Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też bym jakoś w czwartek podjechał.

pozdrawiam

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ozi odebrałeś :)

Tytus przepraszam ale musiałem wyjechać :embarrassed:

Opublikowano

no własnie bo ja tez bym chciał przed spotem i to eszcze z naklejką z nickiem :D

OZI I SIEMIAN wpiszcie sie na liscie w gadzetach co by Was nie pominac...

Opublikowano

A co chcialbys z nia zrobic??

Sa dwie mozliwosci :)

Mozemy oprzec sprawe o bar i ta opcja podoba mi sie najbadziej :polew: :polew: :polew: albo mozesz do mnie podjechac do mnie do domu, albo mozesz odebrac na zlocie. Mozesz wybrac opcje choc nie ma znaczenia

Siemian, ramki beda w czwartek

Wybieram bramkę nr 1 :decayed:

Opublikowano

Tytus przepraszam ale musiałem wyjechać :embarrassed:

spoko :rolleyes:

Wracałem z zakupów i miałem dobra kawę :naughty:

Opublikowano

Mam pytanie ma ktos moż nagrywarke DVD Dl firmy Pioneer ??

Opublikowano

Mam pytanie ma ktos moż nagrywarke DVD Dl firmy Pioneer ??

nie mam :)

Opublikowano

zieluch czy żeby wyciągnąć climatronik to trzeba wyjac rnsa? Bo wydaje mi sie ze rns go trzyma...

Opublikowano

szarpnij mocniej to puści :naughty:

Opublikowano

ROB kiedy wpadniesz do kraka na spocika :kox: oj dwano Cię nie widzialem oj dawno :gwizdanie:

jak wrócicie z gór :gwizdanie:

Opublikowano

ROB kiedy wpadniesz do kraka na spocika :kox: oj dwano Cię nie widzialem oj dawno :gwizdanie:

jak wrócicie z gór :gwizdanie:

W tą niedzielę spot odwołany :gwizdanie:

za tydzień :wink4:

Opublikowano

za tydzień :wink4

prędzej za dwa :cool1:

Opublikowano
  • Autor

za tydzień :wink4

prędzej za dwa :cool1:

:naughty:

Opublikowano

zieluch czy żeby wyciągnąć climatronik to trzeba wyjac rnsa? Bo wydaje mi sie ze rns go trzyma...

Najlepiej jest wyjąć ale można również posłużyć kilofem i powinno wyjść :naughty:

To zapytam inaczej ma ktoś sprzęt do nagrania mapy 2009 RnS-e??

Opublikowano

To zapytam inaczej ma ktoś sprzęt do nagrania mapy 2009 RnS-e??

też nie mam :decayed:

Opublikowano

To zapytam inaczej ma ktoś sprzęt do nagrania mapy 2009 RnS-e??

też nie mam :decayed:

miales pakowac :):decayed: :decayed:

Opublikowano

To zapytam inaczej ma ktoś sprzęt do nagrania mapy 2009 RnS-e??

też nie mam :decayed:

miales pakowac :):decayed: :decayed:

już spakowałem :tongue4:

kończe drina i spadam w kime, ale jeszcze się tu chwilke pokręce :przebiegly:

Opublikowano

no nic to ja ide spac...Spijta dobrze Jarko :hi:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 00:33_________________________________________________Boseron wiesz juz cos o Audi?

Opublikowano

Kerczi wszystko oki - niestety :cool1:

Opublikowano

no nic to ja ide spac...Spijta dobrze Jarko :hi:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 00:33_________________________________________________Boseron wiesz juz cos o Audi?

:hi:

Kerczi wszystko oki - niestety :cool1:

O Boseron :blink: to ja uciekam :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.