Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile za polskie menu??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

narka :hi:

Opublikowano

ile za polskie menu??

Zaczal od 400 przez 250 i skonczyl na 100 :), ciekawe ile za plytke sobie powie... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:38_________________________________________________

narka :hi:

Spij dobrze

Opublikowano

a ile chcesz dać? :naughty: dobra flacha i Mapa audi 2008 jest Twoja :naughty:

Opublikowano

2008 chyba teraz mam, szukam 2009. a co do polskiego menu to nie jest mi jakos specjalnie potrzebne ale jak by było to by było fajnie :> :> :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:43_________________________________________________mnie za plytke podyktował 200zł ale trza się targować[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:44_________________________________________________a to polskie menu wgrałeś w krk u tego co navi montował?[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 01:46_________________________________________________piwko sie skończyło -----> spadam spać

dobrej nocki wszystkim :hi:

Opublikowano

dobrego whiskacza zawsze mozna wypić jestem za, [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 02:10_________________________________________________widze ze już wszystkich wywiało w kimono

Opublikowano

A ja to co :?: powietrze :evil:

Opublikowano

o jarko i am sorry

Opublikowano

o jarko i am sorry

:tongue4: właśnie mi sie browar kończy... kiedyś to musiało nastąpić... Idę cosik zjarać... :)

Opublikowano

ja niestety w pracy więc browar sie chłodzi ale w domu w lodówce, tez ide zajarać

Opublikowano

Dobra, ja wale w kime - jutro do pracy, trza wstać o 6.00 :rolleyes:

Opublikowano

Dobra, ja wale w kime - jutro do pracy, trza wstać o 6.00 :rolleyes:

spokojnej nocy

Opublikowano

Witam wszystkich :) Widze że ostro wczoraj było :gwizdanie: dziwne Audi na Q a Merol się tak trzymał za nim :gwizdanie:

Jak coś to ja załatwię W12 albo S8 :naughty: a co do szybkiego autka to mamy też 997 Turbo :naughty: i kolegę który przyjmuje wszystkie zakłady ,włącznie z ścigaczami :naughty:

Opublikowano

Witam wszystkich :) Widze że ostro wczoraj było :gwizdanie: dziwne Audi na Q a Merol się tak trzymał za nim :gwizdanie:

Jak coś to ja załatwię W12 albo S8 :naughty: a co do szybkiego autka to mamy też 997 Turbo :naughty: i kolegę który przyjmuje wszystkie zakłady ,włącznie z ścigaczami :naughty:

:hi:

no fakt ten kolega ściga się ze wszystkim :kox:

Opublikowano

Witaj Grześ :hi:

Opublikowano
:hi: witam i życzę sympatycznego dnia
Opublikowano

Witaj Grześ :hi:

Witaj witaj ;)
Opublikowano

Witaj Grześ :hi:

Witaj witaj ;)

Kiedy kawa :gwizdanie: juz nikogo nie wypraszam :no:

Opublikowano

Witaj Grześ :hi:

Witaj witaj ;)

Kiedy kawa :gwizdanie: juz nikogo nie wypraszam :no:

a co koledzy nie mogą i samotność Ci dokucza :gwizdanie: po ostatnim to strach do Ciebie przyjeżdżać wogóle :polew: :polew:
Opublikowano

No tak :cool1: a co ja znów takiego zrobiłem :mysli:

Koledzy a Wy :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.