Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje kupić 6 64gb Grey i Gold zapytaj jaka cena

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Potrzebuje kupić 6 64gb Grey i Gold zapytaj jaka cena

Chwilowo nie ma 64 bo sprzedał...

Ma gray 128gb 4350, i golda 16gb 3400

Opublikowano

Koledzy, możecie doradzić mi gdzie w Krakowie mogę zregenerować rozrusznik? Chodzi mi o zdemontowanie, regeneracje i założenie ;) Zależy mi na dobrej firmie, możecie kogoś polecić?

Chodzi o rozrusznik w Seacie Ibiza, nie w Audi.

Pozdrawiam

Edytowane przez leewang

Opublikowano

Witam

Panowie jak jest teraz z poruszaniem sie samochodem firmowym? Wymagane jest zaświadczenie z testów psychotechnicznych? Czy mogę dostać mandat kierując firmówką bez tych papierów? Będe wdzięczny za informacje.


Kur....wa

Porysowali mi samochód jakaś pijana pinda skipała go buciorami na obcasach leżąc na ziemi i mam całe drzwi i błotnik do malowania. Na szczęście jest nagranie z monitoringu całego zdarzenia i jest taksówka. Może uda się coś zdziałać:/ Potrzebuje namiary do Gabriela jeżeli ktos ma pliz napiszcie na priv nr telefonu.

Dzieki za numer! Rozmawiałem z Gabrielem jak zawsze profesjonalne doradztwo z jego strony Pozdrawiam.

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano

Ale ze o co chodzi? Więcej info udzieli pod nr tel a nie podał numeru ?!? ;)))

Pod ceną masz jego numer telefonu :wink: Z resztą numer jest nieważny... Ważny jest wysublimowany opis :polew:

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano
Ale ze o co chodzi? Więcej info udzieli pod nr tel a nie podał numeru ?!? ;)))

Pod ceną masz jego numer telefonu :wink:

No to nie rozumiem ...;)

Opublikowano

Edytowałem... Uprzedziłeś mnie...


"witam mam do spszedania ladne bmw jak na swuj wiek brak rdzy nowe lampy tyl pszud z pszodu orginalne oringi ladnie hodzi na gazie jaki na bedzynie dlugie oplatynowy akumulator wiecej informacji udziele bod numerem tel pozdrawiam"

Zaznaczyłem tylko najbardziej rzucające się w oczy błędy... O interpunkcji, literówkach, składni i używaniu spacji - nie wspomnę :polew:

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

Edytowałem... Uprzedziłeś mnie...

"witam mam do spszedania ladne bmw jak na swuj wiek brak rdzy nowe lampy tyl pszud z pszodu orginalne oringi ladnie hodzi na gazie jaki na bedzynie dlugie oplatynowy akumulator wiecej informacji udziele bod numerem tel pozdrawiam"

Zaznaczyłem tylko najbardziej rzucające się w oczy błędy... O interpunkcji, literówkach, składni i używaniu spacji - nie wspomnę :polew:

Tranzol Easy...przecież zgrywam się...

Opublikowano

Edytowałem... Uprzedziłeś mnie...

"witam mam do spszedania ladne bmw jak na swuj wiek brak rdzy nowe lampy tyl pszud z pszodu orginalne oringi ladnie hodzi na gazie jaki na bedzynie dlugie oplatynowy akumulator wiecej informacji udziele bod numerem tel pozdrawiam"

Zaznaczyłem tylko najbardziej rzucające się w oczy błędy... O interpunkcji, literówkach, składni i używaniu spacji - nie wspomnę :polew:

Tranzol Easy...przecież zgrywam się...

Jestem Easy :) Tylko po dwunastu godzinach w więzieniu, przegranych derbach, dwóch piwach i drinku mam problem z ekspresowym jarzeniem :embarrassed:

Opublikowano

ale o so hozi :huh:

Opublikowano

A Ty spać...

Opublikowano

No i cały dzień poszedł się... a tak pięknie szła ankieta :decayed:

Opublikowano

Kerczi jesteś zadowolony z iphone 6

Opublikowano

Kerczi jesteś zadowolony z iphone 6

Narazie tak...

Opublikowano

A ile trzyma bateria przy normalnym użytkowaniu

Opublikowano

A ile trzyma bateria przy normalnym użytkowaniu

Nie wiem bo ja jestem niestandardowy jeśli chodzi o rozmowy....bardzo dużo rozmawiam/korzystam i jeden dzień.

Opublikowano

Jutro jest spot w galerii Kazimierz na którym poziomie

Opublikowano

Standardowo na niebieskim na końcu.

Wróciły tematy spotów :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.