Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: 1.9 za***ista sprawa, prawie 900km na baku. Zrobiłem już 3 baki i średnia 6.3 litra :kox:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: 1.9 za***ista sprawa, prawie 900km na baku. Zrobiłem już 3 baki i średnia 6.3 litra :kox:

No to super :naughty:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Szczerze mowiac tez nie mam zamiaru narazie placic... jak cos wpadnie to bede myslal :tongue4:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/19466/Co_tak_naprawde_mysla_koty_

:hi:

btw. siemian - zaciski narazie odpadaja :tongue4: zapomniałem, ze mam do zaplacenia 2 mandaty z ostatnich 2 miesiecy :decayed:

Bo jezdzisz jak jezdzisz...

Ja śmigam jak bóg nakazał i mandatów nie płace :> :> :>

Opublikowano

Wkoncu i na Ciebie padnie :przebiegly:nietoperek.gif

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/19466/Co_tak_naprawde_mysla_koty_

:hi:

btw. siemian - zaciski narazie odpadaja :tongue4: zapomniałem, ze mam do zaplacenia 2 mandaty z ostatnich 2 miesiecy :decayed:

Bo jezdzisz jak jezdzisz...

Ja śmigam jak bóg nakazał i mandatów nie płace :> :> :>

:polew: :polew:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/19466/Co_tak_naprawde_mysla_koty_

:hi:

btw. siemian - zaciski narazie odpadaja :tongue4: zapomniałem, ze mam do zaplacenia 2 mandaty z ostatnich 2 miesiecy :decayed:

Bo jezdzisz jak jezdzisz...

Ja śmigam jak bóg nakazał i mandatów nie płace :> :> :>

:polew: :polew:

niech mnie ktoś wierzący uświadomi jak Bóg karze jeżdzić :wink4:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/19466/Co_tak_naprawde_mysla_koty_

:hi:

btw. siemian - zaciski narazie odpadaja :tongue4: zapomniałem, ze mam do zaplacenia 2 mandaty z ostatnich 2 miesiecy :decayed:

Bo jezdzisz jak jezdzisz...

Ja śmigam jak bóg nakazał i mandatów nie płace :> :> :>

:polew: :polew:

niech mnie ktoś wierzący uświadomi jak Bóg karze jeżdzić :wink4:

Oby nie tak jak Siemian :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi: 1.9 za***ista sprawa, prawie 900km na baku. Zrobiłem już 3 baki i średnia 6.3 litra :kox:

:mysli: :mysli: :mysli:

Chyba też kupie klekota następnego :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 00:52_________________________________________________I przydało się że zadzwoniłem do EA w sprawie gościa co zagrał w kulki i lewy czas zrobił :naughty:

http://www.nfstour.pl/ :kox:

Opublikowano

ja nie wiem jak wy to robicie, ze wam tyle te auta palą, niedlugo bedzie 3,5l :decayed: moja nie schodzi z 9L po miescie a na trasie przewanie tez nie :naughty:

co do Ogra i tej przejazdzki 535d to przed zakupem powiedzialbym, ze zdecydowanie wole a6 3.0tdi w s-line bo beema troche surowa w srodku mi sie wydawala a a6 rozwazalem lub nowe a4, teraz jednak mowie, ze wole 535 w emce bo to auto jest "fajne", audika tez zostawie choc pali podobnie a jezdzi srednio ale zobaczymy jak beema w zimie sobie radzi, przed zima nie czipuje :decayed:

Opublikowano

To troszkę za dużo Ci pali jak na ten silnik no ale zależy jak jeździsz :)

Opublikowano

"fajne" to były kłeby dymu :naughty: :naughty:

autko jest mega :kox:

Opublikowano

"fajne" to były kłeby dymu :naughty: :naughty:

autko jest mega :kox:

Ogr bo przejdziesz następny na ciemną stronę :D

Opublikowano

:hi:

Panowie, chciałem podzielić się z Wami wesołą nowiną :naughty:

Wczoraj odebrałem klucze do MOJEGO nowego mieszkania :thumbup: :thumbup: :dance: :dance: :dance::banan: :banan: :banan2: :banan2:

Mam nadzieje że od października będzie już koniec z płaceniem "do studni" za wynajem mieszkania :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.