Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: z wieczora .Dante jak ci sie nie spieszy z tymi gumkami do kluczyka to poczekaj ,bo będe za niebawem miał w pracy takie akcesoria i dodatki do kluczyków ,bo za niebawem ruszam z kodowaniem i dorabianiem samochodówki i wszystko co z tym związane .Chyba że ci się spieszy to zamawiaj jak coś .

A kluczyki będziesz miał ORI, czy zamienniki??

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

Ktoś kiedyś chciał drukarke kupić... Fantomas, nie Ty przypadkiem?? :mysli: Bo pojawiła się ciekawa na iBOODzie:

Codzienna Oferta ? iBOOD.com

Tranzit wszystko zależy od danego auta i modelu nie raz się robi z orginału nie raz z zamienników akurat jeśli chodzi o zamienniki to robie na bardzo dobrych zamiennikach firm z włoch albo hiszpani a nie na jakiś badziewiach za 2zł , bo jest to nie oplacalne bo sprzęt na tym cierpi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gucio zreanimujesz mi moje 2 ori kluczyki?:wink:

Opublikowano

Fanta jedź z Tranzitem do BT

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
gregfr dzięki za odwiedziny :hi:

:hi:

milo sie robi z Toba interesy :hi:

Ogr, 100 lat bezawaryjnosci :wink:

Opublikowano

a Ty kasztanie moze bys odpisywal? :decayed:

Opublikowano

same kasztany na tych krakowskich

Opublikowano
:hi: z wieczora .Dante jak ci sie nie spieszy z tymi gumkami do kluczyka to poczekaj ,bo będe za niebawem miał w pracy takie akcesoria i dodatki do kluczyków ,bo za niebawem ruszam z kodowaniem i dorabianiem samochodówki i wszystko co z tym związane .Chyba że ci się spieszy to zamawiaj jak coś .

A gdzie masz siedzibę?

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Panowie na BT kto z kim jak jedzie? ja jednak jade ale sam.. do kogo moge dołączyć? :wink:

myślałem że jedziesz do pyrlandi :whistling:

Opublikowano
:hi: z wieczora .Dante jak ci sie nie spieszy z tymi gumkami do kluczyka to poczekaj ,bo będe za niebawem miał w pracy takie akcesoria i dodatki do kluczyków ,bo za niebawem ruszam z kodowaniem i dorabianiem samochodówki i wszystko co z tym związane .Chyba że ci się spieszy to zamawiaj jak coś .

A gdzie masz siedzibę?

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Panowie na BT kto z kim jak jedzie? ja jednak jade ale sam.. do kogo moge dołączyć? :wink:

myślałem że jedziesz do pyrlandi :whistling:

no niestety BT nie udało się odkręcić :kwasny: a skoro kasa poszła i nie odzyskam to nie chce stracic i musze spożytkować

Opublikowano

same kasztany, centusie i złodzieje, bo każdy pijak to złodziej :wink:

Opublikowano
:hi: z wieczora .Dante jak ci sie nie spieszy z tymi gumkami do kluczyka to poczekaj ,bo będe za niebawem miał w pracy takie akcesoria i dodatki do kluczyków ,bo za niebawem ruszam z kodowaniem i dorabianiem samochodówki i wszystko co z tym związane .Chyba że ci się spieszy to zamawiaj jak coś .

A gdzie masz siedzibę?

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Panowie na BT kto z kim jak jedzie? ja jednak jade ale sam.. do kogo moge dołączyć? :wink:

myślałem że jedziesz do pyrlandi :whistling:

Wiesz co ja działam w Wieliczce więc jak coś to zapraszam jakby coś trzeba było to postaram się pomóc .Fanta a co ci się stało z kluczykami ??.

Opublikowano

Siema

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi: z wieczora .Dante jak ci sie nie spieszy z tymi gumkami do kluczyka to poczekaj ,bo będe za niebawem miał w pracy takie akcesoria i dodatki do kluczyków ,bo za niebawem ruszam z kodowaniem i dorabianiem samochodówki i wszystko co z tym związane .Chyba że ci się spieszy to zamawiaj jak coś .

Zamówiłem ori wczoraj :decayed: ale będę wiedział do kogo pisać jakby było coś potrzebne :wink:

---------- Post dopisany at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ----------

Siema

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Siema melepeto :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: siemanko z rana :decayed:
Opublikowano

Wlasnie Pany o ktorej jedziemy do BT, przyczepia sie ktos do nas?

Opublikowano
Wlasnie Pany o ktorej jedziemy do BT, przyczepia sie ktos do nas?

Rzep

Opublikowano

Ee rzep to do psiego ogona

Opublikowano
Ee rzep to do psiego ogona

Jedziemy w niedziele?

Opublikowano

Niet ;(

Opublikowano

To na ooj pastowałem obów?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.