Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PABLO dokładnie to ta , miała żółte tablice :)

Na pewno ta bo na stałe inna jeszcze nie jezdzi po KRK chociaż juz kilka się widziało po mieście.

Ale nie zapomnę jak się skillowałem z granatową R8 jak jechałem na zakopiance do w stronę Solvayu to troszkę mi odjechała :D [br]Dopisany: 24 Październik 2008, 20:33_________________________________________________

ja widziałem czarną R8 na blachach KR

Trzenisławie czy jestes tego pewien :?: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie a spocik a Kazimierz w niedziele do ktorej trwa? koncze tam prace o 20 wiec moze....

Opublikowano

kicius malutki :decayed:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 20:43_________________________________________________do 20-21-22, ale w tym wypadku poczekamy :decayed: :decayed:

Opublikowano

R8 biala ma kobita ze wsi obok,podobnie jak F430,M5 itp :)

Opublikowano

jam puszek okruszek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A mówią że bida na polskiej wsi :decayed:

Opublikowano

jam puszek okruszek :polew: :polew: :polew:

Ze co :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jam puszek okruszek :polew: :polew: :polew:

Ze co :polew: :polew: :polew:

widac ze nie sledzisz szreka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jam puszek okruszek :polew: :polew: :polew:

Ze co :polew: :polew: :polew:

widac ze nie sledzisz szreka :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

Nie :polew: :polew: :polew:

Mam go dość :polew: :polew:

Wole Kit Kata ogladać pozniej :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie :polew: :polew: :polew:

Mam go dość :polew: :polew:

Wole Kit Kata ogladać pozniej :polew: :polew: :polew:

katuske kiti katuske vel kocice :decayed:
Opublikowano

ja mam kiti katusa w aucie na lusterku :polew:.

A tak wogole to o co chodzilo z tym spawanym autem? PABLO spawane masz?

Opublikowano

A czemu mnie pytasz, coś ty chory :?: :blink::polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 21:04_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item465332509_audi_a4_s_line_2_0_tfsi_quattro_2006_ideal_polecam.html

Szkoda ze automat :wallbash: ale furmanka :kox:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 21:05_________________________________________________Panowie zaraz przywitamy nowego kolege z B5 1.9TDI :)

Opublikowano

lans lans baby ;P

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Jakie wejście :nabijasie:

Siema Marek, widzimy Cię w Niedziele na spocie :naughty:

Opublikowano

jutro wrzucę fotki mojej audinki[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 21:24_________________________________________________ :hi::naughty:

Opublikowano

jutro wrzucę fotki mojej audinki

Wrzucaj ale nie w tym dziale tylko w MOJA A4 :wink4:

Opublikowano

razem z ADAMEVO he he

Opublikowano

ahh ? :gwizdanie:

niemozliwe :)

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 21:33_________________________________________________Zdarza się nowym :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.