Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy to było? Jakiś rok-półtora temu, nie :decayed: ?

Coś koło tego :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a u nas to było 2 godziny temu. Od tego czasu nie ma prądu i drzewa leżą na drogach... :confused4: :confused4: :confused4:

To tak jak zwykle... :gwizdanie:

... może dla Ciebie to "tak jak zwykle"

Wyobraź sobie że u nas nie jest tak na codzień...

choć jeśli masz takie doświadczenia w temacie to wątpie żebyś mógł sobie wyobraźić jak to jest mieć cały czas prąd...

No ale to w sumie wyjaśnia dlaczego masz tylko 41 punktowanych wiadomości na forum...

Nie możesz siedzieć za długo na bo musi ktoś w piecu napalić i wyprodukować troche energii.

Moj drogi, u mnie prad to nie sluzy tylko do zasilania kompa, czasem sie telewizor pooglada, czasem sie w playa pogra, czasami w mikrofali cos upichci...

Ja nie korzystam z kazdej wolnej chwili zeby sobie posta napisac poki jest prad... :evil: ... pisze posty jesli mam cos do powiedzenia... mowa jest srebrem a milczenie zlotem :tongue4:

A co do liczby postow to lepiej napisac malo i tresciwie niz nastukac badz ile postow z czego wiekszosc jest przeklejona ze stronek z dowcipami :bag:

No i jeszcze jedno... ciesz sie internetem bo w Twoim przypadku tylko z tamtad mozesz jakas zlota mysl zaczerpnac, bo z wymysleniem jej samodzielnie to tak jak ze zwierzetami przemawiajacymi ludzkim glosem w wigilie :polew:

Te lezace po burzy drzewa maja wyzsze IQ od Ciebie :gwizdanie:

Piszesz posty kiedy masz coś do powiedzenia... no tak.

Dobrze że nie napisałeś "coś konstruktywnego do powiedzenia", bo wtedy przy twoim avatarku powinna stać liczba 0.

Widzę że zauważyłeś że w wątku krakowskim kopiuje czasem jakieś dowcipy itepe, aby inni mogli sobie poczytać.

Może jeszcze nie zauważyłeś że wątek krakowski ma dośc luźną forme i więcej osób kopiuje fajne rzeczy.

Ty w sumie nie musisz, wystarczy Twój podpis...

Coś o ilości postów:

Może do Twojej świadomości nie dotarło jeszcze że posty w wątkach, nazwijmy to "luźnych" nie są zliczane.

Ale w sumie rozumiem dlaczego nie wypowadasz się w wątkach technicznych skoro u Ciebie technika zatrzymała się pewnie na rowerku składaku i to do tego z przebitą oponą.

A ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi świadczy tylko o Tobie i nie będe go komentował...

Sam się najlepiej podsumowałeś...[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 16:47_________________________________________________

Te lezace po burzy drzewa maja wyzsze IQ od Ciebie

Bruno troszke hamujemy bajerke :gwizdanie:

Właśnie Bruno hamujemy bajere... nie jesteś na wiejskiej potańcówce...

Opublikowano

Powitać ale napie....lało GRADEM u mnie że aż musiałem niunię pookrywać bo oczywiście 10 garaży ale w każdym robota i nie miałem gdzie ją schować :( a to kilka fotek - na szczęście wytrzymała

43377a5b2b058c35med.jpg

6733d06905f12968med.jpg

Opublikowano
  • Autor

Siemian i BrunoNH jeszcze tylko jedna wypowiedź z Waszej strony w podobnym sensie jak te dzisiejsze to polecą KROPKI !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Cuber a co dopiero narzekales ze tu cisza i nic sie nie dzieje.. :wink4::decayed:

:polew:

Opublikowano

Powitać ale napie....lało GRADEM u mnie że aż musiałem niunię pookrywać bo oczywiście 10 garaży ale w każdym robota i nie miałem gdzie ją schować :( a to kilka fotek - na szczęście wytrzymała

:shocked: to niezle napierdzielało gradem u Ciebie, u mnie na szczęście nie był taki intensywny ale dobrze że nic się nie stało

Twojej A4 :)

Pamiętam że jakoś rok temu właśnie też był taki przypadek ale skutki były większe po gradzie a pozniej całe osiedle było zalane i widok samochodów utopionych na ulicy robił robote :kox:

Oto filmiki przed roku :decayed:

:kox:

Opublikowano

I jeszcze jedno przed roku :kox:

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 17:07_________________________________________________

Hehe widzę że juz cała zrobiona bo w tamtym roku widziałem ją jak jechała i miała tylko przód zrobiony :decayed:

Opublikowano

a u nas to było 2 godziny temu. Od tego czasu nie ma prądu i drzewa leżą na drogach... :confused4: :confused4: :confused4:

To tak jak zwykle... :gwizdanie:

... może dla Ciebie to "tak jak zwykle"

Wyobraź sobie że u nas nie jest tak na codzień...

choć jeśli masz takie doświadczenia w temacie to wątpie żebyś mógł sobie wyobraźić jak to jest mieć cały czas prąd...

