Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj, :) tak rob napisał , koope lat Robert

a tam lat, raptem kilka miesięcy :decayed:

śniegi stopniały, Rob wylazł z gawry :naughty:

coś w tym jest :tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no nie da rady siedziec w domu bez drina w ręce..... jakos tak lepiej sie czuje :gwizdanie:

Ja juz nie pije :gwizdanie:

Opublikowano

KERCZI podskoczył bym po ramki przed zlotem, bo pozniej nic nie zostanie :naughty: :naughty:. W który dzień bedziesz je miał juz gotowe

Mejbi Bejbi w srode. A Ty nie jedziesz na zlota??

Opublikowano

nie, przyjemność :decayed:

Opublikowano

nie, przyjemność :decayed:

każdy nalóg jest przyjemny :naughty:

Opublikowano

Ja juz nie pije :gwizdanie

standard :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja juz nie pije :gwizdanie

standard :wink4:

ROB kiedy wpadniesz do kraka na spocika :kox: oj dwano Cię nie widzialem oj dawno :gwizdanie:

Opublikowano

Ja juz nie pije :gwizdanie

standard :wink4:

a ja juz nie tancze na barach :gwizdanie:

Opublikowano

Ja juz nie pije :gwizdanie

standard :wink4:

a ja juz nie tancze na barach :gwizdanie:

chyba od czerwca :)

Opublikowano

Ja juz nie pije :gwizdanie

standard :wink4:

a ja juz nie tancze na barach :gwizdanie:

chyba od czerwca :)

Kerczi pamięć widze ze Cienie zawodzi :tongue4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:50_________________________________________________Cracovia mistrzem Polski Cuber pewnie świętuje :naughty:

Opublikowano

Ja juz nie pije :gwizdanie

standard :wink4:

a ja juz nie tancze na barach :gwizdanie:

chyba od czerwca :)

Kerczi pamięć widze ze Cienie zawodzi :tongue4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:50_________________________________________________Cracovia mistrzem Polski Cuber pewnie świętuje :naughty:

NIe nie On juz nie pije...podobno do niedzieli...obiecal na forum wszem i wobec...a wczoraj bylo troche ludziska na spocie...

Opublikowano

Ja juz nie pije :gwizdanie

standard :wink4:

a ja juz nie tancze na barach :gwizdanie:

chyba od czerwca :)

Kerczi pamięć widze ze Cienie zawodzi :tongue4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:50_________________________________________________Cracovia mistrzem Polski Cuber pewnie świętuje :naughty:

NIe nie On juz nie pije...podobno do niedzieli...obiecal na forum wszem i wobec...a wczoraj bylo troche ludziska na spocie...

chyba w małych ilościach :gwizdanie:

Opublikowano

Ja juz nie pije :gwizdanie

standard :wink4:

a ja juz nie tancze na barach :gwizdanie:

chyba od czerwca :)

Kerczi pamięć widze ze Cienie zawodzi :tongue4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:50_________________________________________________Cracovia mistrzem Polski Cuber pewnie świętuje :naughty:

NIe nie On juz nie pije...podobno do niedzieli...obiecal na forum wszem i wobec...a wczoraj bylo troche ludziska na spocie...

A wczoraj coś tam łykał zielonego :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ja juz nie pije :gwizdanie

standard :wink4:

a ja juz nie tancze na barach :gwizdanie:

chyba od czerwca :)

Kerczi pamięć widze ze Cienie zawodzi :tongue4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:50_________________________________________________Cracovia mistrzem Polski Cuber pewnie świętuje :naughty:

NIe nie On juz nie pije...podobno do niedzieli...obiecal na forum wszem i wobec...a wczoraj bylo troche ludziska na spocie...

A wczoraj coś tam łykał zielonego :gwizdanie: :decayed:

to byla pigulka gwaltu... ;p[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 00:00_________________________________________________no bo chyba nie Siemian w pigulce?? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Cracovia mistrzem Polski Cuber pewnie świętuje :naughty:

:good: :good: :good:

NIe nie On juz nie pije...podobno do niedzieli...

od przyszłej Niedzieli :gwizdanie:

Opublikowano

Sieman info poszło na gg :gwizdanie:

Opublikowano

a ja sobie popijam teraz wybrową. zdrowie Pany

Opublikowano
  • Autor

a ja sobie popijam teraz wybrową. zdrowie Pany

naparstkami ?? :decayed:

Opublikowano

Kerczi bardzo śmieszne...[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 00:04_________________________________________________może Ty Cuber preferujesz takąforme picia :polew:

Opublikowano

racja, człowiek nie wielbłąd pic musi

cos Wam powiem... pizza z salami po 4 drinku smakuje wyśienicie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.