Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gość z forum :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gość z forum :)

wiem ale zobacz za ile sprzeda i co kupuje w B6

Opublikowano

:hi: idę spać , mam 39 stopni i jestem chory :smutas:

trzeba było wziąć ze mnie przykład i zanurkować w zaspę :decayed: byś się zahartował :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

:hi: idę spać , mam 39 stopni i jestem chory :smutas:

trzeba było wziąć ze mnie przykład i zanurkować w zaspę :decayed: byś się zahartował :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: idę spać , mam 39 stopni i jestem chory :smutas:

trzeba było wziąć ze mnie przykład i zanurkować w zaspę :decayed: byś się zahartował :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: ale tak to trzeba umieć [br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 19:15_________________________________________________Poziek pamiętaj o moich dolotach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siema Pijoki :hi:

Opublikowano

siema :decayed:

Opublikowano

Panowie nie byłem za długo :naughty: ale dziękuję za zorganizowanie super zlotu :oklaski:

Opublikowano

:hi: idę spać , mam 39 stopni i jestem chory :smutas:

trzeba było wziąć ze mnie przykład i zanurkować w zaspę :decayed: byś się zahartował :gwizdanie: :kox:

fakt , wybiłeś się z progu jak Robert Mateja :kox: , szkoda że telemark nie wyszedł :decayed::polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 19:29_________________________________________________Ja również dziękuję za super zabawę :good: Organizacja pierwsza klasa , warunki pierwsza klasa , towarzystwo pierwsza klasa. Dzięki i szacun dla Jarko , Cubera,Themona i Ogrusia :notworthy::hi::kox:

Opublikowano

Nex jak było na lotnisku na zlocie

Opublikowano

Nex jak było na lotnisku na zlocie

aut było multum, golfow ze sląska bardzo duzo i wogole, były tez passaty. Bylem tylko chwile bo zaczelo padac i zrobiło sie zimno. Testowałem g-techa z 4 razy i najnizej zrobiłem 7.9 sek

Opublikowano

Nex jak było na lotnisku na zlocie

aut było multum, golfow ze sląska bardzo duzo i wogole, były tez passaty. Bylem tylko chwile bo zaczelo padac i zrobiło sie zimno. Testowałem g-techa z 4 razy i najnizej zrobiłem 7.9 sek

a masz nowy program ?

Opublikowano

Nex jak było na lotnisku na zlocie

aut było multum, golfow ze sląska bardzo duzo i wogole, były tez passaty. Bylem tylko chwile bo zaczelo padac i zrobiło sie zimno. Testowałem g-techa z 4 razy i najnizej zrobiłem 7.9 sek

a masz nowy program ?

nie, seria 7.9. Program i turbo dopiero za 4 miesiace. Dlatego chce miec porownanie

Opublikowano

Nex jak było na lotnisku na zlocie

aut było multum, golfow ze sląska bardzo duzo i wogole, były tez passaty. Bylem tylko chwile bo zaczelo padac i zrobiło sie zimno. Testowałem g-techa z 4 razy i najnizej zrobiłem 7.9 sek

a masz nowy program ?

nie, seria 7.9. Program i turbo dopiero za 4 miesiace. Dlatego chce miec porownanie

no tak po takiej wpadce :naughty:

Opublikowano

zgrywam zdjecia :wink4:

Opublikowano

sokol kupujesz beemwu wiesniaku?

Opublikowano

nie

Opublikowano

:hi: idę spać , mam 39 stopni i jestem chory :smutas:

trzeba było wziąć ze mnie przykład i zanurkować w zaspę :decayed: byś się zahartował :gwizdanie: :kox:

:kwasny: ja też jakieś paskudztwo złapałem...

Następnym razem skaczę a Tobą w tą zaspę :good:

_________________________________________________

Panowie, dziękuję za życzonka i gratulacje :hi:

BTW pić to ja zawsze wiem z kim :gwizdanie:

Opublikowano

Gratki jarko....Organizatorom bóg zapłać za zaje*ista impreze :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

zgrywam zdjecia :wink4:

:naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.