Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko GyGy

no mam, cały czas :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo słyszałem ze jak sie urodziłeś to pielęgniarka niechcący przydeptała kabelek od inkubatora :polew: :polew: :polew:

Boseron powiedz Trzeniowi że jak go spotkam w Bukowinie to góral wj***e mu toporek do d*py :decayed: :decayed: :decayed:

a co? sam się boisz pastuchu? :decayed:

Opublikowano

Jarko GyGy

no mam, cały czas :mysli:

to co nie odpisujesz??

Opublikowano

Jarko GyGy

no mam, cały czas :mysli:

to co nie odpisujesz??

a do mnie piszesz :?: :mysli:

Opublikowano

Pablo słyszałem ze jak sie urodziłeś to pielęgniarka niechcący przydeptała kabelek od inkubatora :polew: :polew: :polew:

Boseron powiedz Trzeniowi że jak go spotkam w Bukowinie to góral wj***e mu toporek do d*py :decayed: :decayed: :decayed:

a co? sam się boisz pastuchu? :decayed:

Ja się nie boję gracjanie tylko tam uważaj bo jeden baca czeka na Ciebie z ostrym toporkiem :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobranoc Panowie :hi: , ale sie dziś uśmiałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie dajcie już spokój :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 01:15_________________________________________________

dobranoc Panowie :hi: , ale sie dziś uśmiałem :polew: :polew: :polew:

Nie tylko ty :polew::decayed:

Opublikowano

Dajcie już mu spokój bo chłopak się załamie :decayed:

hmmm, ciekawe :mysli:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 01:05_________________________________________________

CCCO to jest znaczek Audi jakbys nie wiedzial

a Audi na to........ niemożliwe...... :decayed:

boseron, co pijesz dobrego :naughty:

jarko whisky + cola i juz jest dobrze zeby fajnie zasnąć

Opublikowano

dobranoc Panowie :hi: , ale sie dziś uśmiałem :polew: :polew: :polew:

:hi:

Ja tez spadam. :hi:Dobranoc

Opublikowano

Dobranoc :hi:

pingwinkopia.jpg

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobranoc Panowie :hi: , ale sie dziś uśmiałem :polew: :polew: :polew:

kolorowych......

Opublikowano

Dobranoc :hi:

pingwinkopia.jpg

:mysli::shocked::decayed:

Sieman tylko nie foc**j się :wink4:

Opublikowano

czuje ze siemian wygryzie upiora w operze :decayed:

Opublikowano

Ty idz lepiej Bosi spać...

jutro służba wzywa...

Opublikowano

dobra Amigos ja spadam w kime bo jutro od 8 praca .

Siemian wiesz ze to zarty :good: nie pozwoliłbym Cie skrzywdzić nikomu :polew:

od razu zobaczyli by mojego waltera kaliber 9 milimetrów ( czystego dzieki Tobie)

a tak na powaznie to dobranoc, miło pożartować :wink4:

Opublikowano

dobra Amigos ja spadam w kime bo jutro od 8 praca .

Siemian wiesz ze to zarty :good: nie pozwoliłbym Cie skrzywdzić nikomu :polew:

od razu zobaczyli by mojego waltera kaliber 9 milimetrów ( czystego dzieki Tobie)

a tak na powaznie to dobranoc, miło pożartować :wink4:

3maj się i życzę wszystkim jutro miłej pracy, wiem wiem bezczelny jestem :evil::kox::decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 01:33_________________________________________________Ja też mykam :)

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Siemian jutro o 10.30 bo nie bedzie schwowka :naughty:

Nareczka wszystkim

Opublikowano

Nie spać, zwiedzać :evil:

Opublikowano

buahahahhahaha o kurfa ale szydera :decayed: zrownali siemiana z ziemia :bicz:b746d0ee7b05b189m.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.