Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale fioletowy się zrobił :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pozdrownienia z zaśnieżonego Predazzo :)

ci zazdroszcze ja byłę 3 tyg temu w cavalese , niedaleko predazzo
Opublikowano

:hi:

JARKO :oklaski:

Opublikowano

:hi:

JARKO :oklaski:

co robicie? :decayed:

Opublikowano

Ja w domu ,Nie byłem na zlocie :embarrassed: Tylko wczoraj kolegów odwiedziłem na jeden dzień.[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 11:44_________________________________________________A z tego co wiem to Trzeniu szuka kluczyków :embarrassed: i się pakują i wyjazd do Zakopca.[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 11:44_________________________________________________Ale ogólnie było :drunk:

Opublikowano

tzn co, zgubił? Czy urzadzali sobie rzut kluczykami, który doleci dalej :decayed:

Opublikowano

tzn co, zgubił? Czy urzadzali sobie rzut kluczykami, który doleci dalej :decayed:

:naughty:

ALE BURDEL JEST NA FORUM :polew: :polew:

Opublikowano

ja wszyscy piją to co się dziwisz :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 11:56_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_inglido-t71778.0.html;topicseen :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no i nie tylko tu .Macie spota dziś ?

Opublikowano

ja jade o 15 z MaGGu z a3 klub pod reala bo na lotnisku ma byc jakiś zlot, ale jaki dokładnie nie wiem. Jade bo bede testował 0-100 gtechem :naughty:. Pozniej jestem już zajety i nie bede mial czasu :cool1:

Opublikowano

ok ja też nie wiem czy dam radę

Opublikowano

ok ja też nie wiem czy dam radę

a ktos wogole planuje dziś spotkanie w galerii? Ja dziś na pewno po 18 nie dam rady, po 20 dopiero bede wracał do krk

Opublikowano

Jarko TY LIZUSIE :polew: :polew:

gratulejszyn z WuWuA :good:

Opublikowano

kto wie czy koledzy nie wpadną po Bukowinie :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 12:11_________________________________________________

Jarko TY LIZUSIE :polew: :polew:

gratulejszyn z WuWuA :good:

:polew: :polew:

Opublikowano

Wąski jak by się coś działo to po 20 moge wpaść, wcześniej na pewno nie

Opublikowano

Wąski jak by się coś działo to po 20 moge wpaść, wcześniej na pewno nie

zobaczymy czy ktoś się jeszcze odezwie

Opublikowano

Siemka :hi:

ja bym wpadl tylko moj pazdzioch nie wyglada za ladnie po dzwonie ;( i do tego duzo bledow wywala komp :( a vaga pewnie nikt dzis nie bedzie mial

Opublikowano

Siemka :hi:

ja bym wpadl tylko moj pazdzioch nie wyglada za ladnie po dzwonie ;( i do tego duzo bledow wywala komp :( a vaga pewnie nikt dzis nie bedzie mial

:hi: :hi:

Pixi Dixi chcial podjechac, ciekawe czy dalej chce... ? On maVAG-a :gwizdanie:

Opublikowano

Bruno jak autko?

Opublikowano

ja jade o 15 z MaGGu z a3 klub pod reala bo na lotnisku ma byc jakiś zlot, ale jaki dokładnie nie wiem. Jade bo bede testował 0-100 gtechem :naughty:. Pozniej jestem już zajety i nie bede mial czasu :cool1:

podobno jakis zlot samochódów z grupy vw

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.