Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozmawiałem z gościem i mówił że buda cała bez rdzy, silnik w marcu przeszedł remont i że co chwile ktoś dzwoni i dzień w dzień ktoś przyjeżdża go oglądać więc pewnie go nawet nie zdąże zobaczyć. Szkoda bo naprawdę fajna wersja.

Z tym że centralny dyfer to nie TorSen

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozmawiałem z gościem i mówił że buda cała bez rdzy, silnik w marcu przeszedł remont i że co chwile ktoś dzwoni i dzień w dzień ktoś przyjeżdża go oglądać więc pewnie go nawet nie zdąże zobaczyć. Szkoda bo naprawdę fajna wersja.

troszke pracy przy niej jest -szkoda że na gazie jezdzi :kwasny:

Opublikowano

Rozmawiałem z gościem i mówił że buda cała bez rdzy, silnik w marcu przeszedł remont i że co chwile ktoś dzwoni i dzień w dzień ktoś przyjeżdża go oglądać więc pewnie go nawet nie zdąże zobaczyć. Szkoda bo naprawdę fajna wersja.

troszke pracy przy niej jest -szkoda że na gazie jezdzi :kwasny:

Też zauważyłem.

Opublikowano
  • Autor

hallllllllllllooooooooo był ktoś w GK ?

Opublikowano

Haha, teraz co tydzień problem czy da się wjechać :grin:

Opublikowano

proponuje od razu zajechać na kiełbasy pod halę albo tesco kapelanka przy myjni lub plaza

Opublikowano

Był raz spot pod Palazą (dosłownie ;-) i chyba nie było tak źle ;) Zróbmy ANKIETĘ :grin:

Opublikowano

Był raz spot pod Palazą (dosłownie ;-) i chyba nie było tak źle ;) Zróbmy ANKIETĘ :grin:

Hahaha ;-)

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano

Panie i Panowie jakby ktoś szukał zimy 15 do Waszych autek to mam nowe z 2014 roku piękne i dobre oponki. Cena dla Was to 640zl

f02f4a85cf5a5ed46db608399c72e3f9.jpg

Opublikowano

Na Wąwozie

czemu podejmujesz decyzje bez mojej wiedzy

A to przepraszam

Pany cza mi wycieraczki do B6 z tym nietypowym uchwytem, co tam macie, za ile i na kiedy? :)

Ruks jeżeli chodzi Ci o standardowe zapinane na klips to mam całe ramiona na sprzedaż razem z piórami po 2 sezonach

http://allegro.pl/ramiona-wycieraczek-audi-a4-b6-b7-europa-z-piorami-i4742944202.html masz linka do aukcji dla klubowiczów oczywiście rabat:)

Opublikowano

Panowie to dziś Palaza bo pod halą będzie ostro piźd.ić??

Opublikowano

Ruks jeżeli chodzi Ci o standardowe zapinane na klips to mam całe ramiona na sprzedaż razem z piórami po 2 sezonach

RAMIONA WYCIERACZEK AUDI A4 B6,B7 EUROPA Z PIĂRAMI (4742944202) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. masz linka do aukcji dla klubowiczów oczywiście rabat:)

Chodziło mi dokładnie o pióra AERO, nówki sztuki do nowej szyby bo mam od roku jakieś maltańskie wynalazki i do niczego się nie nadają. Już załatwiłem w K2-tech więc dzięki.

Opublikowano

Panowie to dziś Palaza bo pod halą będzie ostro piźd.ić??

coś mi posty powieliło :)

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

To gdzie w końcu dzisiaj spot?

Opublikowano
  • Autor

GK

Opublikowano

GK??? a otwarta jest??

Opublikowano

w galerii spot, nie mieszaj..

najwyzej pozniej sie gdzies pojdzie lub pojedzie.

Opublikowano

Ruks napisz na PW w jakiej cenie dorwales aero?

Opublikowano

GK??? a otwarta jest??

Otwarta ale do zielonego jak tydzień temu, szlabany już chodzą.
Opublikowano

dzieki za spota :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.