Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Paniska
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Paniska

Panie :hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 09:15_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/idiota-roku-w-mercedesie,1274923

Opublikowano

trytytka :mysli:

To że Ty masz całe auto na trytytkach to nie znaczy że ja muszę mieć :decayed:

pytałeś Robert o ten IC? , kiedy montujemy?[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 09:54_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

dużo pracy mam :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 09:59_________________________________________________nowy 550 zł

Opublikowano

dużo pracy mam :naughty:

ja Ci dam dużo pracy :naughty::decayed::polew:

co z moją kratką :gwizdanie: założyłeś już do siebie :naughty: rezaczu :gwizdanie:

Opublikowano

a co zaczep złamaliście :) za zimno było :) i pękł :)

normalne :)

niestety trytytka jest przyczepinona na stałe :) do słowa rezacz nigdy sie nie uda bez tryrtytrek ;)

Opublikowano

dużo pracy mam :naughty:

ja Ci dam dużo pracy :naughty::decayed::polew:

co z moją kratką :gwizdanie: założyłeś już do siebie :naughty: rezaczu :gwizdanie:

mam u siebie dwa IC ale LEWE

Opublikowano
mam u siebie dwa IC ale LEWE

lewe , można to sobie różnie tłumaczyć. :>

Opublikowano

a duzo roboty zeby do 1.9 TDI ząłozyc dwa seryjne :) po bokach ??

jak w 2.5 TDI duzo rezania :)

Opublikowano

a duzo roboty zeby do 1.9 TDI ząłozyc dwa seryjne :) po bokach ??

jak w 2.5 TDI duzo rezania :)

Nie dużo :) nie długo bedzie już [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 10:43_________________________________________________Trzeniu :) czemu ktos pousuwał mi wpisy :evil:

Opublikowano

rozumiem ze tutoriala robisz ;) z fotami ;)

Opublikowano

rozumiem ze tutoriala robisz ;) z fotami ;)

ja nie umiem ,Trzeniu :good:

Opublikowano

a ok ale trzeniek ma 2.5 :) chyba :) a nie 1.9 :)

Opublikowano

:hi: Paniska ,

ale h.... pogoda , nic sie nie chce

Opublikowano

dużo pracy mam :naughty:

ja Ci dam dużo pracy :naughty::decayed::polew:

co z moją kratką :gwizdanie: założyłeś już do siebie :naughty: rezaczu :gwizdanie:

mam u siebie dwa IC ale LEWE

Waski ile chcesz za IC? masz moze odrazu rury do tego??

Opublikowano

siemian loozik przeciez zartuje :good:

Muskel1 miło było poznać , szkoda ze wszyscy za kółkiem bo lech zniknąłby w 2 minuty :naughty:

apropo ma ktoś jeszcze składane lusterka cwaniaczki no no........ :cool1:

Tez nam bylo milo, co do Lecha to nadrobimy moze nastepnym razem :good:

Opublikowano

dużo pracy mam :naughty:

ja Ci dam dużo pracy :naughty::decayed::polew:

co z moją kratką :gwizdanie: założyłeś już do siebie :naughty: rezaczu :gwizdanie:

mam u siebie dwa IC ale LEWE

Waski ile chcesz za IC? masz moze odrazu rury do tego??

ale do 2,5 tdi

Opublikowano

dużo pracy mam :naughty:

ja Ci dam dużo pracy :naughty::decayed::polew:

co z moją kratką :gwizdanie: założyłeś już do siebie :naughty: rezaczu :gwizdanie:

mam u siebie dwa IC ale LEWE

Waski ile chcesz za IC? masz moze odrazu rury do tego??

ale do 2,5 tdi

to nie podejda do 2.0?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.