Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale tu cisza :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Sa ludzie co uwielbiaja adrenaline a zycie innych jest dla nich malo wazne i sa tez ludzie którzy nie maja kasy i za nia (20 tys zł) zrobia wszystko.Smutna zeczywistosc ;(
Opublikowano

przeca siemian taka jazde nazywa "po bozemu" :decayed: zarcik ;)

Opublikowano

przeca siemian taka jazde nazywa "po bozemu" :decayed: zarcik ;)

Ale czy ma z tego zyski :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

No... pokrzywione felgi, zobijaną dupe itd :tongue4:

Opublikowano

przeca siemian taka jazde nazywa "po bozemu" :decayed: zarcik ;)

Davidku nie grab sobie :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Wreszcie namówiłem mojego wspólnika na zakup furmanki z koncernu Audi , i dziś zrobilismy sobie wycieczke do Żywca by wrócić Allroadem 2003 rok 2,5 klekot 180 kucy , czarny , całkiem całkiem furmanka :cool1:

Opublikowano

Witam,

Wreszcie namówiłem mojego wspólnika na zakup furmanki z koncernu Audi , i dziś zrobilismy sobie wycieczke do Żywca by wrócić Allroadem 2003 rok 2,5 klekot 180 kucy , czarny , całkiem całkiem furmanka :cool1:

a jednak [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 22:20_________________________________________________drogie wahacze i nie robią z zamienników ,nie wspomnę o pompie i poduszkach do amorów
Opublikowano
  • Autor
:wink4: tyle ze to nie ten o którym Ci mowielm na spocie :cool1:
Opublikowano

:wink4: tyle ze to nie ten o którym Ci mowielm na spocie :cool1:

spoko każdy to ma :naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 22:23_________________________________________________polecam TV TURBO
Opublikowano

Witam,

Wreszcie namówiłem mojego wspólnika na zakup furmanki z koncernu Audi , i dziś zrobilismy sobie wycieczke do Żywca by wrócić Allroadem 2003 rok 2,5 klekot 180 kucy , czarny , całkiem całkiem furmanka :cool1:

Auto ok, sam na Allroada choruje ale tak jak Robert mówi baaardzo drogie w utrzymaniu, jak pojdzie miech od zawieszenia to właściciel pójdzie z torbami.

Ja bym szukał wersji 2.7 BiT (bodajże 265KM)

Opublikowano

:hi:

Tytus gratulacje :good:

nie ma to jak swoje IV kąty :decayed:

Opublikowano

Piotrek dzięki za mini spota, zadanie o którym była mowa wykonane :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie ma to jak swoje IV kąty :decayed:

w końcu On i jego 8GB doopeczek mają gdzie mieszkać :decayed:

:wink4:

Opublikowano

Piotrek dzięki za mini spota, zadanie o którym była mowa wykonane :naughty: :naughty:

:good:

mnie też się udało dojść z tym do łady tyle że mam łapy całe w smarze :wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 22:51_________________________________________________

nie ma to jak swoje IV kąty :decayed:

w końcu On i jego 8GB doopeczek mają gdzie mieszkać :decayed:

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

cześć górolu :hi:

Opublikowano

:wink4: tyle ze to nie ten o którym Ci mowielm na spocie :cool1:

spoko każdy to ma :naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 22:23_________________________________________________polecam TV TURBO

ale Cubra nie bylo :):polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.