Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juz nie musze zmieniać bo nie ma sensu :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tukan , daj spokój... lepiej mieć szpachle niż mieć całe auto wyspawane :naughty

Ty tak masz? :blink: Czy Mowisz o aucie z nalepka RS4? :decayed:
Opublikowano

ja ze spotow z galerii wiem tylko kto to cuber, waski, trzeniu, pablo, jarko, tytus, ogr, ozi, sokol, moze kogos pominalem :decayed: :decayed:

Opublikowano

to i tak dużo zapamiętałeś , wąski jeździ prawie rok na spoty i dalej nicki myli :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zdarza się :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

pominalem Themona :decayed: :decayed:

Opublikowano

to i tak dużo zapamiętałeś , wąski jeździ prawie rok na spoty i dalej nicki myli :decayed: :decayed: :decayed:

dokładnie :polew:

Piotr ja jestem zadowolony z N95 8G zresztą nie widzę obecnie nic fajniejszego, ale może dlatego że się nie rozglądałem po prostu ;)

Opublikowano

ladnaaaaaaaaaaa, ale wole sedany :decayed:

Opublikowano

Ja też :decayed:

Panowie polecam film Doomsday połączenie Mad Max'a (bez skojarzeń :decayed:) z terazniejszością :)

Wczoraj oglądałem i naprawdę warto a sceny z Bentleyem Continentalem GT bezcenne :kox:

http://doomsday.filmweb.pl/

Opublikowano

Ja też :decayed:

Panowie polecam film Doomsday połączenie Mad Max'a (bez skojarzeń :decayed:) z terazniejszością :)

Wczoraj oglądałem i naprawdę warto a sceny z Bentleyem Continentalem GT bezcenne :kox:

http://doomsday.filmweb.pl/

oglądałem...............z rok temu :polew: :polew: :polew: ale rozumiem że do huty z opuźnieniem dociera wszystko :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ja też :decayed:

Panowie polecam film Doomsday połączenie Mad Max'a (bez skojarzeń :decayed:) z terazniejszością :)

Wczoraj oglądałem i naprawdę warto a sceny z Bentleyem Continentalem GT bezcenne :kox:

http://doomsday.filmweb.pl/

oglądałem...............z rok temu :polew: :polew: :polew: ale rozumiem że do huty z opuźnieniem dociera wszystko :polew: :polew: :polew:

Zawsze tak bylo :decayed:
Opublikowano

Ja też :decayed:

Panowie polecam film Doomsday połączenie Mad Max'a (bez skojarzeń :decayed:) z terazniejszością :)

Wczoraj oglądałem i naprawdę warto a sceny z Bentleyem Continentalem GT bezcenne :kox:

http://doomsday.filmweb.pl/

oglądałem...............z rok temu :polew: :polew: :polew: ale rozumiem że do huty z opuźnieniem dociera wszystko :polew: :polew: :polew:

Kinówe to ja też rok temu oglądałem :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

mnie dzisiaj jakiś cygan chciał opchnąć prawie nowa nokie n95 8gb za 250zł .... oczywiście była z pewnego źródła :gwizdanie: a że ja nie popieram kupowania od złodziei to jej nie wziołem chociaż chętnie swoja stara n95 na taka wymienie w przyszlosci jak sie dorobie :)... a tak w ogóle to widzialem dzisiaj w krk srebrna R8...niezła bryczka :good:

Opublikowano

Szrek 2 panowie ogladamy :decayed:

Opublikowano

własnie oglądam :kox:

Opublikowano

Michas gość od tej B8ki często parkuje pod swoją (jedną z kilku) restauracją/pizzerią koło Jubilatu, furka 1 klasa :)

Wstawię jeszcze raz fotki co kiedys :kox:

65ef239c4c8ad4ab.jpg

3619cec2046d4744.jpg

Opublikowano

PABLO dokładnie to ta , miała żółte tablice :)

Opublikowano

własnie oglądam :kox:

Ja też :decayed:
Opublikowano

ja widziałem czarną R8 na blachach KR

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.