Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: all

Właśnie lenie się na L4 w domu :decayed:

Aaaa, jak fajnie :wink4:

Nie za dobrze Ci :naughty::tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo potrzebuje szybka karte SD :) DO aparatu

Opublikowano

Pablo potrzebuje szybka karte SD :) DO aparatu

z ujemną marżą :polew:
Opublikowano

Pablo potrzebuje szybka karte SD :) DO aparatu

Ile Giga :?:

Pablo potrzebuje szybka karte SD :) DO aparatu

z ujemną marżą :polew:

Cicho :tongue4::kox:

Opublikowano

Gratki dla Cracovi za mistrza polski , Wojas Podhale Nowy Targ niestety brąz :confused4: , Cuber spotkamy sie za rok.... myśle. :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo potrzebuje szybka karte SD :) DO aparatu

Ile Giga :?:

Pablo potrzebuje szybka karte SD :) DO aparatu

z ujemną marżą :polew:

Cicho :tongue4::kox:

4 -10

Opublikowano

Pablo, jest zajebi**** :>

Robert masz kawę :) ??

Opublikowano

Pablo, jest zajebi**** :>

Robert masz kawę :) ??

mam tylko mleka nie mam

Opublikowano

Pablo potrzebuje szybka karte SD :) DO aparatu

Ile Giga :?:

Pablo potrzebuje szybka karte SD :) DO aparatu

z ujemną marżą :polew:

Cicho :tongue4::kox:

4 -10

Są ale SDHC czyli karty o szybszym transferze i większych pojemnościach a zwykłych SD już nie robią, także upewnij się czy Twój aparat obsługuje takie karty :?:

Dziś prawdopodobnie podjadę do MM2 z Ykkiem to lookne co i jak :)[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 12:49_________________________________________________

Pablo, jest zajebi**** :>

Tak 3maj :good::kox::naughty::decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 12:50_________________________________________________Dobra ja mykam z forum na chwile, jak coś to dzwonić :evil:

Opublikowano

:hi: all[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 12:58_________________________________________________RAMKI POD TABLICE:

http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna/all_najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja-t71070.0.html;msg785015#msg785015

Opublikowano

:hi:

Szacuneczek Panowie

jeszcze nie dotarłem na spocik Krakowski ale mam nadzieje ze Bukowina będzie niezłą okazją żeby się poznać

lece z KERCZI

wiec do zobaczenia w na III urodzinach Klubu

pzdr

Opublikowano

:hi: all

Właśnie lenie się na L4 w domu :decayed:

Aaaa, jak fajnie :wink4:

Ja tam wole zdrowy i na zlot pomykać... już jutro :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 15:17_________________________________________________

:hi: all[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 12:58_________________________________________________RAMKI POD TABLICE:

http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna/all_najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja-t71070.0.html;msg785015#msg785015

Z tymi kosztami wysyłki nie da się nic zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

Kerczi wiesz już może na kiedy uda się zrobić ramki pod tablice?

Tzn. czy bedziesz je mial przed spotem?

Opublikowano

no własnie bo ja tez bym chciał przed spotem i to eszcze z naklejką z nickiem :D

Opublikowano

PABLO jak podbijasz dzisz na rynek to mozemy jechac bo ja juz jestem dobry :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 17:19_________________________________________________po 20 bede z PABLO w plazie jak ktos chce to zapraszam :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Nex sorrki ale dziś nie dałem rady tego sprawdzić :gwizdanie:

Opublikowano

Nex sorrki ale dziś nie dałem rady tego sprawdzić :gwizdanie:

nooo juz pojechał po nia kawał drogi, trudno

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: all

Właśnie lenie się na L4 w domu :decayed:

Aaaa, jak fajnie :wink4:

Ja tam wole zdrowy i na zlot pomykać... już jutro :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 15:17_________________________________________________

:hi: all[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 12:58_________________________________________________RAMKI POD TABLICE:

http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna/all_najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja-t71070.0.html;msg785015#msg785015

Z tymi kosztami wysyłki nie da się nic zrobić :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 18:33_________________________________________________

A co chcialbys z nia zrobic??

Sa dwie mozliwosci :)

Mozemy oprzec sprawe o bar i ta opcja podoba mi sie najbadziej :polew: :polew: :polew: albo mozesz do mnie podjechac do mnie do domu, albo mozesz odebrac na zlocie. Mozesz wybrac opcje choc nie ma znaczenia

Siemian, ramki beda w czwartek

Opublikowano

KERCZI podjade w czwartek :cool1: przygotuj jak nalezy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.