Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Paniska

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siema Panie :)

Opublikowano

Powitać

Opublikowano

Bry dzionek :hi:

Tak się bawią na Wiejskiej :)

https://www.youtube.com/watch?v=mg6dQ_75VRU

Opublikowano

Panowie do montazu czujnika deszczu i zmierzchu ten żel jest potrzebny dokładnie taki jak aso sprzedaje czy moze to byc coś "alternatywnego" ?? ;)

Jesli ktoś z KR ma coś takiego, albo komus zostało to chętnie przytulę za odpowiednia gratyfikację ;)

Edytowane przez edraven

Opublikowano

felgi 7,5J? --- ok... juz widze, ze 8J :D
wrzucilem ogloszenie na a5klub

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Kerczi, gdzie to kupić? mówisz o żelu 3M? Rozmawiałem ostatnio o tym Gabrielem i doszliśmy do wniosku że w sumie żel do włosów to samo by zrobił;) ale to już by było za duże przegięcie;)

Opublikowano

felgi 7,5J? --- ok... juz widze, ze 8J :D

wrzucilem ogloszenie na a5klub

Dzieki Koleś ;)

Kerczi, gdzie to kupić? mówisz o żelu 3M? Rozmawiałem ostatnio o tym Gabrielem i doszliśmy do wniosku że w sumie żel do włosów to samo by zrobił;) ale to już by było za duże przegięcie;)

Allegro, ale po co tak kombinować jesli w ASO ori zelik kosztuje 50-80zl

Opublikowano

Kerczi, ja dopiero skumałem że ten żel to jest płytka żelowa a nie żel aplikowany pod czujnik :facepalm:

Opublikowano

Kerczi, ja dopiero skumałem że ten żel to jest płytka żelowa a nie żel aplikowany pod czujnik :facepalm:

Oj Krzysiu Krzysiu...to co? Zamówisz sobie w ASO?

Zobacz ofertę: PŁYTKA ŻEL DO SENSORA DESZCZU AUDI A3 A4 A5 A6 A7

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4585002245

Panowie sprzedam iphona 5s gwiezdną szarość 3miesieczny 16gb

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Kerczi, pozwolilem sobie przeniesc posta tutaj zebysmy nie zasmiecali watku gieldy :P

A Ty co? W Boserona sie bawisz?!?

do Boskiego mi jeszcze duzo brakuje :D

ale fakt faktem ze jeszcze w tym miesiacu auto oddaje do blacharza na ogarniecie budy :P

malowanie porysowanych elementow, wymiana tych elementow ktore wymagałyby grubszego szpachlowania i polerka calego auta :decayed:

a auto i tak zostanie w rodzinie a zmieniac bede po nowym roku :wink:

Opublikowano

jeżeli u Bełta jest za 50 złociszy to nie ma sensu zamawiać zamiennika tylko wziąć ori. Jak będzie znacznie drożej to zamówię.

Poza tym jednak nie myliłem się aż tak bardzo jak myślałem;) bo znalazłem jeszcze to..

http://allegro.pl/zel-do-sensora-sensor-w-plynie-sensor-tack-i4552434545.html

Dostałem czujnik który ma powierzchnię delikatnie porysowaną, myślicie że mogą być jakieś problemy z odpaleniem tego?

Opublikowano

Kerczi, pozwolilem sobie przeniesc posta tutaj zebysmy nie zasmiecali watku gieldy :P

A Ty co? W Boserona sie bawisz?!?

do Boskiego mi jeszcze duzo brakuje :D

ale fakt faktem ze jeszcze w tym miesiacu auto oddaje do blacharza na ogarniecie budy :P

malowanie porysowanych elementow, wymiana tych elementow ktore wymagałyby grubszego szpachlowania i polerka calego auta :decayed:

a auto i tak zostanie w rodzinie a zmieniac bede po nowym roku :wink:

co kupujesz?

Opublikowano

Pewnie BMW

Opublikowano

Kerczi, pozwolilem sobie przeniesc posta tutaj zebysmy nie zasmiecali watku gieldy :P

A Ty co? W Boserona sie bawisz?!?

do Boskiego mi jeszcze duzo brakuje :D

ale fakt faktem ze jeszcze w tym miesiacu auto oddaje do blacharza na ogarniecie budy :P

malowanie porysowanych elementow, wymiana tych elementow ktore wymagałyby grubszego szpachlowania i polerka calego auta :decayed:

a auto i tak zostanie w rodzinie a zmieniac bede po nowym roku :wink:

co kupujesz?

cos z tych trzech: alfa 159, saab 93, a4 b6

ale to dopiero po nowym roku :wink:

Pewnie BMW

:lol:

bete od Pabla :P

Opublikowano

Kerczi, pozwolilem sobie przeniesc posta tutaj zebysmy nie zasmiecali watku gieldy :P

A Ty co? W Boserona sie bawisz?!?

do Boskiego mi jeszcze duzo brakuje :D

ale fakt faktem ze jeszcze w tym miesiacu auto oddaje do blacharza na ogarniecie budy :P

malowanie porysowanych elementow, wymiana tych elementow ktore wymagałyby grubszego szpachlowania i polerka calego auta :decayed:

a auto i tak zostanie w rodzinie a zmieniac bede po nowym roku :wink:

co kupujesz?

Czyli B6 od Fanty ? ^_^

Więc Fanta na co zmieniasz ?

Powitać :kawa:

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

ja mojego auta juz nie sprzedam bo nikt mi tyle nie da ile zechce wziąć

Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.