Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka dupcie :wink:

Opony zmienione?

Nie ale gotowy komplet już czeka ;-) Jak narazie tylko robi się coraz cieplej.

Jakie masz felgi na zime 18 cali?

Jakby ktoś chciał mam komplet felgi stalowe + opony zimowe 15 cali na sprzedaż za 450zl

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka dupcie :wink:

Opony zmienione?

a po co ? :decayed:

no właśnie?!? Po co? :D

Ty tak nie rumakuj bo te twoje 4 koła to nie Q [emoji4]
Opublikowano

Siemka dupcie :wink:

Opony zmienione?

a po co ? :decayed:

no właśnie?!? Po co? :D

Ty tak nie rumakuj bo te twoje 4 koła to nie Q [emoji4]
nie bój nic...swoje robią ;)
Opublikowano

Siemka dupcie :wink:

Opony zmienione?

Nie ale gotowy komplet już czeka ;-) Jak narazie tylko robi się coraz cieplej.

Jakie masz felgi na zime 18 cali?

A co?

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano

:hi: widzę, że rozmownie dzisiaj

Opublikowano

Jak zawsze w taki dzień :wink:


http://www.sadistic.pl/imprezka-vt324084.htm

Mają imprezkę.

Ja pier.. :facepalm::facepalm::facepalm:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Siema

Opublikowano

I co? Da sie????

fd8f9e2be103c1b56b5d23ee3e79eaaa.jpg

Opublikowano

To na wstecznym :decayed:

Znalazłeś PUK :facepalm:

Opublikowano

Witam kolegów,

Mam pytanie: czy krakowskie wtorkowe spotkania przy Galerii Kazimierz dalej aktualne? Nabyłem jakiś czas temu a4 b5 1.9 tdi afn -> sporo rzeczy już przy niej zrobiłem aby doprowadzić do stanu używalności. Nie mam jeszcze VAG'a (nawet jakbym miał to nie mam jeszcze wystarczającej wiedzy aby się nim posłużyć). I tutaj jest pytanie: Czy jest opcja aby ktoś wspomógł VAG'iem i zdjagnozował czy nastawnik jest do roboty czy też może coś z EGR (dwumasa już wymieniona na jednomas, poduszki pod silnikiem zrobione -> są delikarne szarpnięcia przy stałej niskiej prędkości i przy dużych prędkościach zdarza się, że przyszarpie delikatnie).

Pozdrawiam!

Konrad

Opublikowano

I co? Da sie????

fd8f9e2be103c1b56b5d23ee3e79eaaa.jpg

Jak cała drogę jedziesz 60 km/h to nic dziwnego
Opublikowano

I co? Da sie????

fd8f9e2be103c1b56b5d23ee3e79eaaa.jpg

Jak cała drogę jedziesz 60 km/h to nic dziwnego

No...ale zobacz na którym biegu ;)

Opublikowano

Wsteczny??? :decayed:

Opublikowano

Ta, puk znaleziony, nowy moduł zamówiony...;) muszę mieć moduł który nie pożycza karty sim bo iphony nie maja tej opcji ;/

Opublikowano

Hehe... Jarko się swojej Audicy pozbywa :-)

ABG

Witam kolegów,

Mam pytanie: czy krakowskie wtorkowe spotkania przy Galerii Kazimierz dalej aktualne? Nabyłem jakiś czas temu a4 b5 1.9 tdi afn -> sporo rzeczy już przy niej zrobiłem aby doprowadzić do stanu używalności. Nie mam jeszcze VAG'a (nawet jakbym miał to nie mam jeszcze wystarczającej wiedzy aby się nim posłużyć). I tutaj jest pytanie: Czy jest opcja aby ktoś wspomógł VAG'iem i zdjagnozował czy nastawnik jest do roboty czy też może coś z EGR (dwumasa już wymieniona na jednomas, poduszki pod silnikiem zrobione -> są delikarne szarpnięcia przy stałej niskiej prędkości i przy dużych prędkościach zdarza się, że przyszarpie delikatnie).

Pozdrawiam!

Konrad

Powiedz kolego co Tobą kierowało, że wymieniłeś dwumasa na jednomas? To, że jednomas jest 200-300 zł tańszy? Bo jeśli tak, to weź sprzedaj wp***u to auto i kup sobie Matiza. Jeszcze troche kasy Ci zostanie na instalacje gazową!!

Żeby nie było niejasności - nie pisze tego złośliwie. Skoro nie stać Cię na założenie części tak jak fabryka przewidziała, to później będzie tylko gorzej. Zawieszenie przód ~ 1500 (chyba że pójdziesz za ciosem i założysz chińszczyzne, to mniej). Rozrząd kompletny ~ 1500 (chyba że nadal będziesz "oszczędzał" i pompy wody nie wymienisz)...

Przemyśl to sobie...

ABG

Opublikowano

Transit chyba nie wiesz co piszesz ;-)

Swoją drogą też mam jednomasę i zestaw był nawet droższy niż seria. Są powody takowej zmiany i wcale to nie była oszczędność.

Opublikowano

Super sprawa kupić auto z silnikiem 3.6 jeździć 60km/h. Szefie nie tendy droga

Opublikowano

Transit chyba nie wiesz co piszesz ;-)

Swoją drogą też mam jednomasę i zestaw był nawet droższy niż seria. Są powody takowej zmiany i wcale to nie była oszczędność.

Gratuluje zestawu ;-)

PS: Wiem co pisze, bo wszystko to przerabiałem. Tyle w temacie i ciach bajera bo nie chce przez przypadek jakieś wojny rozpętać.

ABG

Opublikowano

Ja nie wszczynam wojny ale trochę takich setupów jeździ i ma się dobrze, a i moce mają podwojone.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.