Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rannym ?? o 11-tej

no własnie śmieje sie z tego ze nie jestem rannym ptaszkiem jak nie którzy :gwizdanie:

kto rano wstaje, temu... :naughty:

Dobra, spadam do roboty - miłego dnia Paniska :hi:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 11:27_________________________________________________coś dla poprawy nastroju :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=ZT7_c2UY1Uk

- jakie jest Twoje ulubione piwo :?:

- otwarte :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze 4h i fajrant :kox: :kox: :kox:

żeby tylko nie padało w weeeekend

Opublikowano
  • Autor

jeszcze 4h i fajrant :kox: :kox: :kox:

żeby tylko nie padało w weeeekend

od Piatku ma padac :wallbash:

Opublikowano

jeszcze 4h i fajrant :kox: :kox: :kox:

żeby tylko nie padało w weeeekend

od Piatku ma padac :wallbash:

i ma być tylko 15 stopni :gwizdanie:
Opublikowano

bedzie dobrze, pogodynki sie nie znają :)

Opublikowano

qrde chciałbym taką kiero multi w b5 :mysli:

Opublikowano

qrde chciałbym taką kiero multi w b5 :mysli:

ja mam od s-ki jak chcesz

z guziczkami :naughty::decayed:

Opublikowano

a co mogę z guziczkami zrobić ? a ona ma poduchę ? zapodaj jakieś foto ..

Opublikowano

W czwartek tez ma lac :wallbash:

Znow caly weekend przed kompem sie zapowiada :gwizdanie:

Opublikowano

no simsy wyszły to się nie będziecie nudzić :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

sokół : qrde żeby te guziki jeszcze mi z czymś działały to byłby już wypas :)

szkoda tylko że mam inny kolor deski i reszty

Opublikowano

s2 jest za***ista, ale masakrycznie droga w utrzymaniu

http://www.youtube.com/watch?v=m4SpmtFADkk ale sie nakrecilem :naughty::decayed:

Opublikowano

Co fakt to fakt,rozmawialem z goscie co ma S2 i wiem ze utrzymanie nie jest tanie,tylko bardziej chodzi mi o rocznik bo to jednak stare auta sa :kwasny: ale fajne :naughty: A S3 ładnie zamiata :) Sokół kiedy kupujesz :naughty:

Opublikowano

jak znajde :decayed:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 13:11_________________________________________________no z racji tego ze s2 juz swoje lata mają, wszystko zaczyna sie sypac i trzeba dokładać, no chyba ze znajdziesz doinwestowaną, wtedy jasne, ale nikt Ci takiej nie sprzeda w normalnych pieniądzach :wink4:

Opublikowano

mój brahol szukał ostatnio coupe z mocnym silnikiem Q ale niestety porażka, albo wytłuczone, albo poupiększane PIONNEEERami na szybie i w końcu kupił B4 2.6Q, ale i tak musiał na wstępie dołożyć ponad tysiaka do zawiechy żeby dało się jechać jakoś

Opublikowano

Sokół, jakim budżetem dysponujesz?

Orientacyjnie ?

Opublikowano

:hi:

Ja pierdziele ale napierdziela grad nad politechniką na Jana Pawła, a chmury czorne jak smoła :decayed:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 13:55_________________________________________________No to mamy niezłe halo na zewnątrz a mówiliście że od pt ma padać :evil:

Opublikowano
  • Autor

hehhe u mnie też ladnie leje :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.