Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chciałby ktoś ori klapy s4 USA?

Jeszcze byś napisał do jakiego auta ;-)

PS: A cokładki z cupry nie sprzedajesz ?

Edytowane przez OGr

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie chciałby ktoś ori klapy s4 USA?

Jeszcze byś napisał do jakiego auta ;-)

PS: A cokładki z cupry nie sprzedajesz ?

moge sprzedac

Opublikowano

nie chciałby ktoś ori klapy s4 USA?

Jeszcze byś napisał do jakiego auta ;-)

PS: A cokładki z cupry nie sprzedajesz ?

moge sprzedac

Jednak nie montujesz ? Daj znać na PW ile za nią chcesz.

Opublikowano

nie chciałby ktoś ori klapy s4 USA?

Jeszcze byś napisał do jakiego auta ;-)

PS: A cokładki z cupry nie sprzedajesz ?

moge sprzedac

Jednak nie montujesz ? Daj znać na PW ile za nią chcesz.

nie ma sensu dokładać już do tego auta, wole kupić coś innego

Opublikowano

Panowie stało się ............. :cry: :cry: .. padł mi pierwszy wahacz odkąd auto wyjechało z fabryki.. lewy górny tylny lemforder 135zł :decayed:

I ktoś powie że zawieszenie wielowahaczowe jest c**jowe B) 213tyś.

Edytowane przez nex

Opublikowano

Panowie stało się ............. :cry: :cry: .. padł mi pierwszy wahacz odkąd auto wyjechało z fabryki.. lewy górny tylny lemforder 135zł :decayed:

I ktoś powie że zawieszenie wielowahaczowe jest c**jowe B) 213tyś.

jak w garażu cały czas stoi i wyjeżdża raz na ruski rok to co sie dziwisz :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Panowie stało się ............. :cry: :cry: .. padł mi pierwszy wahacz odkąd auto wyjechało z fabryki.. lewy górny tylny lemforder 135zł :decayed:

I ktoś powie że zawieszenie wielowahaczowe jest c**jowe B) 213tyś.

jak w garażu cały czas stoi i wyjeżdża raz na ruski rok to co sie dziwisz :decayed:

już 2 rok nie stoi w garażu :decayed:

Opublikowano

Panowie stało się ............. :cry: :cry: .. padł mi pierwszy wahacz odkąd auto wyjechało z fabryki.. lewy górny tylny lemforder 135zł :decayed:

I ktoś powie że zawieszenie wielowahaczowe jest c**jowe B) 213tyś.

a gdzieś Ty ku.wa był jak Cię nie było... :P

żałoba po wahaczu? :decayed:

Opublikowano

:decayed:

pozwoliłem Ci się śmiać?

Opublikowano

Panowie stało się ............. :cry: :cry: .. padł mi pierwszy wahacz odkąd auto wyjechało z fabryki.. lewy górny tylny lemforder 135zł :decayed:

I ktoś powie że zawieszenie wielowahaczowe jest c**jowe B) 213tyś.

Moje przeżyły 5 lat a wymieniałem komplet mimo że uwalone były tylko dwa, pierwszy z nich padł z dwa miesiące temu. To nie są złe zawiasy ale jak się nadupcza po dziurach i pakuje MsSporty to się nie ma co dziwić.

Edytowane przez OGr

Opublikowano

ja cały czas tu zaglądam i czytam na bieżąco tylko się nie wypowiadam :decayed:

Opublikowano

ja cały czas tu zaglądam i czytam na bieżąco tylko się nie wypowiadam :decayed:

przecież to nie w Twoim stylu :naughty:

Opublikowano

nex z tej okazji przyjedzie na spota :decayed:

Opublikowano

Panowie zna moze kots cos wie gdzie co jak by mozna bylo w KRK wypolerowac przedenie reflektory ?
Znajoma szuka takiego zakladu a wole jej polecic cos sprawdzonego.

Opublikowano

Panowie zna moze kots cos wie gdzie co jak by mozna bylo w KRK wypolerowac przedenie reflektory ?

Znajoma szuka takiego zakladu a wole jej polecic cos sprawdzonego.

Pisz ta po polskiemu.

Ja jej mogę wypolerować nie tylko reflektory :decayed:

Opublikowano

Co do lamp to widziałem jak to robią w paru zakładach: kątówka, końcówka polerska i lecą. Cała filozofia.

Opublikowano

Spocik...462d352ffbf4a77e906ca7f3ea33795b.jpg

Opublikowano

Jak ja to widzę

Typowi radni stoją z założonymi rekami

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.