Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: w piątek byłem poza krk i dobrych wieści nie mam... Turbo na 4biegu powyżej 3tys. znika i aż do powtórnego odpalenia postanawia sobie odpoczywać. Na 1,2,3 kręci się normalnie 3,800-4000 a na 4 umiera. :-(

U Teścia to samo w passku 1.9 tdi

Moze przepływomierz ale raczej turbina do czyszczenia bo sie przyciera?!?

Edytowane przez KERCZI

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: w piątek byłem poza krk i dobrych wieści nie mam... Turbo na 4biegu powyżej 3tys. znika i aż do powtórnego odpalenia postanawia sobie odpoczywać. Na 1,2,3 kręci się normalnie 3,800-4000 a na 4 umiera. :-(

U Teścia to samo w passku 1.9 tdi

Moze przepływomierz ale raczej turbina do czyszczenia bo sie przyciera?!?

U kumpla w sharanie 1.9 to samo. Turbo zrobił i nic nie dało.
Opublikowano

:hi: w piątek byłem poza krk i dobrych wieści nie mam... Turbo na 4biegu powyżej 3tys. znika i aż do powtórnego odpalenia postanawia sobie odpoczywać. Na 1,2,3 kręci się normalnie 3,800-4000 a na 4 umiera. :-(

U Teścia to samo w passku 1.9 tdi

Moze przepływomierz ale raczej turbina do czyszczenia bo sie przyciera?!?

U kumpla w sharanie 1.9 to samo. Turbo zrobił i nic nie dało.

nic tylko podpiąć vaga i zlogować co sie tam dzieje

Opublikowano

Może uda mi się przybyć na spota w ten wtorek. Turbo juz i tak do wymiany bo leje ale nie podejrzewam ze to to że względu na to ze to tylko na 4 biegu. 5 nie sprawdzałem :-D

Opublikowano

Bodzio, mialem tak samo w poprzedniej a4 1.9 ahu, i to nie byla wina przycierajacego sie turbo ani przeplywki, wymien zawor n75 od podcisnienia. Skoro mowisz ze do kolejnego odpalenia nie masz turbo to znaczy ze auto wpada w tryb awaryjny, a winny wszystkiemu jest najprawdopodobniej n75.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Bodzio, mialem tak samo w poprzedniej a4 1.9 ahu, i to nie byla wina przycierajacego sie turbo ani przeplywki, wymien zawor n75 od podcisnienia. Skoro mowisz ze do kolejnego odpalenia nie masz turbo to znaczy ze auto wpada w tryb awaryjny, a winny wszystkiemu jest najprawdopodobniej n75.

Miałem identycznie w A3, a N75 przez 4 lata użytkowania samochodu wymieniałem dwa razy.

Opublikowano

i wiesz czego to byla wina u ciebie?

n75 zakladales ori pierburga czy zamienniki?

najprosciej podpiac vaga i bedzie wszystko jak na dloni

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Może uda mi się przybyć na spota w ten wtorek. Turbo juz i tak do wymiany bo leje ale nie podejrzewam ze to to że względu na to ze to tylko na 4 biegu. 5 nie sprawdzałem :-D

to zapakuj 4 pudzianów i ciśnij na jakąś górę na 3ce - zobaczysz czy wyłączy przy dłuższym przyśpieszaniu

bo komp odcina turbo dopiero po pewnym czasie od wystąpienia przeładowania - i możliwe że na trójce udaje się tego czasu nie przekroczyć

Opublikowano

Bodzio, mialem tak samo w poprzedniej a4 1.9 ahu, i to nie byla wina przycierajacego sie turbo ani przeplywki, wymien zawor n75 od podcisnienia. Skoro mowisz ze do kolejnego odpalenia nie masz turbo to znaczy ze auto wpada w tryb awaryjny, a winny wszystkiemu jest najprawdopodobniej n75.

Ja właśnie mam ahu [emoji12] dzięki za podpowiedź.

Może uda mi się przybyć na spota w ten wtorek. Turbo juz i tak do wymiany bo leje ale nie podejrzewam ze to to że względu na to ze to tylko na 4 biegu. 5 nie sprawdzałem :-D

to zapakuj 4 pudzianów i ciśnij na jakąś górę na 3ce - zobaczysz czy wyłączy przy dłuższym przyśpieszaniu

bo komp odcina turbo dopiero po pewnym czasie od wystąpienia przeładowania - i możliwe że na trójce udaje się tego czasu nie przekroczyć

Nawet jak z górki hamuje biekiem 4 a potem dam w piz*...to odcina przy 3tysiach

A może EGR zajeb... jest bo to zawór od egr chyba z tego co widze

Opublikowano

Bora 1.9 tdi 2000r podobne objawy. Turbo wyczyszczone wymienione sterowanie turbiną. Zawór N75 węzyki etc... i dalej to samo Po kilku dniach okazało się że walnięty jest komputer i wymiana wyleczyłą problem :whistling:

Opublikowano

W sumie zapomniałem o tym zaworku...faktycznie musze to tez sprawdzić bo to najtańsza opcja

Opublikowano

W sumie zapomniałem o tym zaworku...faktycznie musze to tez sprawdzić bo to najtańsza opcja

Nawet mi nie mów ostatnio tylko dokładam... Jeszcze mnie czeka pierścień magnetyczny w skrzyni od impulsatora...
Opublikowano

Witam Panów :)

Zna ktoś dobrego i nie drogiego zarazem stomatologa w Krakowie? :)

Opublikowano

Witam Panów :)

Zna ktoś dobrego i nie drogiego zarazem stomatologa w Krakowie? :)

FANTOMAS od nas z Krakowskich

Opublikowano

Witam Panów :)

Zna ktoś dobrego i nie drogiego zarazem stomatologa w Krakowie? :)

FANTOMAS od nas z Krakowskich

MIało być nie drogiego :decayed:

Opublikowano

Witam Panów :)

Zna ktoś dobrego i nie drogiego zarazem stomatologa w Krakowie? :)

FANTOMAS od nas z Krakowskich

MIało być nie drogiego :decayed:

:)

Przecież gość jeździ Audi to stać go...

Opublikowano

... i miał być dobry :D

Opublikowano

... i miał być dobry :D

Tez jeździ Audi to musi byc dobry...

Opublikowano

Nie jest tani ale dobry, zapodał mi złotego zęba.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.