Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

boseron... do pracy!! Za nasze podatki :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

boseron... do pracy!! Za nasze podatki :gwizdanie: :gwizdanie:

zeby płacić podatki to trzeba pracować a z tego co wiem to sie opierd...sz :gwizdanie:

Opublikowano

to źle się orientujesz :)

Opublikowano

to źle się orientujesz :)

siemian od przykrecania Tobie ramki wyszedł mi odcisk :polew: :polew:

ozi musisz wszystko widzieć? :polew: :polew:

PABLO nie odpadła Ci ta ramka po drodze? :polew: :polew:

ogólnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

A wy wszyscy nie w Bukowinie :mysli:

Opublikowano

:hi:

A wy wszyscy nie w Bukowinie :mysli:

niestety.. ktoś musi tu pilnować porządku :decayed:

Opublikowano

a no chyba ze tak :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 21:59_________________________________________________Widze siedzisz twardo :naughty:

Opublikowano

siedze na miękko :naughty:

Opublikowano

to źle się orientujesz :)

siemian od przykrecania Tobie ramki wyszedł mi odcisk :polew: :polew:

ozi musisz wszystko widzieć? :polew: :polew:

PABLO nie odpadła Ci ta ramka po drodze? :polew: :polew:

ogólnie :polew: :polew: :polew:

A daj spokój :polew:

Ramka 3ma się elegancko :decayed:

Chłopaki dzięki za rezanko :notworthy::kox:

:polew:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 22:21_________________________________________________

:hi:

A wy wszyscy nie w Bukowinie :mysli:

Jutro uderzamy razem z północą :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 22:21_________________________________________________KERCZI jak dasz radę to zapodaj fotki :naughty::kox:

Opublikowano

to tylko nex zostaje :gwizdanie:

Opublikowano

to tylko nex zostaje :gwizdanie:

Nie tylko on :)

Opublikowano

to tylko nex zostaje :gwizdanie:

mówiłem Ci juz że jestem wybrańcem :decayed:. Nie no jeszcze pingwin siemian nie jedzie :polew:

Opublikowano

Dobra idę się nażreć bo przez weekend tylko picie :decayed:

Opublikowano

to tylko nex zostaje :gwizdanie:

mówiłem Ci juz że jestem wybrańcem :decayed:. Nie no jeszcze pingwin siemian nie jedzie :polew:

zawsze jest z kim pogadać

Opublikowano

niech jadą, będziemy mieć wolna ręke :evil2: :evil2:

Opublikowano

to tylko nex zostaje :gwizdanie:

mówiłem Ci juz że jestem wybrańcem :decayed:. Nie no jeszcze pingwin siemian nie jedzie :polew:

no i wszyscy którzy nie ukończyli 18 roku życia, tylko dlaczego Wąski jedzie ? :mysli: przecież on ma 10 lat

Opublikowano

to tylko nex zostaje :gwizdanie:

mówiłem Ci juz że jestem wybrańcem :decayed:. Nie no jeszcze pingwin siemian nie jedzie :polew:

no i wszyscy którzy nie ukończyli 18 roku życia, tylko dlaczego Wąski jedzie ? :mysli: przecież on ma 10 lat

bo wąski w pasie dobrze pcha się :decayed: Jest im potrzebny :decayed:

Opublikowano

KERCZI :kox:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 23:23_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=fv1wrV22EJU

:dance::drunk::dance:

Opublikowano

dobra pany do jutra , :kox:

Opublikowano

dobra pany do jutra , :kox:

Ja też zaraz mykam :)

Widzimy się jutro :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.