Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wy i te wasze dowcipy :facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

:hi:

Fantowski pojawisz się wreszcie na spocie czy wstydzisz się przyjechać kozą na zimowym setupie ? :P

Opublikowano

:hi:

Fantowski pojawisz się wreszcie na spocie czy wstydzisz się przyjechać kozą na zimowym setupie ? :P

w końcu mam czas i przyjadę :wink:

Opublikowano

I ja się może w końcu pojawię. Teraz spoty na parkingu pomarańczowym tak ?

Opublikowano

I ja się może w końcu pojawię. Teraz spoty na parkingu pomarańczowym tak ?

Dokładnie ;)

Opublikowano

I ja się może w końcu pojawię. Teraz spoty na parkingu pomarańczowym tak ?

Dokładnie ;)

Dzięki, dawno mnie nie było a i tak się pewnie spóźnię ;-)

Edytowane przez OGr

Opublikowano

Hejka, 20-go grudnia SJS organizuje na torze Kielce zlot samochodów z napędem na 4 koła, może ktoś byłby chętny wziąć udział więc podsyłam garść informacji.

Serdecznie zapraszamy na zlot samochodów z napędem 4x4 na Torze Kielce w terminie 20.12.2014r
Przygotowaliśmy ciekawą trasę, gwarantujemy dobrą zabawę, rywalizację, doborowe towarzystwo i dużo jazdy.
Podczas przejazdów każdy uczestnik będzie jeździł swoim tempem z uwzględnieniem swoich umiejętności.
Jedyny warunek konieczny jaki trzeba spełnić to posiadanie samochodu z napędem na cztery koła oraz własny kask.
Istnieje możliwość również wypożyczenia od nas kasku w kwocie 20 złotych.
Będzie min. sporo wszelakiej maści Subarynek, Mitsubishi, BMW X-drive.
Liczymy na Waszą obecność, która z pewnością sprawi, że zlot będzie ciekawszy i bardziej emocjonujący.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z numerem 12 410 00 81 lub droga elektroniczną: [email protected]

Harmonogram zlotu:

  • Godz. 09:00 – 09:50 Rejestracja uczestników w kawiarni toru na I piętrze, (prawo jazdy)
  • Godz. 10:00 – 10:30 Oficjalne powitanie uczestników, omówienie zasad bezpieczeństwa na torze,
  • Godz. 10:30 – 13:00 Treningi wolne,
  • Godz. 13:00 – 13:15 Pamiątkowe zdjęcie,
  • Godz. 13:15 – 14:00 Przerwa,
  • Godz. 14:00 – 16:00 Próba sportowa z użyciem fotokomórki,
  • Godz. 16:00 – 16:30 Wręczenie pucharów, podsumowanie zlotu,
  • Godz. 16:30 - przewidywane zakończenie spotkania.
Koszt: 350 złotych.
Opublikowano

Hejka, 20-go grudnia SJS organizuje na torze Kielce zlot samochodów z napędem na 4 koła, może ktoś byłby chętny wziąć udział więc podsyłam garść informacji.

Serdecznie zapraszamy na zlot samochodów z napędem 4x4 na Torze Kielce w terminie 20.12.2014r

Przygotowaliśmy ciekawą trasę, gwarantujemy dobrą zabawę, rywalizację, doborowe towarzystwo i dużo jazdy.

Podczas przejazdów każdy uczestnik będzie jeździł swoim tempem z uwzględnieniem swoich umiejętności.

Jedyny warunek konieczny jaki trzeba spełnić to posiadanie samochodu z napędem na cztery koła oraz własny kask.

Istnieje możliwość również wypożyczenia od nas kasku w kwocie 20 złotych.

Będzie min. sporo wszelakiej maści Subarynek, Mitsubishi, BMW X-drive.

Liczymy na Waszą obecność, która z pewnością sprawi, że zlot będzie ciekawszy i bardziej emocjonujący.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z numerem 12 410 00 81 lub droga elektroniczną: [email protected]

Harmonogram zlotu:

  • Godz. 09:00 – 09:50 Rejestracja uczestników w kawiarni toru na I piętrze, (prawo jazdy)
  • Godz. 10:00 – 10:30 Oficjalne powitanie uczestników, omówienie zasad bezpieczeństwa na torze,
  • Godz. 10:30 – 13:00 Treningi wolne,
  • Godz. 13:00 – 13:15 Pamiątkowe zdjęcie,
  • Godz. 13:15 – 14:00 Przerwa,
  • Godz. 14:00 – 16:00 Próba sportowa z użyciem fotokomórki,
  • Godz. 16:00 – 16:30 Wręczenie pucharów, podsumowanie zlotu,
  • Godz. 16:30 - przewidywane zakończenie spotkania.
Koszt: 350 złotych.

no no ciekawe :wink:

Opublikowano
  • Autor

ciekawa opcja :D

Opublikowano

w końcu mam czas i przyjadę :wink:

I ja się może w końcu pojawię.

co to swieto jakies? :decayed:

Opublikowano

w końcu mam czas i przyjadę :wink:

I ja się może w końcu pojawię.

co to swieto jakies? :decayed:

Mikołaj był to jest na paliwo ;-)

Opublikowano

mam nadzieje ze zostalo Ci pare drobniakow na wyjazd z parkingu, no chyba ze juz sobie wszystko zaplanowales i masz zamiar byc krócej niż 2 godzinki zeby wyjechac za friko :decayed:

Opublikowano

:siema:

ramzes troszkę zmodyfikował nick :naughty:

Napisał jeszcze raz do Hugo i man zmienić ponownie na KercziPany ;)

Myślę że Kerczi-JAN

rozumiem że teraz jeździsz już z tyłu do i z pracy tym kociakiem

Opublikowano

zobaczymy jaka atmosfera bedzie

Radziu poszedl sms

Opublikowano

zobaczymy jaka atmosfera bedzie

jesli bedzie Ramzes to taka jak zwykle - ch***wa :grin::decayed:

Radziu poszedl sms

nic nie dolecialo jak na razie :)

Opublikowano

sprawdz teraz :wink:

Opublikowano

mam nadzieje ze zostalo Ci pare drobniakow na wyjazd z parkingu, no chyba ze juz sobie wszystko zaplanowales i masz zamiar byc krócej niż 2 godzinki zeby wyjechac za friko :decayed:

coś jeszcze wygrzebię. Nawet nie wiem na którą dojadę ale może na 21-szą będę.

Opublikowano

sprawdz teraz :wink:

o, jest ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

zobaczymy jaka atmosfera bedzie

jesli bedzie Ramzes to taka jak zwykle - ch***wa

:bicz::baseball::takiego::whip2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.