Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to bedziesz ja mial dla mnie czy nie? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to bedziesz ja mial dla mnie czy nie? :gwizdanie:

No przecież obiecałem :)

Właśnie się na nią patrzę :cool1:

Opublikowano

to bedziesz ja mial dla mnie czy nie? :gwizdanie:

No przecież obiecałem :)

Właśnie się na nią patrzę :cool1:

Jarko a masz jakąś czarną :?: :gwizdanie:

Opublikowano

to bedziesz ja mial dla mnie czy nie? :gwizdanie:

No przecież obiecałem :)

Właśnie się na nią patrzę :cool1:

Jarko a masz jakąś czarną :?: :gwizdanie:

Juz wiesz ze nie :tongue4:

Opublikowano

Zgadza się jarko :guma:[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 13:31_________________________________________________No to panie i panowie zapowiada nam się kolejny wypaśny spocik i do tego pogoda :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To może w końcu zrobimy kac-grilla :naughty:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Na wszelki wypadek jak by chłopaki nie mieli kluczy to wez 2 cienkie pilniki do paznokci :decayed:

zapowiada się ciekawie :D

otwierałam już zamki wsuwkami do włosów, ale radia pilnikiem jeszcze nie wyciągałam...

Opublikowano

Witajcie!

Jeśli się dzisiaj nic nie wydarzy to przyjadę...

:wink4:

Opublikowano

Nex a slowo "Intercom" Ci cos mowi? Dobrze sie domyslam ze to Ty:P

Opublikowano

Witajcie!

Jeśli się dzisiaj nic nie wydarzy to przyjadę...

:wink4:

:hi:

Dywan czerwony przygotujemy :gwizdanie: dawno Cię nie było :)

A ja taki brudny samochód mam :bag:

Opublikowano

będę...

i też mam brudne auto...

Opublikowano

:hi: Panowie, ja dziś nie przyjeżdżam, Canal+HD i mecz rundy więc chyba wszystko jasne, bawcie się dobrze i przywitajcie płeć piękną z należytym szacunkiem :cool1:

Robert zadzwonię do Ciebie wieczorkiem :wink4:

Opublikowano

wokar1 nie podglądaj tak tylko podjedz dziś na spota i się pochwal B7 :naughty:

Opublikowano
Nex a slowo "Intercom" Ci cos mowi? Dobrze sie domyslam ze to Ty:P

nie wiem jak nex ale ja wiem co to intercom bo pracowałem tam 4 lata i pewnie o mnie ci chodzi :gwizdanie:

Opublikowano

Ok czas się zbierać.

Do spota :a4fan: :a4fan:

Opublikowano
Nex a slowo "Intercom" Ci cos mowi? Dobrze sie domyslam ze to Ty:P

nie wiem jak nex ale ja wiem co to intercom bo pracowałem tam 4 lata i pewnie o mnie ci chodzi :gwizdanie:

Tak:P patrze Janusz 25 lat Krakow wiec strzelalam ze Ty to Nex:P

a tu zonk:P

Mnie znasz zapewne:P z Magda w Intercomie zaczynalam:P

Opublikowano

chciałem tylko zauważyć że Legia Wisła 2:1 :naughty::cool1::tongue4::kox::decayed::dance::radocha:

Opublikowano

wokar1 nie podglądaj tak tylko podjedz dziś na spota i się pochwal B7 :naughty:

wrzuce fotki póki co, auto na razie w niemcowni, jadę po nie na długi weekend to na pewno się pojawie
Opublikowano
Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 17:32

Cytuj

Nex a slowo "Intercom" Ci cos mowi? Dobrze sie domyslam ze to Ty:P

nie wiem jak nex ale ja wiem co to intercom bo pracowałem tam 4 lata i pewnie o mnie ci chodzi

Tak:P patrze Janusz 25 lat Krakow wiec strzelalam ze Ty to Nex:P

a tu zonk:P

Mnie znasz zapewne:P z Magda w Intercomie zaczynalam:P

a ty pracujesz dalej bo cholera nie moge skojazyc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.