Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry… zamówiłem https://www.navdy.com/ . Zobaczymy co z tego będzie.

Opublikowano

Łukasz, Karol dziękuję za pomoc :wink:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

Piszę tutaj z ciekawości może dostanę odpowiedź

Kolega KERCZI ma podpięte ogłoszenie i zaprasza na zakupy,

piszę PW mija dzień i nic piszę następne PW mijają dwa dni i nic, czyżby jakiś uraz do górali :eusathink:

Opublikowano

Piszę tutaj z ciekawości może dostanę odpowiedź

Kolega KERCZI ma podpięte ogłoszenie i zaprasza na zakupy,

piszę PW mija dzień i nic piszę następne PW mijają dwa dni i nic, czyżby jakiś uraz do górali :eusathink:

Może ma skrzynkę zapchaną napisz do ramzes-1983 to jego prawa ręka :decayed:
Opublikowano

Piszę tutaj z ciekawości może dostanę odpowiedź

Kolega KERCZI ma podpięte ogłoszenie i zaprasza na zakupy,

piszę PW mija dzień i nic piszę następne PW mijają dwa dni i nic, czyżby jakiś uraz do górali :eusathink:

Może ma skrzynkę zapchaną napisz do ramzes-1983 to jego prawa ręka :decayed:

mając taką ofertę wypadałoby mieć wszystko w porządku, zresztą już prawie wszystko kupiłem gdzie indziej został tylko olej i filtr nie wiem czy ma to w ofercie?

Opublikowano

Piszę tutaj z ciekawości może dostanę odpowiedź

Kolega KERCZI ma podpięte ogłoszenie i zaprasza na zakupy,

piszę PW mija dzień i nic piszę następne PW mijają dwa dni i nic, czyżby jakiś uraz do górali :eusathink:

Może ma skrzynkę zapchaną napisz do ramzes-1983 to jego prawa ręka :decayed:

mając taką ofertę wypadałoby mieć wszystko w porządku, zresztą już prawie wszystko kupiłem gdzie indziej został tylko olej i filtr nie wiem czy ma to w ofercie?
Mają oleje i filtry :wink:
Opublikowano

Góral pisz pw co potrzebujesz

Opublikowano

Kolego Góral, podałem rownież telefon i maila. Aktualnie nie ma mnie w kraju wiec cieżko zawsze odrazu odpowiadać na pw. Ewentualnie pisz do Ramzesa jeśli powyższe formy są Ci nie na reke.

Opublikowano

Kolego Góral, podałem rownież telefon i maila. Aktualnie nie ma mnie w kraju wiec cieżko zawsze odrazu odpowiadać na pw. Ewentualnie pisz do Ramzesa jeśli powyższe formy są Ci nie na reke.

nie mam do nikogo pretensji, pytałem z ciekawości :)

Opublikowano

Kolego Góral, podałem rownież telefon i maila. Aktualnie nie ma mnie w kraju wiec cieżko zawsze odrazu odpowiadać na pw. Ewentualnie pisz do Ramzesa jeśli powyższe formy są Ci nie na reke.

nie mam do nikogo pretensji, pytałem z ciekawości :)

Wiem, wiem. Akurat się złożyło ze mnie nie ma do środy, wiec dzwon albo pisz do Ramzesa. Nie mam nawet dostępu do systemu...

Opublikowano

:hi: Grucha a mówiłeś że już nigdy nie kupisz eski :facepalm: Dzięki koledzy za odwiedziny :wink:

Opublikowano

Kolego Góral, podałem rownież telefon i maila. Aktualnie nie ma mnie w kraju wiec cieżko zawsze odrazu odpowiadać na pw. Ewentualnie pisz do Ramzesa jeśli powyższe formy są Ci nie na reke.

nie mam do nikogo pretensji, pytałem z ciekawości :)

Wiem, wiem. Akurat się złożyło ze mnie nie ma do środy, wiec dzwon albo pisz do Ramzesa. Nie mam nawet dostępu do systemu...

już napisałem

Opublikowano

Kolego Góral, podałem rownież telefon i maila. Aktualnie nie ma mnie w kraju wiec cieżko zawsze odrazu odpowiadać na pw. Ewentualnie pisz do Ramzesa jeśli powyższe formy są Ci nie na reke.

nie mam do nikogo pretensji, pytałem z ciekawości :)

Wiem, wiem. Akurat się złożyło ze mnie nie ma do środy, wiec dzwon albo pisz do Ramzesa. Nie mam nawet dostępu do systemu...

już napisałem

a ja odpisałem :P

Opublikowano

Pablo od kiedy masz Webasto w BMW??

KERCZI w każdym E39 525D masz webasto tzw. podtrzymywanie temperatury silnika i takie jest u mnie, można je rozbudować oczywiście.

Programowane jest z radia jeśli nie ma pilota.

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

KERCZI WEBASTO tylko nie na pilota.
Nie bawiłem się nim bo nie potrzebuje takich rzeczy ale sprawdzę czy można również odblokować ogrzewanie postojowe.

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=1&t=4176&start=30

S8 kozak :)
Poszły w dół ceny widzę.

Edytowane przez PABLO

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.