Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo do której jutro jesteś w Gracjan City?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo do której jutro jesteś w Gracjan City?

9:00 - 21:00

Opublikowano

Pablo do której jutro jesteś w Gracjan City?

9:00 - 21:00

rozkmiń sprawę ekspresów ciśnieniowych do kawy jak możesz :cool1:

Opublikowano

Pablo do której jutro jesteś w Gracjan City?

9:00 - 21:00

rozkmiń sprawę ekspresów ciśnieniowych do kawy jak możesz :cool1:

Loozik :wink4:

Opublikowano

tylko grzecznie z koleżankami a nie tak jak ostatnio :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko grzecznie z koleżankami a nie tak jak ostatnio :polew: :polew: :polew:

Jak będą posłuszne to się postaram być grzeczny :decayed::polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:51_________________________________________________Dobra panowie, mykam w kimano :)

Do jutra :hi:

Opublikowano
:decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:52_________________________________________________nara
Opublikowano

Jak dzieci :polew:

Boseron :good:

Opublikowano

no narka

Opublikowano
  • Autor

Boberson nie przejmuj się tacy też sąpotrzebni.. przynajmniej jest śmiesznie :]

Ja mam na studiach kolesia który twierdzi że jezdzi murccielago w kielcach ale do Krk przyjezdza poobijanym uno żeby nikt mu nie poharatał ;]

:polew: :polew: :polew:

To co Jakies zakłady sa :kox:

Opublikowano

wiedziałem że jak będzie wódka do wygrania to będziesz chętny :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja chętnie :> :> :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiedziałem że jak będzie wódka do wygrania to będziesz chętny :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

wole chyba zakład o skrzynke Balantine's -a :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:...potem ten znajomy od murccielago już miał przyjechać ale rozbił miske olejową... ale jak twierdził udało się mechanikowi ją pokleić klejem :polew: :polew: :polew: :polew:

ja bym sięo jakieś dobre winko załozył ablo gin

Opublikowano
  • Autor

:polew:...potem ten znajomy od murccielago już miał przyjechać ale rozbił miske olejową... ale jak twierdził udało się mechanikowi ją pokleić klejem :polew: :polew: :polew: :polew:

ja bym sięo jakieś dobre winko załozył ablo gin

se goscie mają wyobraźnie :polew: :polew:

Opublikowano

dokładnie ale z drugiej strony to go podziwiam, sciemnia ze wszyskim a jeszcze się w tym nie pogubił... dobry jest :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie ale z drugiej strony to go podziwiam, sciemnia ze wszyskim a jeszcze się w tym nie pogubił... dobry jest :polew: :polew: :polew:

moze prawde pisze :gwizdanie:

Opublikowano

juz go pare osób sprawdziło i ściemnia

Opublikowano

Kerczi moze jutro jakieś piwko?? trza by sie w końcu napić :> :> naprawili mi autko trzeba to opić :> :> ale w pon zawoże do lakiernika i na 2 tyg. nie bede miał :confused4: :confused4: :confused4: ale hample przy okazji wymienie na 320mm

Po mapke podjade jak mi błotnik wymienią. o menu nie myslałem. Ty u=już masz??

Ja za to mam zaciski pod 320

Nie, jade w czwartek, ale gosc rzezbi na kase za te mapki i polski... :)

Piwko jutro chetnie, jutro jest wyjscie na miasto to akurat mozna sie zgrac...[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:29_________________________________________________

hmm.. najczęsciej parkuję własnie za tą B5 ale nie wiek czyja ona jest. Jeszcze zauwazylem że czasem parkuje tutaj b7 sedan i 2 razy z tylu bloku widziałem b7 avant z 2 ósenkami na rejestracji (a wiadomo że ludzie z 2 ósemkami obok siebie na rejestracji to Diaboły- patrz Cuber, Kerczi :evil: :evil: :evil: :>)

hahah...w mojej stajni ;p sa trzy samochody z dwoma 8, KR088... w tym iveco, to dopiero DIABOL buehehhehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.