Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bylem teraz pojeździć po mokrym i nie ma bata zarzucić tyłem przy włączonym DTC (esp), ale pojechałem pod decatlona, wyłączyłem je i sie troche pobawiłem, zabawa przednia chociaz przyznam sie ze troche sie spociłem :decayed:

porobiłem tez kilka fotek wiec zaraz wrzuce

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bylem teraz pojeździć po mokrym i nie ma bata zarzucić tyłem przy włączonym DTC (esp), ale pojechałem pod decatlona, wyłączyłem je i sie troche pobawiłem, zabawa przednia chociaz przyznam sie ze troche sie spociłem :decayed:

porobiłem tez kilka fotek wiec zaraz wrzuce

ja tam mam już gdzieś takie zabawy :naughty: wole jeździć spokojnie i bezawaryjnie :cool1:

Opublikowano

bylem teraz pojeździć po mokrym i nie ma bata zarzucić tyłem przy włączonym DTC (esp), ale pojechałem pod decatlona, wyłączyłem je i sie troche pobawiłem, zabawa przednia chociaz przyznam sie ze troche sie spociłem :decayed:

porobiłem tez kilka fotek wiec zaraz wrzuce

ja tam mam już gdzieś takie zabawy :naughty: wole jeździć spokojnie i bezawaryjnie :cool1:

a myslisz ze passaty sie nie psują ? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ja tego nie powiedziałem, tylko jak się jeździ jak wariot to owszem, ja juz zmieniłem podejście :wink4:

Opublikowano

ja tego nie powiedziałem, tylko jak się jeździ jak wariot to owszem, ja juz zmieniłem podejście :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kobitka trzyma krotko za pysk... :gwizdanie:

Opublikowano

ja tego nie powiedziałem, tylko jak się jeździ jak wariot to owszem, ja juz zmieniłem podejście :wink4:

czyli nie robisz chipsa ?

Opublikowano

ja tego nie powiedziałem, tylko jak się jeździ jak wariot to owszem, ja juz zmieniłem podejście :wink4:

czyli nie robisz chipsa ?

nic z tych rzeczy :tongue4:, za***iście chodzi seria :cool1:, mnie to wystarczy, nie ingeruje w nic. Mnie zależy na tym żeby jeździć bezawaryjnie, z domu do roboty i z roboty do domu bez nerwów, a nie wracac i dłubać w zaworkach czy turbienie i non stop cos spierd@#%$@#%. Po to szukałem auta w takim stanie i tyle zaplaciłem chodź mogłem kupić o wiele taniej. Mam nadzieje że posłuży długo. Uwierz jak bys co miesiąc dokładał po kilka stówek i non stop coś wymieniał jak było to w audice to by Cie krew zalała. Priorytety się zmieniają :decayed:

Opublikowano

Sokół dawaj foty :) Najwazniejsze NEX ze Ci fura pasuje i oby sie nie psuła :wink4:

Opublikowano

nex, daje Ci dwa miesiace :decayed:

Opublikowano

aktualna lista

1.Grippen

2.Sokolnh

3.Jarko

4.Piko-miko

5.Cuber

6.Wąski

7.lelus_DT

8.ykk

9.siwy1117

10.TTom3k

11.mARCIN607

12.L3VY

13.norbi3000

14.

15.

Opublikowano

aktualna lista

1.Grippen

2.Sokolnh

3.Jarko

4.Piko-miko

5.Cuber

6.Wąski

7.lelus_DT

8.ykk

9.siwy1117

10.TTom3k

11.mARCIN607

12.L3VY

13.norbi3000

14.

15.

Brakuje mi tu jednego :gwizdanie: strona wczesniej :)
Opublikowano

nex, daje Ci dwa miesiace :decayed:

na?

aktualna lista

1.Grippen

2.Sokolnh

3.Jarko

4.Piko-miko

5.Cuber

6.Wąski

7.lelus_DT

8.ykk

9.siwy1117

10.TTom3k

11.mARCIN607

12.L3VY

13.norbi3000

14.

15.

czytaj forum :evil::decayed:

Opublikowano

teraz dobrze aktualna lista

1.Grippen

2.Sokolnh

3.Jarko

4.Piko-miko

5.Cuber

6.Wąski

7.lelus_DT

8.ykk

9.siwy1117

10.TTom3k

11.mARCIN607

12.L3VY

13.norbi3000

14.nex

15.

Opublikowano

Kamil a Ty kiedy robisz soft? i gdzie?

Opublikowano

Kamil a Ty kiedy robisz soft? i gdzie?

w październiku, Aligator

Opublikowano

Kamil a Ty kiedy robisz soft? i gdzie?

w październiku, Aligator

którą masz wersje 150 czy 163 KM ?

Opublikowano

Kamil a Ty kiedy robisz soft? i gdzie?

w październiku, Aligator

a jaki przyrost jest planowany? ile tam masz teraz?

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:01_________________________________________________sprzedałes s3?

Opublikowano

status godny pochwały :naughty:

Opublikowano

status godny pochwały :naughty:

?

Opublikowano

Kamil a Ty kiedy robisz soft? i gdzie?

w październiku, Aligator

którą masz wersje 150 czy 163 KM ?

150, ale robi sie tak samo jak 163

Kamil a Ty kiedy robisz soft? i gdzie?

w październiku, Aligator

a jaki przyrost jest planowany? ile tam masz teraz?

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:01_________________________________________________sprzedałes s3?

pod 200 KM[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:04_________________________________________________tak, sprzedałem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.