Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic dziwnego...piatunio i pół Krakowa rozkopane.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapraszamy z Gruszkiem 2f875c7277e7914776a8d4cd671e9fc6.jpg

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

wiesz tu są miłosnicy Ałdi więc strach mi nie pozwala wklejać Bawari :wink:

Opublikowano

Kumpel szuka kogoś kto ogarnie konserwacje Preludy, polecicie kogoś?

Opublikowano

Zapraszamy z Gruszkiem

że niby co to

Kumpel szuka kogoś kto ogarnie konserwacje Preludy, polecicie kogoś?

polecamy

Opublikowano

Widzialem wczoraj ta eLke jadaca na lawecie

Opublikowano

A ja 3 dni temu widziałem czerwonego Lexusa LFA też jadącego na lawecie do serwisu na al. pokoju rej. KRA

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3586727,krakow-szalony-rajd-meleksem-kierowca-pod-wplywem-marihuany-krotko,id,t.html

j**any :grin:

Opublikowano

A może K0 LFA

Opublikowano

A może K0 LFA

nie sadze - nigdzie wczoraj nie jezdzilem ;)

Opublikowano

Nie jestem do końca pewny, możliwe to byłby Twój ziomek :)

Oj ale apple dało ciała z nowym ajfonem, można płakać ale tym razem nie ze szczęścia :grin:

http://technowinki.onet.pl/smartfony/iphone-6-wygina-sie-w-kieszeni/y91ej
http://wyborcza.pl/1,75248,16704823,Zakrzywiony_iPhone_6_Plus__Konkurencja_korzysta_z.html

Opublikowano

Gabriel Ty zgrywusie :)

Oj Pablo...to zobacz sobie cały test jak gosc wygina go rękami ...a nie w kieszeni...skoro jest aluminiowy to co w tym dziwnego że się łamie jak się zadziała na niego taka siła. ..a jak tam samsung? Dojrzał do wykorzystania innego materiału niż plastik?? :)

Opublikowano

KERCZI wtopa jak uj i nie broń ich bo przegięli z grubością! Nie mówię o gościu z filmiku bo użył siły wiadomo ale już są setki na świecie przypadków od uginania się ajfona poprzez noszenie w spodniach i przy klęczeniu w kościele się ugiął, poczytaj fora i opinie na świecie. Teraz wymieniają ludziom telefony ale najlepsze że apple nie wie jak z tego wybrnąć :)
HTC ONE M7/M8 lepiej jest wykonany niż iphone, zachowana jest w nim odpowiednia grubość i ani razu nie słyszałem o takim przypadku.
A samsung od początku taką ma politykę, w najnowszych modelach tj. Note 4 i Alpha jest już aluminium i powoli zmieniają "wykonanie"
Ja sam się zastanawiałem czy po 2,5 roku użytkowania S3 nie zmieniłbym na ip6 i sprawdził ten system ale po takich akcjach jak ta to na pewno już nie zmienię bo musiałbym nosić odpowiednie spodnie wg. instrukcji podanej na filmiku. Pożyjemy, zobaczymy co zrobią.

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Oj Pablo mam iPhone co prawda dopiero niecały tydzień ale jakoś ani specjalnie nie uważam ani nic mi się w kieszeni nie ugina....ale może dlatego że umiejętnie chodzę bo od zawsze jestem przyzwyczajony do noszenia czegoś dużego w spodniach :)

Opublikowano

Pamiętaj tylko nie klękaj :grin::decayed:

Zrobimy testy uginania na spocie :polew:


http://www.tvn24.pl/dwa-zderzenia-na-a4-kierowca-zginal-gdy-zabezpieczal-miejsce-zdarzenia,472294,s.html

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Kerczi gdzie kupiłeś i za ile 6 czy 6 plus?

Opublikowano

Kerczi gdzie kupiłeś i za ile 6 czy 6 plus?

Znajomy już ma 6 wszystkie kolory, Ja kupiłem zwykła za 3400, jak będziesz chciał namiar to krzycz. 3 października ma być premiera w PL wiec wtedy pewnie trochę spadną ceny. 6plus jest jednak za duża...

Edytowane przez KERCZI

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.