Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Panowie

Kto na spota się wybiera? ;]

jo :)

Eee to nie jade :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Panowie

Kto na spota się wybiera? ;]

jo :)

Eee to nie jade :)

:polew: :polew:

Themon A Zone znalazles???

Opublikowano

:hi: Panowie

Kto na spota się wybiera? ;]

jo :)

Eee to nie jade :)

:polew: :polew:

Themon A Zone znalazles???

a daj spokoj :)

Opublikowano

:hi: Panowie

Kto na spota się wybiera? ;]

jo :)

Eee to nie jade :)

:polew: :polew:

Themon A Zone znalazles???

a daj spokoj :)

az tak zle???

zadnego Gacha nie musiales lac?!

Opublikowano

do zobaczyska o 6 ;)

Opublikowano
  • Autor

dzieki All za spocika :decayed:

Opublikowano

Rowniez dzięki za spota, oraz za to że mogłem zobaczyć najlepszego AVANTA w rodzinie Audi :) Tzw. Siemianowski dupowoz ;] Zapomnialem tylko o zrobieniu sobie zdjecia na tapete ;]

Opublikowano

siema spociarze :hi::decayed:

Opublikowano

Rowniez dzięki za spota, oraz za to że mogłem zobaczyć najlepszego AVANTA w rodzinie Audi :) Tzw. Siemianowski dupowoz ;] Zapomnialem tylko o zrobieniu sobie zdjecia na tapete ;]

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 23:00_________________________________________________Siemian dla Ciebie

http://moto.allegro.pl/item766212366_audi_rs4_8e0_zawieszenie_przod_i_tyl.html

Opublikowano

Rowniez dzięki za spota, oraz za to że mogłem zobaczyć najlepszego AVANTA w rodzinie Audi :) Tzw. Siemianowski dupowoz ;] Zapomnialem tylko o zrobieniu sobie zdjecia na tapete ;]

:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Dzieki rowniez za spota ;)

Opublikowano

Rowniez dzięki za spota, oraz za to że mogłem zobaczyć najlepszego AVANTA w rodzinie Audi :) Tzw. Siemianowski dupowoz ;] Zapomnialem tylko o zrobieniu sobie zdjecia na tapete ;]

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 23:00_________________________________________________Siemian dla Ciebie

http://moto.allegro.pl/item766212366_audi_rs4_8e0_zawieszenie_przod_i_tyl.html

po co?? Przeciez On by to przegrzal, szkoda takich ladnych tarcz, moga komus posluzyc...

poszedlbym na jego miejscu raczej w strone.... http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/14437?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-10&utm_content=14437

Opublikowano

:hi:

Działo się coś ciekawego na spocie :?:

Opublikowano

Rowniez dzięki za spota, oraz za to że mogłem zobaczyć najlepszego AVANTA w rodzinie Audi :) Tzw. Siemianowski dupowoz ;] Zapomnialem tylko o zrobieniu sobie zdjecia na tapete ;]

Wreszcie powiedziałeś coś sensownego. Nie jesteś już owieczka zagubiona w wilelkim świecie... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 02:25_________________________________________________widziałem te hamulce z rsa... za drogie klocki...

Opublikowano
:hi::disgust:
Opublikowano

co w tym smiesznego ?

Opublikowano
:hi: :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.