Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka :hi:

potrzebuje namiar na jakiś dobry warszata lakierniczo-blacharski bo miałem małego errora i mam cala prawa strone do zrobienia ;(

chodzi oczyścicie o errora w komputerze i samochód zwariował i sam skręcił w ścianę ? :> :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tu taka cisza :gwizdanie:

Wszyscy się do zlotu szykują, Ty nie :?:

Opublikowano

Ale śnieżyca za oknem, masakra nic nie widać :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

szkoda ze nie mam fotki to bym Ci pokazal jak raz mi pomagał :tongue4: :tongue4:

Czyscil lufe??? :polew: :polew:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

szkoda ze nie mam fotki to bym Ci pokazal jak raz mi pomagał :tongue4: :tongue4:

Czyscil lufe??? :polew: :polew:

Od tego są fachowcy :naughty:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

szkoda ze nie mam fotki to bym Ci pokazal jak raz mi pomagał :tongue4: :tongue4:

Czyscil lufe??? :polew: :polew:

j**any :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 17:00_________________________________________________No to mamy biało na polu, zima pełnym wypasem :kox: :kox: :kox::wallbash:

Opublikowano

siemka :hi:

potrzebuje namiar na jakiś dobry warszata lakierniczo-blacharski bo miałem małego errora i mam cala prawa strone do zrobienia ;(

takie rzeczy to tylko w ERZE :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 17:52_________________________________________________

:naughty: :naughty: :naughty:

szkoda ze nie mam fotki to bym Ci pokazal jak raz mi pomagał :tongue4: :tongue4:

Czyscil lufe??? :polew: :polew:

Od tego są fachowcy :naughty:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 17:53_________________________________________________może jednak pojadę na spota :)[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 17:53_________________________________________________

:hi: wszystkim

Ozi odebrałeś

Odebrałem Wąski dziekówka :good:

odrobisz tak jak Ogr :naughty:

Opublikowano

może jednak pojadę na spota :)

Super było by :good:

Opublikowano

może jednak pojadę na spota :)

Super było by :good:

e tam super :naughty: może junior wyzdrowieje

Opublikowano

Robert, jesteś jutro rano w pracy??

Potrzebuje pilnie miernika grubości lakieru.

Opublikowano

może jednak pojadę na spota :)

Super było by :good:

e tam super :naughty: może junior wyzdrowieje

Może może :)

Opublikowano

Robert, jesteś jutro rano w pracy??

Potrzebuje pilnie miernika grubości lakieru.

jestem ale miernika nie mam .Kolega pożyczył do komisu :embarrassed:

Opublikowano

Robert, jesteś jutro rano w pracy??

Potrzebuje pilnie miernika grubości lakieru.

jestem ale miernika nie mam .Kolega pożyczył do komisu :embarrassed:

to straszna lipa, szkoda bo potrzebowałbym go na kilka godzin, kolega prosił mnie o sprawdzenie jednego autka

Opublikowano

dobry wieczór Panowie i Panie :wink4:

Opublikowano

dobry wieczór Panowie i Panie :wink4:

Siema Boseron :hi:

Zapraszam dziś do Taawy :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Robert, jesteś jutro rano w pracy??

Potrzebuje pilnie miernika grubości lakieru.

jestem ale miernika nie mam .Kolega pożyczył do komisu :embarrassed:

to straszna lipa, szkoda bo potrzebowałbym go na kilka godzin, kolega prosił mnie o sprawdzenie jednego autka

zawsze wcześniej mów.U mnie leży a u niego pracuje :)[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 18:57_________________________________________________

dobry wieczór Panowie i Panie :wink4:

Witaj starszy Panie :naughty:

Opublikowano

Wąski co z moją kratką :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Tym razem przyszły dwie prawe :decayed: Siema

Opublikowano

Wąski co z moją kratką :gwizdanie: :naughty:

no jak to co .złamałeś ją :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 19:11_________________________________________________

Tym razem przyszły dwie prawe :decayed: Siema

nie lewe

Opublikowano

Wąski co z moją kratką :gwizdanie: :naughty:

no jak to co .złamałeś ją :naughty:

psuju :gwizdanie: :tongue4::evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.