Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

1373668965_xn745x_600.jpg

dobre wyposażenie lodóweczki :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Kolejny weekend zaczyna sie wiec posłuchajcie tego :)

Opublikowano

Siema Waleniu

co za gość :facepalm:

Ale ze co ? Taki sam zwierzak jak Twoja foczka ;)

Za godzinę :facepalm:

Opublikowano

Siema Waleniu

co za gość :facepalm:
Ale ze co ? Taki sam zwierzak jak Twoja foczka ;)

Za godzinę :facepalm:

Bo dopiero dzisiaj się dodzwonilem.

W poniedziałek przybądź ;) będzie na Ciebie czekał...

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Opublikowano

panowie, jakby ktos potrzebowal to mam szkla hartowane do sporej ilosci modeli telefonow, cena 20-25zl, zalezy jaki telefon.

szkla sa w takich pudelkach:

http://www.itmultimedia.pl/pol_pl_Szklo-Hartowane-X-One-9H-Sony-Xperia-Z2-5907156_1.jpg

http://s27.postimg.org/dpnxrias3/20141024_115248.jpg

zalezy jaki telefon i co mam na stanie, ale wszystkie szkla sa takie same, roznia sie tylko opakowaniem.

ZAPRASZAM :)


mam tez bardzo duzy wybor gum na telefony, np. Jelly Case w roznych kolorach i na rozne modele telefonow, cena również 20-25zl

http://s28.postimg.org/siq8gf31n/Bez_tytu_u.png

To tylko takie przyklady :)

Telefony rowniez mam w dobrych cenach, specjalnie dla krakowskich spotowiczow :naughty:

Opublikowano

panowie, jakby ktos potrzebowal to mam szkla hartowane do sporej ilosci modeli telefonow, cena 20-25zl, zalezy jaki telefon.

szkla sa w takich pudelkach:

http://www.itmultimedia.pl/pol_pl_Szklo-Hartowane-X-One-9H-Sony-Xperia-Z2-5907156_1.jpg

http://s27.postimg.org/dpnxrias3/20141024_115248.jpg

zalezy jaki telefon i co mam na stanie, ale wszystkie szkla sa takie same, roznia sie tylko opakowaniem.

ZAPRASZAM :)

mam tez bardzo duzy wybor gum na telefony, np. Jelly Case w roznych kolorach i na rozne modele telefonow, cena również 20-25zl

http://s28.postimg.org/siq8gf31n/Bez_tytu_u.png

To tylko takie przyklady :)

Telefony rowniez mam w dobrych cenach, specjalnie dla krakowskich spotowiczow :naughty:

to nie giełda małopolska

Opublikowano

Radku muszę cie odwiedzić w sprawie telefonu ale chyba poniedziałek...

Pamiętajcie że:

10424987_739485316100876_785221087094926

Opublikowano

Radku muszę cie odwiedzić w sprawie telefonu ale chyba poniedziałek...

spoko, wpadaj :)

panowie, jakby ktos potrzebowal to mam szkla hartowane do sporej ilosci modeli telefonow, cena 20-25zl, zalezy jaki telefon.

szkla sa w takich pudelkach:

http://www.itmultimedia.pl/pol_pl_Szklo-Hartowane-X-One-9H-Sony-Xperia-Z2-5907156_1.jpg

http://s27.postimg.org/dpnxrias3/20141024_115248.jpg

zalezy jaki telefon i co mam na stanie, ale wszystkie szkla sa takie same, roznia sie tylko opakowaniem.

ZAPRASZAM :)

mam tez bardzo duzy wybor gum na telefony, np. Jelly Case w roznych kolorach i na rozne modele telefonow, cena również 20-25zl

http://s28.postimg.org/siq8gf31n/Bez_tytu_u.png

To tylko takie przyklady :)

Telefony rowniez mam w dobrych cenach, specjalnie dla krakowskich spotowiczow :naughty:

to nie giełda małopolska

zdupczaj :P

czlowiek chce jakas dobra oferte tylko dla krakowskich spotowiczow zrobic zeby w sklepach z nich nie zdzierali a tu jeszcze pretensje :takiego:

za kare pójdziesz na karnego jeżyka niewdzięczniku

btw,

ale dzisiaj piździ :mellow:

rano pokazywalo mi +1

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Ma ktoś do sprzedania heble tył 288mm?

