Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

status godny pochwały :naughty:

?

avatar :gwizdanie: za dużo procentów :tongue4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pod 200 KM

+ tylni napęd :mysli:

dobrze że to bawarskie esp dobrze działa :gwizdanie:

Opublikowano

pod 200 KM

+ tylni napęd :mysli:

dobrze że to bawarskie esp dobrze działa :gwizdanie:

działa za***iście, bo nie ogranicza tak mocno jak w audi, tylko stopniowo

Opublikowano

działa za***iście, bo nie ogranicza tak mocno jak w audi, tylko stopniowo

no i takich opinii mi brakuje, też myśle o 3-ce jako następnej, tylko tylni napęd przy normalnym użytkowaniu np. w zimie trochę mnie martwi

Opublikowano

mi sie wydaje ze nie bedzie najgorzej, no ale zobaczymy :wink4:

Opublikowano

też jestem ciekawy :naughty:

Opublikowano

:hi:

Oj porobiło się, zaraz wszyscy zaczną kupować bety :naughty::decayed:

Opublikowano

:hi:

Oj porobiło się, zaraz wszyscy zaczną kupować bety :naughty::decayed:

bo to naprawde dobre samochody i tansze w utrzymaniu niz audi

Opublikowano

:hi:

Oj porobiło się, zaraz wszyscy zaczną kupować bety :naughty::decayed:

i z kim biedaku będziesz klepał na forum ale powiem Ci bez żadnej złośliwości że do Ciebie dużo bardziej pasowałaby beta :wink4:
Opublikowano

:hi:

Oj porobiło się, zaraz wszyscy zaczną kupować bety :naughty::decayed:

i z kim biedaku będziesz klepał na forum ale powiem Ci bez żadnej złośliwości że do Ciebie dużo bardziej pasowałaby beta :wink4:

:polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

Oj porobiło się, zaraz wszyscy zaczną kupować bety :naughty::decayed:

i z kim biedaku będziesz klepał na forum ale powiem Ci bez żadnej złośliwości że do Ciebie dużo bardziej pasowałaby beta :wink4:

Hmmm uważaj jak się witasz :polew::decayed:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:35_________________________________________________

:hi:

Oj porobiło się, zaraz wszyscy zaczną kupować bety :naughty::decayed:

bo to naprawde dobre samochody i tansze w utrzymaniu niz audi

Nie wiem czy Twoja tańsza jest w utrzymaniu niż B6 z 2004 z którymś TDI :mysli:

Opublikowano

nie ma paska rozrządu, wielowahacza

Opublikowano

:hi:

Oj porobiło się, zaraz wszyscy zaczną kupować bety :naughty::decayed:

i z kim biedaku będziesz klepał na forum ale powiem Ci bez żadnej złośliwości że do Ciebie dużo bardziej pasowałaby beta :wink4:

Już sobie to wyobrażam...

taka:

bmw-tuning-wies.jpg

albo taka:

bmw%20e34%20wiooocha

Sorki Pablo... nie wytrzymałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemian , dokładnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Oj porobiło się, zaraz wszyscy zaczną kupować bety :naughty::decayed:

i z kim biedaku będziesz klepał na forum ale powiem Ci bez żadnej złośliwości że do Ciebie dużo bardziej pasowałaby beta :wink4:

albo Calibra :polew:

4771ec778829dd4c.jpg

Opublikowano

No to ładnie pojechaliście :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Pablo , fura dla Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

image007.jpg

Opublikowano

Ta jest c**jowa :gwizdanie:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.