Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nudy :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 00:08_________________________________________________a Ty co? chcesz się zaprzyjażnić przed Bukowiną bo nie masz Quattro? :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nudy :decayed:

to zupełnie jak u nas

sinior Madas ciągnie do bólu

a jak tam przygotowania do wyjazdu - bo ja już 3 dzień sie konserwuje :naughty:

Opublikowano

nudy :decayed:

to zupełnie jak u nas

sinior Madas ciągnie do bólu

a jak tam przygotowania do wyjazdu - bo ja już 3 dzień sie konserwuje :naughty:

bez przygotowań bo dla nas to tylko godzinka jazdy , ja śmigam jutro w zasadzie to już dzisiaj a reszta jutro :)

Opublikowano

nudy :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 00:08_________________________________________________a Ty co? chcesz się zaprzyjażnić przed Bukowiną bo nie masz Quattro? :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

no czasem jak zajdzie potrzeba :tongue4:

Opublikowano

nudy :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 00:08_________________________________________________a Ty co? chcesz się zaprzyjażnić przed Bukowiną bo nie masz Quattro? :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

no czasem jak zajdzie potrzeba :tongue4:

:naughty:

nic się nie martw , jak coś to pomożemy :wink4:

Opublikowano

Ja pitole ,co za dzban, d z ban :tongue4:

No ręce opadają :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:)[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 03:21_________________________________________________NIE SPAC :)[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 03:22_________________________________________________Panowie, malutka odslona kalendarza, ktory bedzie dostepny lada dzien... :)

06144cac0af1067f.jpg

Czekam na sugestie, mile widziane slowa krytyki...

Opublikowano
:hi: Niezły ale napis A4 klub powinien być większy chyba :mysli: aby go było widac wyrazniej [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 08:21_________________________________________________Tz.robisz z Jarko :mysli: czy sam i będą dwa
Opublikowano

Siema :) Waski ma racje napis by sie zdal wiekszy :)

Opublikowano

:)[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 03:21_________________________________________________NIE SPAC :)[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 03:22_________________________________________________Panowie, malutka odslona kalendarza, ktory bedzie dostepny lada dzien... :)

06144cac0af1067f.jpg

Czekam na sugestie, mile widziane slowa krytyki...

za dużo literek, po co inne miesiące ? wystarczy jeden

poza tym lepiej by było jedno duże zdjecie + pare miniatur

a tak to ładnie jest

joł :hi:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Wezcie pod uwage ze to bedzie format A3 wiec automatycznie wszystko sie rozciagnie i bedzie wieksze

Opublikowano

Kerczi napis wiekszy , 1 miesiąc i bedzie miód :good:

Opublikowano

z racji tego że wg mnie ten kalendarz powinien bardziej spełniac funkcje ozdobną niż praktyczną ja go widze tak :

nittotireaudis511600x12.jpg

Opublikowano

Kamil brak słów :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.