Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BAX masz numer części??

cfg876vz.jpg

035103157B

kliknij w "Więcej opcji" i później masz na dole ładowanie grafiki :wink:

Dzięki jakoś to wyszło ale jak bym palił to bym całą ramkę zrobił :facepalm:

Edytowane przez BAX_90

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam :)

No to chętnie przytulę jedną bańkę :) W jakiej cenie? Będziesz na spocie w przyszłym tygodniu?

To jak tam KERCZI? Dasz radę podrzucić mi olej na spota?:)

Opublikowano

Mam :)

No to chętnie przytulę jedną bańkę :) W jakiej cenie? Będziesz na spocie w przyszłym tygodniu?

To jak tam KERCZI? Dasz radę podrzucić mi olej na spota? :)

Na pewno przyjedzie pochwalić się nowym autem :wink: a jak nie to ja ci wezmę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na pewno przyjedzie pochwalić się nowym autem :wink:

No właśnie jaka to sprawiedliwość ze w Polskim salonie jeszcze nie ma a w DE juz jest B9 ......

Opublikowano

Mam :)

No to chętnie przytulę jedną bańkę :) W jakiej cenie? Będziesz na spocie w przyszłym tygodniu?

To jak tam KERCZI? Dasz radę podrzucić mi olej na spota? :)

Na pewno przyjedzie pochwalić się nowym autem :wink: a jak nie to ja ci wezmę :decayed:

Super, dzięki! Tylko dajcie znać ile mam gotówy przygotować na spota :]

Opublikowano

Na pewno przyjedzie pochwalić się nowym autem :wink:

No właśnie jaka to sprawiedliwość ze w Polskim salonie jeszcze nie ma a w DE juz jest B9 ......

Trochę się dziwie że jeszcze nie stoi pod Artblack

Opublikowano

a masz jakieś oficjalne zdjęcia B9 ?

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

B9 będzie taki sam syf jak B8

Opublikowano
  • Autor

B9 będzie taki sam syf jak B8

A skąd taka teoria ? :facepalm:

Opublikowano

Bo mam B8 i wiem jak często jestem w serwisie a kupiłem nowke szt. Za grubo kasę

Opublikowano
  • Autor

Bo mam B8 i wiem jak często jestem w serwisie a kupiłem nowke szt. Za grubo kasę

No to sorry , Ja takowych problemów nie mam...... :decayed: z tego co mi wiadomo nie tylko Ja :)

ps. a co takiego się dzieje ?

Opublikowano

Od samego początku jazda z sprzęgłem elektryka pierwszy raz po 6 tys auto stało tydzień w serwisie

Opublikowano
  • Autor

Wiesz , nie każde B8 musi być syfem .... Ja w ASO jestem z reguły na przeglądzie :)

ps. uzupełnij swój profil bo nawet nie wiadomo jaki masz silnik itd itp....

Opublikowano

:hi:

Hehe toś uzupełnił profil 1.2 TFSI w starej 80 :decayed:

Opublikowano

Marzenia ludzka rzecz ;-)

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

siemka

panowie zafundowałam sobie B8 zobaczymy czy będę żałować??? :D

strasznie biedna jest i chciałabym załozyć ksenony, orientujecie sie kto i gdzie w Kr. to robi??

na świeta jestem w domu to mogłabym coś pomodzić :wink:

pozdrawiam

Opublikowano

Jak już tyle przejedziesz to podjedź do Rzeszowa do wrclaguny to Ci to zrobi po pieniądzach bo tak to dobrze zabulisz w Krk.

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

dzięki Pawcio na Ciebie zawsze można liczyc a do Grzesia juz napisałam :)

Opublikowano

Cuber a ty ile masz koni w tym B8

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.