Opublikowano

Radku muszę cie odwiedzić w sprawie telefonu ale chyba poniedziałek...

spoko, wpadaj :)

panowie, jakby ktos potrzebowal to mam szkla hartowane do sporej ilosci modeli telefonow, cena 20-25zl, zalezy jaki telefon.

szkla sa w takich pudelkach:

http://www.itmultimedia.pl/pol_pl_Szklo-Hartowane-X-One-9H-Sony-Xperia-Z2-5907156_1.jpg

http://s27.postimg.org/dpnxrias3/20141024_115248.jpg

zalezy jaki telefon i co mam na stanie, ale wszystkie szkla sa takie same, roznia sie tylko opakowaniem.

ZAPRASZAM :)

mam tez bardzo duzy wybor gum na telefony, np. Jelly Case w roznych kolorach i na rozne modele telefonow, cena również 20-25zl

http://s28.postimg.org/siq8gf31n/Bez_tytu_u.png

To tylko takie przyklady :)

Telefony rowniez mam w dobrych cenach, specjalnie dla krakowskich spotowiczow :naughty:

to nie giełda małopolska

zdupczaj :P

czlowiek chce jakas dobra oferte tylko dla krakowskich spotowiczow zrobic zeby w sklepach z nich nie zdzierali a tu jeszcze pretensje :takiego:

za kare pójdziesz na karnego jeżyka niewdzięczniku

btw,

ale dzisiaj piździ :mellow:

rano pokazywalo mi +1

porządek musi być ty bąku :whip2:

Opublikowano

Za chwilę Radekst i Pablo będą na spotach stawać na przeciwko siebie, bagażnikami do alejki i handlować jak na bazarze :naughty:

Opublikowano

Haha :grin:

Tylko ze Pablo to zadna konkurencja :D

Ja nie zdzieram z kolegow tak jak on :decayed:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Jak jesteś taki kozak to załatw mi kondona na Nexusa 5 ale przeźroczystego cieniutkiego! :D

Haha :grin:

Tylko ze Pablo to zadna konkurencja :D

Ja nie zdzieram z kolegow tak jak on :decayed:

Opublikowano

Ja od małolata jeszcze mogę mieć taniej :kox:

Dostałem nową ofertę i szkła harotwane od 18zł mogę sprzedawać :naughty:



zalezy jaki telefon i co mam na stanie, ale wszystkie szkla sa takie same, roznia sie tylko opakowaniem.


Tak samo jak 2.5D od 3.0D :grin:

Różnią się bo jeden kosztuje 20zł a drugi 80zł, uwierz że z innego tworzywa są wykonane i jest inna trwałość :wink:


mam tez bardzo duzy wybor gum na telefony, np. Jelly Case w roznych kolorach i na rozne modele telefonow, cena również 20-25zl


19-24zł mogę mieć z nowej hurtowni :decayed:


Radku muszę cie odwiedzić w sprawie telefonu ale chyba poniedziałek...


Sprawdź u niego w poniedziałek i od razu do mnie napisz :decayed: Jeśli będzie na stanie to 100% będzie taniej bo wiem jakie mają ceny i są wyższe niż u mnie :wink::decayed:

Zaopatrujemy ponad 100 punktów i również inne firmy od naszych hurtowników kupują telefony, więc nie pierdziel że żadna konkurencja :decayed: wy macie 3 punkty a my 150 w całej Polsce GSM4U i Telakces razem :) Niedługo największą konkurencję zmieciemy teletorium bo już przejmujemy ich punkty jak chociażby ostatnio u mnie w cerfie w czyżynach, były takie "nie do ruszenia" :decayed:
Teletorium w M1 zostaje bo to od nas są punkty.

Sprzedawaj komu chcesz, ja mam dość klientów i nie wystawiam akcesoriów na forum bo nie ma sensu, kto chce to zapyta się, przyjedzie i kupi.

