Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber ostatnio na spocie mowiles ze ktos ma do sprzedania allroada.. zarzuc jakimis szczegolami :naughty:

Opublikowano

Cuber ostatnio na spocie mowiles ze ktos ma do sprzedania allroada.. zarzuc jakimis szczegolami :naughty:

A co chcesz spredać swojego golasa i kupić coś co ma przynajmniej jakieś wyposażenie dodatkowe...? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 08:57_________________________________________________to Wąski mówił chyba że ktoś ma allroada do sprzedania

Opublikowano

:hi:

w końcu On i jego 8GB doopeczek mają gdzie mieszkać :decayed:

:polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano

:hi:

w końcu On i jego 8GB doopeczek mają gdzie mieszkać :decayed:

:polew::tongue4:

:polew: Witam

Opublikowano

Cuber ostatnio na spocie mowiles ze ktos ma do sprzedania allroada.. zarzuc jakimis szczegolami :naughty:

A co chcesz spredać swojego golasa i kupić coś co ma przynajmniej jakieś wyposażenie dodatkowe...? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 08:57_________________________________________________to Wąski mówił chyba że ktoś ma allroada do sprzedania

Chciałbys miec taka opcje jak moja :przebiegly:

silnikowi i skrzyni - znicz

:decayed:

Opublikowano
:hi: all
Opublikowano

:hi:

Włączam tv i pokazują na tvn 24 jak bombardują księżyc, no można już całkiem ocipieć :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 13:41_________________________________________________Chce ktoś zarobić parę groszy nic nie robiąc :?: :naughty:

http://wyszukiwarkamp3.me/strona-izimany.html

Opublikowano

Chce ktoś zarobić parę groszy nic nie robiąc :?: :naughty:

http://wyszukiwarkamp3.me/strona-izimany.html

to juz wiem co robisz pablo wieczorami w domu :naughty:

Nie siedzę w tym ale kumpel właśnie kręci w tym dobry interes dlatego polecam, sam może spróbuje bo nie ma co stracić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a nie ma kruczków :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a nie ma kruczków :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Napewno nie ma :decayed::polew: daja 1200zł za ogladanie pornuchów :polew:
Opublikowano

:polew:

Nie ma.

Siedzisz np godzinę dziennie i oglądasz reklamy, aby Cię sprawdzić czy oglądasz i czy przypadkiem nie robisz co innego, po każdej reklamie zadają Ci jakieś banalne pytanie np. co było na reklamie jogobelli: a) czekolada, B) kapusta, c) jogurt :polew:

Opublikowano

Cuber ostatnio na spocie mowiles ze ktos ma do sprzedania allroada.. zarzuc jakimis szczegolami :naughty:

ja mam -kolega ma :naughty:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 16:09_________________________________________________i jeszcze Kepasa ma

http://www.a4-klub.pl/smf/jeep_cherokke_zdjecie-t97528.0.html

Opublikowano

Moglbys napisac jakies szczegoly o nim? bo znajomy szuka ;)

Opublikowano

Moglbys napisac jakies szczegoly o nim? bo znajomy szuka ;)

podam Ci nr.kolegi OK pv
Opublikowano

Dzięki ;)

Opublikowano

Nie spać :naughty:

Opublikowano
:naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.