No ale to w sumie wyjaśnia dlaczego masz tylko 41 punktowanych wiadomości na forum...

Nie możesz siedzieć za długo na bo musi ktoś w piecu napalić i wyprodukować troche energii.

Moj drogi, u mnie prad to nie sluzy tylko do zasilania kompa, czasem sie telewizor pooglada, czasem sie w playa pogra, czasami w mikrofali cos upichci...

Ja nie korzystam z kazdej wolnej chwili zeby sobie posta napisac poki jest prad... :evil: ... pisze posty jesli mam cos do powiedzenia... mowa jest srebrem a milczenie zlotem :tongue4:

A co do liczby postow to lepiej napisac malo i tresciwie niz nastukac badz ile postow z czego wiekszosc jest przeklejona ze stronek z dowcipami :bag:

No i jeszcze jedno... ciesz sie internetem bo w Twoim przypadku tylko z tamtad mozesz jakas zlota mysl zaczerpnac, bo z wymysleniem jej samodzielnie to tak jak ze zwierzetami przemawiajacymi ludzkim glosem w wigilie :polew:

Te lezace po burzy drzewa maja wyzsze IQ od Ciebie :gwizdanie:

Piszesz posty kiedy masz coś do powiedzenia... no tak.

Dobrze że nie napisałeś "coś konstruktywnego do powiedzenia", bo wtedy przy twoim avatarku powinna stać liczba 0.

Widzę że zauważyłeś że w wątku krakowskim kopiuje czasem jakieś dowcipy itepe, aby inni mogli sobie poczytać.

Może jeszcze nie zauważyłeś że wątek krakowski ma dośc luźną forme i więcej osób kopiuje fajne rzeczy.

Ty w sumie nie musisz, wystarczy Twój podpis...

Coś o ilości postów:

Może do Twojej świadomości nie dotarło jeszcze że posty w wątkach, nazwijmy to "luźnych" nie są zliczane.

Ale w sumie rozumiem dlaczego nie wypowadasz się w wątkach technicznych skoro u Ciebie technika zatrzymała się pewnie na rowerku składaku i to do tego z przebitą oponą.

A ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi świadczy tylko o Tobie i nie będe go komentował...

Sam się najlepiej podsumowałeś...[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 16:47_________________________________________________

Te lezace po burzy drzewa maja wyzsze IQ od Ciebie

Bruno troszke hamujemy bajerke :gwizdanie:

Właśnie Bruno hamujemy bajere... nie jesteś na wiejskiej potańcówce...

Nie pisalem bo nie mialem internetu... ...w tramwaju :evil:

Udowodniles nam juz ze skroty "kopiuj", "wklej" dzialaja u Ciebie bez zarzutu :polew:

Wybacz ze zniszcze Twoj swiatopoglad, ale miara czlowieka nie jest ilosc napisanych postow! Niestety w Twoim przypadku to jedyny sposob zeby sie dowartosciowac :wallbash:

Ide sie kapac... predzej sie doczekam, ze prysznic powie cos madrego niz Ty... :gwizdanie:

PS. Cuber, 2 posty moje, 2 siemiana zeby bylo sprawiedliwie... jak mecz to mecz...

warnwarn.gifWiesz za co !! Prosiłem .....

Opublikowano

Pierwszy kropek :decayed: Trzeba to oblac... :polew:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy kropek :decayed: Trzeba to oblac... :polew:

pierwszy ale nie ostatnii :naughty:

Opublikowano

Pierwszy kropek :decayed: Trzeba to oblac... :polew:

pierwszy ale nie ostatnii :naughty:

:naughty:

Opublikowano

A tak subtelnie dobieralem slowa... :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra panowie ja na razie uciekam a pózniej wielkie Mediowskie chlanie w jakiejś karczmie pod Wieliczką :kox::decayed:

Opublikowano

Pierwszy kropek :decayed: Trzeba to oblac... :polew:

pierwszy ale nie ostatnii :naughty:

:naughty:

a Ty co tak mrugasz, też chcesz :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:08_________________________________________________ale poszalałem znowu dzisiaj po lesie, biedne to moje podwozie :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

Pierwszy kropek :decayed: Trzeba to oblac... :polew:

pierwszy ale nie ostatnii :naughty:

:naughty:

a Ty co tak mrugasz, też chcesz :gwizdanie:

Co sie pytasz dawaj,uzej władzy :naughty:[br]Dopisany: Czerwiec 10, 2009, 06:09:44 _________________________________________________

ale poszalałem znowu dzisiaj po lesie, biedne to moje podwozie

A4 smigasz po lesie?? :kox:
Opublikowano

WItam :hi:

WIdzę że akcja nie tylko działa się na niebie ale i na forum :D Ile kropek jest za klubowicza?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.