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Dostałem nową ofertę i szkła harotwane od 18zł mogę sprzedawać :naughty:\

o, ja tez wlasnie dostalm nowa oferte, od 15zl moge sprzedawac :naughty:

Tak samo jak 2.5D od 3.0D :grin:

Różnią się bo jeden kosztuje 20zł a drugi 80zł, uwierz że z innego tworzywa są wykonane i jest inna trwałość :wink:

ale pie**lisz.. :)

to inaczej, mam te co Ty tylko nie za 80 a od 15 zl :wink:

19-24zł mogę mieć z nowej hurtowni

pff, ja juz od 15, mam nowa hurtownie :D

Sprawdź u niego w poniedziałek i od razu do mnie napisz :decayed: Jeśli będzie na stanie to 100% będzie taniej bo wiem jakie mają ceny i są wyższe niż u mnie :wink: :decayed:

o kutfa :grin:

jak chcesz Adik telefon z dubaju, bez gwarancji 10zl taniej to fakt, wal do Pabla :wink:

w tym jest rzeczywiscie bezkonkurencyjny ;)

Zaopatrujemy ponad 100 punktów i również inne firmy od naszych hurtowników kupują telefony, więc nie pierdziel że żadna konkurencja, wy macie 3 punkty a my 150 w całej Polsce GSM4U i Telakces razem :) Niedługo największą konkurencję zmieciemy teletorium bo już przejmujemy ich punkty jak chociażby ostatnio u mnie w cerfie w czyżynach, były takie "nie do ruszenia" :decayed:

Teletorium w M1 zostaje bo to od nas są punkty.

to jeszcze powiedz nam co ile zamykacie punkty i dlaczego, skoro juz mamy sie w taki sposob bawic... :wink:

Sprzedawaj komu chcesz, ja mam dość klientów i nie wystawiam akcesoriów na forum bo nie ma sensu, kto chce to zapyta się, przyjedzie i kupi.

dziekuje za pozwolenie :)

gdybys nie zdarl z Lennoxa na ostatnim spocie to bym sie nic nie odzywal, ale jak zobaczylem ze nawet kolegow ze spotow ktorych znasz po kilka lat potrafisz tak ciachnac to.. :huh:

Opublikowano

co za ludzie :facepalm:

Opublikowano

o, ja tez wlasnie dostalm nowa oferte, od 15zl moge sprzedawac


Sprzedawaj nawet poniżej ceny zakupu :naughty:



ale pie**lisz..
to inaczej, mam te co Ty tylko nie za 80 a od 15 zl

Podszkol się lepiej i dowiedz się co to szkło hartowane a później się wypowiadaj.



jak chcesz Adik telefon z dubaju, bez gwarancji 10zl taniej to fakt, wal do Pabla
w tym jest rzeczywiscie bezkonkurencyjny

Jak nie masz co już pie**lić to idź pilnować posągi w muzeum by ludzie nie dotykali.
Jak bym sprowadzał telefony z dubaju czy azjatyckiej dystrybucji to nie naprawili by Twojego telefonu który sam u mnie kupiłeś więc weź nie wypisuj ściemy!
Sprowadzam tylko z eu dystrybucji lub z kraju.

Opublikowano

PABLO szkło hartowane to szkło hartowane. Te Wasze hurtowe ceny są takie ze mój kumpel - małe pikolino przy Was bo ma tylko 5 punktów , zawsze ale to zawsze robi mi lepsze ceny od Ciebie...

Opublikowano

to jeszcze powiedz nam co ile zamykacie punkty i dlaczego, skoro juz mamy sie w taki sposob bawic...



Zamykamy??? Brand się tylko zmienia a właściciel ten sam, jak by zamykali to wtedy nikt by telefonu nie oddał do naprawy, sam Cię pokierowałem gdzie masz iść by oddać. Większe prawdopodobieństwo że Wojtek zniknie z rynku niż nasza sieć :)

gdybys nie zdarl z Lennoxa na ostatnim spocie to bym sie nic nie odzywal, ale jak zobaczylem ze nawet kolegow ze spotow ktorych znasz po kilka lat potrafisz tak ciachnac to..

Bo były drożej kupione i teraz ja sam nie decyduje o tym jak przez ponad 2 lata gdy tu byłem sam, one kosztowały po 22zł w hurtowni więc muszą mieć przynajmniej 8zł zarobku.
Teraz będą taniej z innej hurtowni i po 15-17zł będą w zakupie.
I nie pitol że na kimś chce zarobić bo to nie idzie kasa dla mnie tylko mam z góry ustaloną cenę. Więc zastanów się co piszesz bo ręce opadają.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.