Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to upoluj zwierzaka i im przynieś w garści moze uwierzą :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema Boseron jak tam ,,DZIDZIA,, :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:05_________________________________________________Siema tx-didi ustawka na logi ? :mysli:

Opublikowano

Siema Boseron jak tam ,,DZIDZIA,, :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:05_________________________________________________Siema tx-didi ustawka na logi ? :mysli:

Dzidzia super przekochana...... je śpi je i śpi i tak w kółko..... :)

Opublikowano

pav7 jak tam auto..? :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:13_________________________________________________Moze malutki zakladzik..?

Ktory dzisiaj zgasi..? :naughty:

Opublikowano

ja mogę jak się pali :cool1:

Opublikowano

ja mogę jak się pali :cool1:

jeszcze nie. boję się ciemności :no:

Opublikowano
ykk-u pav7 jak tam auto..? :naughty: :gwizdanie:

Autko zaje.. zaje.. widzę że Ci sie bardzo spodobała moja A4[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 01:08_________________________________________________

ja mogę jak się pali :cool1:

A kolega Madas nie powinien gasić u siebie czasem..??

Opublikowano

A kolega Madas nie powinien gasić u siebie czasem..??

U nich sie cały czas świeci, więc za bardzo nie ma jak...[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 01:13_________________________________________________pav kolor tekstu czym innym sie zmienia. To co kliknąłeś jest do zmiany czcionki :wink4:

Opublikowano

ok dzięki za wskazówkę. A chłopaki z POZNANIA muszą chyba coś przeciw nasennemu :shocked: zażywać :naughty:

Opublikowano

nie, Oni lubią spać przy włączonym świetle... Sam zerknij to się przekonasz :wink4:

Opublikowano

AA no to tak pewnie prąd ciągną na lewo :evil:

Ja GASZĘ u siebie :ząb: mnie boooli :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

widzę ze nic ciekawego u Nas sie nie dzieje :gwizdanie:

Opublikowano

O tu mnie jeszcze nie było :decayed:

Opublikowano
  • Autor

O tu mnie jeszcze nie było :decayed:

no to 2 litry Wódki Finlandia Stawiasz :naughty:

U Nas jest zwyczaj kto jest pierwszy raz to stawia :gwizdanie:

Opublikowano

No to się wsypałem... dobra Cub ale to w Pile dopiero ;)

Opublikowano
  • Autor

No to się wsypałem... dobra Cub ale to w Pile dopiero ;)

No Ja tak myślę ze w Pile :kox:

Opublikowano

A Madas mnie ostrzegał, żebym po nocy nie właził na KRAK-wątek :kox:

Opublikowano
  • Autor

A Madas mnie ostrzegał, żebym po nocy nie właził na KRAK-wątek :kox:

:polew: :polew: :polew: nie posłuchałes go a wiec konsekwencje musisz ponieść :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Dokładnie - to o której w piątek zaczynamy? :evil: (zjadę dopiero wieczorem :confused4:)

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie - to o której w piątek zaczynamy? :evil: (zjadę dopiero wieczorem :confused4:)

heheh się okaze jak przyjedziesz :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.