻ jest :decayed:

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

tylko po co :whistling:

Opublikowano
No my tez bedziemy mieli lige "wąski team" zagadaj do Waltera to Ci powie

Wiosna

JUŻ jest :decayed:

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

tylko po co :whistling:

przepraszam.. :embarrassed::wstydliwy:

Opublikowano
i czy za darmo bo takie byłyby najlepsze :wink:

:oklasky::oklasky::oklasky: otóż to

Opublikowano

:hi:

alu ładne....gleba za duża :whistling:.....a może po prostu ja jestem na to za stary :decayed::wink:

Panowie miałby ktoś na zbyciu taki kabel USB kątowy?

http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/87/70/76/3687707696

jak znajdziesz 2 to daj znać....też wezmę :wink:

Opublikowano

Panowie miałby ktoś na zbyciu taki kabel USB kątowy?

http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/87/70/76/3687707696

jak znajdziesz 2 to daj znać....też wezmę :wink:

jak nie kupię w krk to zamówie z allegro i podrzuce w sobotę H4mm3rowi :wink:

Opublikowano

pokaż linka....kiedyś szukałem i nie było takich wynalazków...

Opublikowano

co do pakieciku to oczywiście chodziło mi tylko o KOŁA :decayed:

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

pokaż linka....kiedyś szukałem i nie było takich wynalazków...

Usb kątowy - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do wyboru do koloru :wink:

Opublikowano

.....jeszcze raz......

pokaż linka gdzie masz taki kątowy micro z jednej strony i wtyk normalny z drugiej :wink:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

żeby nie było po drodze 5 przejściówek :wink:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Kabel USB2.0 USB/A-USB/miniB kątowy 2.0m DELOCK (3678442693) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mam :whistling::hi::decayed:

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

2m kabla :doh:

Opublikowano
.....jeszcze raz......

pokaż linka gdzie masz taki kątowy micro z jednej strony i wtyk normalny z drugiej :wink:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

żeby nie było po drodze 5 przejściówek :wink:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Kabel USB2.0 USB/A-USB/miniB kątowy 2.0m DELOCK (3678442693) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mam :whistling::hi::decayed:

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

2m kabla :doh:

taki?

Kabel USB-mini USB B kątowy aparaty telefony dyski (3706272854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Pochwa Lony :hi:

Przygotowani na spota?? :cool1:

Opublikowano

Ja tez chce kątowa i jedna i drugą i na krótkim kablu

Zima

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

Gruszka chce ten włącznik

Zima

Opublikowano

:hi:

Potrzebuje sprawdzić historię serwisową Seata Leona z 2001, czy ktoś może pomóc w tym temacie?:)

Opublikowano

daj vin :wink: na pw

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.