Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Kamil furka na żywo wyglada świetnie, tylko te felgi :wink4:

no narazie lipka :decayed:

ja tylko widziałem foto przodu :confused4: :gwizdanie:

No kamil zapodaj foto nie musza byc jakies super poobrabiane itp bo to i tak tylko bejaca :decayed: joke oczywiscie
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie przód był na zdjeciu, tył jest w podpisie, po co Wam więcej :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie przód był na zdjeciu, tył jest w podpisie, po co Wam więcej :gwizdanie:

Na czym to jeździ?? sechszehnzalowe , ziebzehnzalowe, czy achzehnzalowe??? :>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie przód był na zdjeciu, tył jest w podpisie, po co Wam więcej :gwizdanie:

Na czym to jeździ?? sechszehnzalowe , ziebzehnzalowe, czy achzehnzalowe??? :>

16 [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 12:06_________________________________________________chciałbym takie

img1664q.jpg

Opublikowano

Totalny :kox: :kox:

Opublikowano

no , te są KOZAK !!! :evil:

Opublikowano

no , te są KOZAK !!! :evil:

mało powiedziane

Opublikowano

Joł Panicze

Opublikowano
:siema: Dzis druga lekcja mojej kobiety, wiec jak zobaczycie srebrne B5 wlekace sie po jezdni to prosze o wyrozumialosc.... :gwizdanie:
Opublikowano

:siema: Dzis druga lekcja mojej kobiety, wiec jak zobaczycie srebrne B5 wlekace sie po jezdni to prosze o wyrozumialosc.... :gwizdanie:

Albo dym z opon na skrzyzowaniu :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

Opublikowano

sokol fele piękne , a przyznam , że autko również robi robote. Chcesz inne fele rozumiem ,będziesz zmieniał?? Jeżeli tak , to na jakie??

I zepsułem sznurek Pana z kapeluszem ( :hi: ) :tongue4:

Opublikowano

sokol fele piękne , a przyznam , że autko również robi robote. Chcesz inne fele rozumiem ,będziesz zmieniał?? Jeżeli tak , to na jakie??

I zepsułem sznurek Pana z kapeluszem ( :hi: ) :tongue4:

Te co pokazal to by chcial :cool1:
Opublikowano

Aha, panowie , jest w kraku jakiś zakład , który robi przekładkę anglika ????[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 19:53_________________________________________________

sokol fele piękne , a przyznam , że autko również robi robote. Chcesz inne fele rozumiem ,będziesz zmieniał?? Jeżeli tak , to na jakie??

I zepsułem sznurek Pana z kapeluszem ( :hi: ) :tongue4:

Te co pokazal to by chcial :cool1:

Tukan , wiem , że te by chciał co pokazał, dlatego pytałem czy bedzie zmieniał swoje 16 , które nie wiem jak wyglądają.

Opublikowano

aktualna lista

1.Grippen

2.Sokolnh

3.Jarko

4.Piko-miko

5.Cuber

6.Wąski

7.lelus_DT

8.ykk

9.siwy1117

10.TTom3k

11.mARCIN607

12.

pisać się panowie bo już mało czasu

mogę sie przejechać więc dopisz :tongue4:

Opublikowano

:siema: Dzis druga lekcja mojej kobiety, wiec jak zobaczycie srebrne B5 wlekace sie po jezdni to prosze o wyrozumialosc.... :gwizdanie:

Albo dym z opon na skrzyzowaniu :decayed:

Chyba jak sie we mnie cos zagotuje... :ranting1:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:02_________________________________________________

aktualna lista

1.Grippen

2.Sokolnh

3.Jarko

4.Piko-miko

5.Cuber

6.Wąski

7.lelus_DT

8.ykk

9.siwy1117

10.TTom3k

11.mARCIN607

12.

pisać się panowie bo już mało czasu

mogę sie przejechać więc dopisz :tongue4:

Ja niestety w ten weekend jestem w Muszynie :( Grzyby, ryby i te sprawy...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.