Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Shadow ale to nie ford

Na telefonie zupełnie jak mondeo :facepalm:

Opublikowano

:hi: Cuber 16.40 salon BMW :wink:

Opublikowano

:hi:

:hi: Cuber 16.40 salon BMW :wink:

Cuber, czyli jednak X6? :thumbup1:

Edytowane przez lennox

Opublikowano

:hi:

:hi: Cuber 16.40 salon BMW :wink:

Cuber, czyli jednak X6? :thumbup1:

To Ty szybki jestes... Juz dawno było to pewne...

Opublikowano

Co to teraz się wszyscy klubowicze przenoszą na fury nie audi? Cuber i BMW hmmm gdzie to zapisać [emoji6]

Opublikowano
  • Autor

Michail Ja sobie kupie BMW wtedy jak kolega Kerczi będzie jeździł Felicją :)

Opublikowano

Michail Ja sobie kupie BMW wtedy jak kolega Kerczi będzie jeździł Felicją :)

Juz sie nie zgrywaj...tylko pochwal Kolegom...

Poza tym ja tam jestem zadowolony z Opla i póki co przez dwa lata nie bede zmieniał...

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

ramzes dzięki za mini spota :polew:


KERCZI popraw ten opis w ipadzie.

Opublikowano

Hi :hi:

Podpowie mi ktoś czy między Krakowem a Tarnowem znajdzie się ktoś kto ogarnia przekładkę licznika z mono na kolor? Wiem że na forum cwiara to robi, ale do Wrocka nie opłaca mi się jechać a nie mam jak wysłać licznika bo auto potrzebne.

Opublikowano

ramzes dzięki za mini spota :polew:

KERCZI popraw ten opis w ipadzie.

Cała przyjemność po mojej stronie
Opublikowano

Hi :hi:

Podpowie mi ktoś czy między Krakowem a Tarnowem znajdzie się ktoś kto ogarnia przekładkę licznika z mono na kolor? Wiem że na forum cwiara to robi, ale do Wrocka nie opłaca mi się jechać a nie mam jak wysłać licznika bo auto potrzebne.

Czaki w Tarnowie???
Opublikowano

Jest taki Kuba co ogarnia liczniki tylko musisz jechac pod Kielce.

PABLO a co z opisem jest nie tak?

Opublikowano

Czaki chyba liczników nie robi...napisz do niego dowiesz sie. Jeśli Czaki nie robi tego to jest jeszcze kolega jak sie nie mylę Szogun z Rzeszowa oraz mało uczęszczający tutaj kobra07 albo cobra07 tj. Hobot który mieszka w Jurkowie koło Limanowej i mysle ze on by cos takiego ogarnął, nie jest moze tani ale wszystko robi tak jak ori. Jego stronę informacyjna znajdziesz w google

Opublikowano

PABLO a co z opisem jest nie tak?

Popraw wyraz ''W KOMPLECIE ORYGIANLNE PUDEŁKO.''

:siema:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

W ten słoneczny ciepy dzień :hi:

Cuber zdecydowałeś :whistling: czy ciągle ten sam :facepalm:

Opublikowano

Cuber pochwal się co kupujesz

Opublikowano

Cuber pochwal się co kupujesz

A kto powiedział że Cuber coś kupuje :P kolor wybiera :wink:

Opublikowano

Czaki chyba liczników nie robi...napisz do niego dowiesz sie. Jeśli Czaki nie robi tego to jest jeszcze kolega jak sie nie mylę Szogun z Rzeszowa oraz mało uczęszczający tutaj kobra07 albo cobra07 tj. Hobot który mieszka w Jurkowie koło Limanowej i mysle ze on by cos takiego ogarnął, nie jest moze tani ale wszystko robi tak jak ori. Jego stronę informacyjna znajdziesz w google

Czaki nie robi takich rzeczy, wiem bo go znam. A o szogunie to własnie chyba czaki mi raz coś mówił. On jest na forum czy jakos inaczej z nim się kontaktować trzeba?

Do jurkowa aż tak strasznie daleko nie mam, poszukam w necie może coś znajde jeszcze :) Dzieki za informacje :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.